Paulina Kwiatkowska

Popularność: 328
Bardzo dobry coach (8)
Od ponad 10 lat współpracuję z artystami, dzięki czemu doskonale rozumiem potrzeby i problemy, z którymi muszą się zmagać. Postanowiłam zająć się artcoachingiem i w 2014 roku rozpocząć roczny certyfikowany kurs, ponieważ wiem, że artyści potrzebują wsparcia przy dokonywaniu zmian, osiąganiu wolności twórczej, przezwyciężeniu kryzysu twórczego, łączeniu swojej pasji z zarabianiem pieniędzy, czy promocji własnej osoby. Praca w teatrze, znajomość planów filmowych, taniec, pisanie scenariuszy i wierszy, nauczyły mnie wrażliwości artystycznej, która jest ogromnie ważna we współpracy z artystami. Moje doświadczenie w połączeniu z certyfikatami artcoacha i trenera, wykształceniem w zakresie Edukacji Dorosłych i Zarządzania Biznesem oraz studiami doktoranckimi w zakresie Nauk o Zarządzaniu, daje niesamowite efekty w pracy z artystą. Jestem super szczęśliwa, że mogę to robić!:) Zapraszam do współpracy, Paulina Kwiatkowska - Chylińska
Kontakt
509 135 169

https://www.facebook.com/sumasum.artcoaching
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Pauliną miałam przyjemność spotkać się podczas warsztatów w Teatrze Szekspirowskim. Mimo, że byłam nastawiona sceptycznie, muszę przyznać że metody Pauliny są skuteczne i to nawet po jednym spotkaniu. Bardzo sympatyczna i otwarta osoba, polecam!
5 września 2016 Noemi - malarz
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Pauliną na Festiwalu Szekspirowskim, żałuję, że nasza sesja trwała tak krótko. Paulina jest pozytywną, cierpliwą osobą, przy której nabiera się ochoty na spojrzenie wgłąb siebie. Mija miesiąc od naszego spotkania, a ja często wracam do sposobu myślenia o sobie i swoich celach, jakiego nauczyłam się w rozmowie z Pauliną. Polecam gorąco odważyć się na taką pracę nad sobą!
2 września 2016 Weronika - reżyser
Bardzo dobry coach
Zaczęłam współpracę z Pauliną w bardzo ważnym, ale też trudnym okresie mojego życia zawodowego i prywatnego. Potrzebowałam osoby, która mnie wysłucha i nauczy technik, dzięki którym będę sobie radziła w nowej sytuacji życiowej. Po roku mogę stwierdzić, że wszystko, o czym marzyłam, wszystkie cele, które sobie zaplanowałam 12 miesięcy temu zostały osiągnięte. Ale co chyba najważniejsze, dzięki Paulinie jestem pewna, że każde kolejne cele są w moim zasięgu i możliwe do osiągnięcia w wyznaczonym przeze mnie czasie. Paulina jest świetnym coachem i wspaniałą, ciepłą i wyrozumiałą osobą. Praca z nią to wielka przyjemność i zdecydowanie polecam wszystkim, szczególne właśnie osobom kreatywnym, które wierzą, że mają w sobie wielką moc, ale nie wiedzą za bardzo jak ją uwolnić.
6 sierpnia 2016 Martyna - projektantka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze wspominam współpracę z Pauliną. Przede wszystkim czułam się dobrze wysłuchana i skonfrontowana z tym co mi siedzi w głowie:) Techniki, które miały mi pomóc rozwijać mój cel, zagościły na stałe w moim życiu i ułatwiły podejście do wielu dziedzin życia, niekoniecznie związanych z realizacją celu. Warto skorzystać z wiedzy i podejścia Pauliny, chociażby po to, żeby zobaczyć czego się tak naprawdę w głębi serca pragnie. Czasami może się okazać, że nie jest to ten cel, który obraliśmy, a coś zupełnie innego. Bardzo polecam współpracę z Pauliną:)
23 czerwca 2016 Maria - graficzka
Bardzo dobry coach
Paulina bardzo skutecznie pomaga odkryć swoje prawdziwe potrzeby i sprecyzować oczekiwania. Nauczyła mnie, że nie zawsze należy się upierać przy jakiejś metodzie i celu - czasem warto zachować otwartość na alternatywne rozwiązania :-) Poznałam ją na początku swojej przygody z coachingiem i naprawdę zachęciła mnie do pogłębienia tematu rozwoju osobistego. Ponadto Paulina stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę, bierze udział w szkoleniach, warsztatach, itd. Polecam kontakt.
9 maja 2016 Ela - designer
Bardzo dobry coach
Paulina jest super słuchaczką :) Ma w sobie trochę z psychologa. Poza tym zadaje bardzo trafne pytania i zadaje je na tyle długo i cierpliwie, że człowiek sam dochodzi do wniosków. Dzięki sesjom z Pauliną nauczyłem się samemu stawiać sobie realne cele, które związane są z moją wizją swojej osoby i tego, gdzie chcę być za miesiąc, rok i 10 lat :) Serdecznie polecam zajęcia z Pauliną!
18 września 2015 Paweł - Muzyk
Bardzo dobry coach
Paulina has been supporting me for 6 month during a period of transition for me. From the Cultural/Art field I changed my professional path to being a trainer in a big corporation. This all period needed a deep thinking on my habits and my way to deal with life/work balance. Paulina helped me a lot to define some of my priorities in life, and also to define some smaller things to support my well being in daily life. Finally, she supported me to take some actions, and that was crucial! I especially appreciated her talent to ask good questions that opened my way of thinking about very different things. I definitely recommend Paulina. Beside her professionalism, she is a very warm person.
7 września 2015 Ben - Virtual Training Specialist
Bardzo dobry coach
Paulina jest cierpliwym i uważnie słuchającym coachem. Ma dużą zdolność prowadzenia klienta, zadawania trafnych pytań, dzięki którym można spojrzeć na swoją pracę z innej perspektywy. To co dla mnie było najcenniejsze to fakt, że każdą kwestię rozpatrywałyśmy całościowo- jak dany temat wpływa na wszystkie dziedziny czy role w życiu. Teraz już wiem jak ważne jest zdefiniowanie pewnych pojęć, odkrycie w sobie marzeń i odpowiedzenie sobie na pytanie czy wiem po co robię to, co właśnie robię :) Polecam!
8 czerwca 2015 Alicja - filmowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom