Paulina Stępień

Popularność: 378
Bardzo dobry coach (3)
KOGO ZAPRASZAM? Klienci są różni - niektórzy bardzo komunikatywni, odważni i energetyczni, inni małomówni, analityczni, mający przed podjęciem działań potrzebę przemyślenia wszystkich "za" i przeciw", ale zdecydowaną większość z nich łączy jedno - przychodzą do mnie zmotywowani do zmian i mają w sobie potrzebę rozwoju osobistego (nie tylko na płaszczyźnie stricte "językowej", ale też, co zupełnie logiczne, w kwestiach kariery zawodowej i życia osobistego). Chciałabym zaprosić do siebie wszystkich tych, którym zależy na harmonijnym samorozwoju, a którzy potrzebują wsparcia, motywacji, wglądu w samego siebie i swoje potrzeby, refleksji i konkretnego planu, żeby pójść do przodu. Bardzo chętnie pracuję z osobami, stojącymi wobec trudnych decyzji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ze swojej strony mogę zaoferować wsparcie, otwartość, pełną poufność oraz oczywiście dużo pozytywnej energii i motywacji. JAK PRACUJĘ? Energicznie i metodycznie. Często zadaję przewrotne pytania, które mają na celu „wybić” Klienta z utartych schematów myślenia, co daje możliwość uzyskania zupełnie nowej perspektywy w patrzeniu na sprawy, które wydawały się dotąd „niemożliwe” lub „nie do ruszenia”. Motywuję do kreatywnego i nieszablonowego myślenia i dzielę się dobrą energią. Do zobaczenia wkrótce :) Paulina
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego, w celu umówienia bezpłatnego spotkania informacyjnego. Dysponuję gabinetem na wrocławskich Krzykach.
Cena
50zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam, świetny coaching profesjonalnie poprowadzony. Mam porównanie bo w zeszłym roku byłam na innych coachingach na których się po prostu nudziłam. Paulina jest pełna pasji i pomysłów, przekazuje przy tym masę pozytywnej energii, na pewno wrócę na jej warsztaty jeszcze nie raz!
11 maja 2016 Elżbieta - lektor
Bardzo dobry coach
Znakomity coach, a nawet więcej. Wysłucha wszystkiego, zmotywuje, nie narzuca się, człowiek kończy sesję z masą energii do działania. Polecam nawet tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że chcą coś zmienić:)
16 kwietnia 2015 Szymon - prawnik
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Motywuje,bardzo fajnie się rozmawia. Nakreśla dobrze różne strony rozwoju swojej kariery. Poufna i dostałam dużą dawkę motywacji do dalszego rozwijania się. Polecam bardzo Paulinę! :)
26 luty 2015 Basia - Uczennica w stanie wegetacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom