Natalia Kierus

Popularność: 389
Bardzo dobry coach (3)
Jestem entuzjastką pracy z ludźmi, pasjonatką psychologii i niepoprawną optymistką :) Od lat specjalizuję się w coachingu zmian życiowych (ang. life coaching) oraz w coachingu kariery (ang. career coaching). W swojej pracy z Klientem skupiam się między innymi na jego rozwoju i treningu osobistym. Podczas sesji pomogę Ci określić Twoje mocne strony, wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie drogę. Jako coach sprawnie identyfikuję potrzeby oraz problemy Klienta, dobieram najbardziej odpowiednie dla niego rozwiązania. Nie boję się wyzwań i trudnych przypadków. Jestem komunikatywna, otwarta i empatyczna. Łatwo nawiązuję i buduję relacje. Do każdego z moich Klientów zawsze podchodzę z wysokim zaangażowaniem. Poprawa Twojej jakości życia jest moim celem. Pomogę Ci osiągnąć sztukę równowagi :) Atuty zawodowe: 1. Doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi (dzieci, młodzież, dorośli). 2. Wsparcie w zakresie aktywizacji oraz towarzyszenie w procesie życiowych zmian. 3. Umiejętność pracy z różnymi typami osobowości – dopasowanie stylu komunikacji. 4. Odporność na stres oraz umiejętność radzenia sobie z emocjami klienta. 5. Zdolności planistyczne i organizacyjne, podejście strategiczne. 6. Profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista, empatia.
Kontakt
tel: 516145493
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań, Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Natalia jest osobą niezwykle wrażliwą na potrzeby innych ludzi, ma fokus na pomaganie. W Jej obecności czuję się zawsze w pełni akceptowana, mimo tego, że czasami dotykamy trudnych tematów. Doceniam, że Pani Natalia zawsze widzi w ludziach dobro i jasną stronę. Dodatkowo potrafi wyjść poza schemat i rzucić na omawianą sprawę nowe światło. Poruszałyśmy wiele kwestii i w wielu sytuacjach, nawet długo po rozmowie wracałam do słów, które padły, odnosiłam się do tych rozmów, analizowałam je i za każdym razem widziałam wielowymiarowość okazanej pomocy.
10 października 2019 Marta - tłumacz
Bardzo dobry coach
Kiedy byłam w takim punkcie, że nie wiedziałam co dalej robić ze swoim życiem, właśnie kończyłam urlop macierzyński i musiałam wracać do pracy, którą postanowiłam zmienić, Pani Natalia bardzo mi pomogła. Poprzez celne uwagi i dobrze postawione pytania odnalazłam w sobie siły aby zmienić swoje życie zawodowe. Pani Natalia jest profesjonalistką z zaangażowaniem podchodzi do pracy, nie ocenia oraz nie krytykuje, jest przesympatyczną osobą, która potrafi wsłuchać się w problem i stawić jemu czoła :) Jeszcze raz dziękuje Pani Natalio za pomoc, sesje z Panią to była sama przyjemność.
8 października 2019 Ania - Bankowiec
Bardzo dobry coach
Pani Natalia...Nie da się opisać jednym zdaniem jak wspaniałym jest coachem. Trafiłam do p. Natalii na rozstaju moich dróg życiowych, kiedy nie wiedziałam co dalej robić i w którą iść stronę. Byłam do tej pory na 3 sesjach, ale muszę przyznać że były to bardzo wartościowe i bogate w doświadczenia spotkania. Pani Natalia jest niezwykle ciepła, empatyczna, cierpliwa. Co było dla mnie ważne to to, że słucha, daje się wypowiedzieć, wyłapuje z rozmów to co najważniejsze. Nie czułam się oceniana, ganiona ani krytykowana. Już od pierwszego spotkania poczułam się swobodnie, otworzyłam się. Z całego serca polecam p. Natalię, nie żałuję ani minuty. Będę chodzić tak długo jak będzie mi to potrzebne :)
7 października 2019 Paulina - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj