Paulina Stroinska

Popularność: 614
Bardzo dobry coach (4)
Jestem certyfikowanym Coachem oraz Psychologiem Biznesu. Każda chwila jest dobra na to… by wszystko zmienić, to moje ulubione motto do którego często wracam i, którym kieruję się w swej pracy coacha. Swoje umiejętności oraz wiedzę mogę potwierdzić posiadaniem m.in. unikatowego certyfikatu Transforming Communication. Moją pasją jest life coaching. Wykorzystuję całą swoją wiedzę i doświadczenie do prowadzenia sesji indywidualnych, towarzyszę ludziom w dążeniu do zwiększenia motywacji, osiągania sukcesów, realizacji celów, pomagam spojrzeć w inny sposób na problemy i zamieniać je w cele. Wspomagam ludzi w znalezieniu odpowiedzi na ich życiowe i zawodowe ‘PO CO’, to trudne, ale jeśli uda nam się dotrzeć do głębi prawdziwej odpowiedzi wtedy mamy poczucie, ze urodziliśmy się na nowo. Uwielbiam widzieć błysk w oku osób, z którymi współpracuję i później wraz z nimi cieszyć się ich sukcesami. Niesamowite w coachingu jest, że czasem jedna sesja potrafi uskrzydlić kogoś i zmotywować do działania na kilka nawet tygodni. Wspieram swoich klientów w rozwoju zarówno osobistym jak i zawodowym. Napełniam ich wiarą, że mogą mieć realny wpływ na swoje życie a wszystko, czego potrzebują do realizacji celu mają w sobie, tylko czasem… ich tam nie ma. Towarzyszę w procesie zmiany. Kilka słów o mnie: Odkąd pamiętam wzbudzanie w ludziach wiary we własne możliwości oraz towarzyszenie im w rozwoju sprawiało mi ogromną frajdę, kiedy kilka lat temu otrzymałam wiadomość od koleżanki, że jakiś czas temu awansowała i to… dzięki mnie, bo pomogłam jej uwierzyć w siebie, pomyślałam sobie, że… może warto ten drzemiący we mnie potencjał wykorzystać na szerszą skalę i postanowiłam zostać coachem. Przez wiele lat współpracowałam z międzynarodowymi korporacjami (Inditex, IC Companys, Tema Retail, Nestle), w których ze względu na ich różnorodność mogłam wszechstronnie szlifować swój warsztat sprzedażowy oraz liderski, uczyłam się jak budować zespoły, pomagać ludziom odkrywać i wzbudzać ich potencjał, motywowałam by później wraz z nimi osiągać jak najlepsze rezultaty. Mogę spotkać się z Tobą osobiście w Krakowie, poprowadzić sesję przez skype bądź telefon. Jeśli podejmiesz decyzję - nasza pierwsza próbna sesja będzie dla Ciebie bezpłatna po to, byśmy mogli/gły się poznać i sprawdzić czy jest między nami odpowiednia energia do tego by ze sobą pracować. Zapraszam, Paulina
Kontakt
Telefon: 530 766 818
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Czułam, że potrzebuję zmienić coś w swoim życiu, ale nie mogłam ruszyć z miejsca. Bardzo się cieszę, że udało mi się w tym momencie mojego życia trafić na Paulinę. Sposób w jaki konstruuje pytania i jak tymi pytaniami potrafi wycisnąć ze mnie naprawdę wartościowe rzeczy jest imponujący. Paulina jest osobą bardzo otwartą, dzięki czemu atmosfera podczas sesji jest absolutnie niekrępująca. Można w zupełnie bezpieczny sposób otworzyć się na rozmowę, co w efekcie sprawia, że nasz praca z samym sobą jest dużo łatwiejsza. Naprawdę warto. Polecam.
5 grudnia 2016 Kasia - Office Manager
Bardzo dobry coach
Czasem aby rozerwać kajdany, które nas trzymały w miejscu i nie pozwalały rozwinąć skrzydeł potrzebujemy przejść długą drogę i tak wiele przepracować. Dziękuję Pauli, że podarowałaś mi mały kluczyk i skróciłaś tę drogę!
4 grudnia 2016 Maciek - finanse
Bardzo dobry coach
Sesja z Pauliną to czysta przyjemność. Jest bardzo uważna na drugiego człowieka. Spotkanie z nią, pozwala zrozumieć do czego zmierzamy i jaki cel nam przyświeca. Pytania zadawane przez nią, nie zawsze są łatwe i przyjemne, ale jednak pomocne, a o to w tym chodzi. Polecam z całego serca.
22 listopada 2016 Ania - kucharka
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Pauliną są dla mnie rodzajem terapii. Są emocje, uśmiech, łzy ale i ciężka praca. Sesje powodują u mnie podwyższenie poczucia własnej wartości, ładują życiowy akumulator, pomagają w uporządkowaniu spraw prywatnych i zawodowych. Paulina jest ciepłą, empatyczną, stwarzającą przyjacielską atmosferę oraz dającą poczucie bezpieczeństwa osobą. Spotkania są skuteczne co jest również zauważalne przez osoby z mojego otoczenia. Polecam sesje z Pauliną bo to inwestycja, która się opłaca.
4 listopada 2016 Marta - Podinspektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom