Ola Lubczyńska

Popularność: 723
Bardzo dobry coach (5)
Certyfikowany coach International Coach Federation oraz LCC. Jestem filolożką. Ukończyłam fakultet z komunikacji społecznej oraz wiele praktycznych kursów z zakresu budowania motywacji i wizerunku. Jako coach wciąż rozwijam się i podnoszę poziom swoich kompetencji. Pracuję w korporacji. Największą satysfakcję daje mi wspieranie i odkrywanie potencjału kobiet – w życiu prywatnym i zawodowym. Uświadamiam im ich talenty, możliwości i potęgę kobiecości. Pomagam w rozwiązywaniu problemów sercowych, budowaniu pewności siebie i kreowaniu nowego, atrakcyjnego wizerunku. Bo przecież siła tkwi w kobiecie! Dlaczego również "diet coaching"? Wiem, jak skutecznie schudnąć nie katując się restrykcyjnymi dietami. Sama od lat nie przekraczam 53 kg. Moje klientki przechodzą niesamowitą metamorfozę. Rekordzistka zamieniła rozmiar 42 na 36. Warto spróbować!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Opole, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ola jest świetną, ciepłą, życiowo podchodzącą osobą. Coaching do tej pory kojarzył mi się z manipulacją i korporacyjnym chłodem. Spotkania z nią zmieniły moje wyobrażenie. Wreszcie mogłam szczerze przyjrzeć się swojemu życiu, uczuciom i planom na przyszłość. I wszystko wyprostować. Dała mi dużą dawkę pozytywnej energii.
5 lipca 2013 Anna - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Świetna, energetyczna osobowość, coach dla każdej osoby pragnącej wprowadzić zmiany w swoim życiu, a której brakuje do tego wiedzy, motywacji i odwagi do podjęcia decyzji. Dzięki coachingowi prowadzonemu przez Olę podjęłam wyzwania, o których wcześniej nie śmiałam myśleć. Polecam !
8 czerwca 2013 Aga - Tłumacz
Bardzo dobry coach
Ola potrafi pomóc spojrzeć na problem z tej właściwej strony - od strony nas samych. Pomogła mi znaleźć sens i siłę do dalszej walki o moje jutro. Jest wiarygodną i szczerą osobą, mogę gorąco polecić.
8 czerwca 2013 Magda - handlowiec
Bardzo dobry coach
To nie reklama, to prawda! Ola jest kobieta utalentowaną i wiarygodną, szczerą, otwarta i ciepłą. Pomaga innym kobietom wydobyć swoje ukryte możliwości i uwierzyć w siebie. Ciesze się, że spotkałam ja na swej drodze.
8 maja 2013 Ewa - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona. Dzięki Oli wydostałam się z toksycznego związku i uwierzyłam w siebie. Ciepła i kompetentna osoba.
5 maja 2013 Ala - urzędnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj