Patrycja Knast

Popularność: 173
Bardzo dobry coach (2)
Pomagam osobom, które w życiowych zmianach doświadczają samotności, trudności, są zagubione w życiu. Pomagam im spokojnie i bezpiecznie przez nie przejść. Przyglądamy się Twoim zmianom życiowym, w których doświadczasz samotności, trudności i poczucia zagubienia. Potem pomogę znaleźć Ci najlepszy sposób, aby przez nie przejść. Następnie rozpoznamy to, co już masz i być może zrobiłeś/zrobiłaś w tym kierunku. Przejrzymy Twoje zasoby i mocne strony, aby wykorzystać je w odpowiedni sposób. Następnie odkryjemy, czego jeszcze nie masz i co zostaje do zrobienia, abyś mogła/mógł przejść bezpiecznie i spokojnie przez życiową zmianę. Porozmawiamy też o tym, jakie trudności powstrzymują Cię i jak sobie z nimi poradzić. Sporządzimy plan działania, dzięki któremu docierasz do bezpiecznego brzegu. Zapraszam na pierwszą bezpłatną konsultację.
Kontakt
Telefon: 798926446.
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Gniezno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Skorzystałem z zaledwie kilku sesji u Patrycji, za to bardzo produktywnych. Dzięki jej empatii, nastawieniu na wnikliwe słuchanie i obserwację, jak również trafne pytania a przez to zrozumienie i możliwość skutecznej pomocy drugiej osobie, udało mi się dzięki jej wnioskom i wskazówkom lepiej poznać samego siebie, swoje ograniczenia i błędy w sposobie myślenia, które wykorzystuję w dalszym rozwoju osobistym.
5 września 2021 Marcin - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Kilka miłych, ciekawych i rozwijających sesji. Podszedłem do tematu bardzo sceptycznie i niepewnie ale wszystko wyszło bardzo na plus. Pomoc i wskazówki Pani Patrycji okazały się bardzo pomocne tak w życiu zawodowym jak i prywatnym. Można to śmiało potraktować jak inwestycje w siebie i wszystko co nas otacza, pomaga to spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy, taki coaching bardzo poszerza perspektywę i daje możliwość odkrycia w sobie czegoś nowego.
3 września 2021 Mateusz - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj