PaulinaMaria Galińska

Popularność: 105
Bardzo dobry coach (2)
PaulinaMariaGalińska - coach, trener, agent zmiany, specjalista ds. innowacji wartości, właściciel firmy B-IDEAL "Connecting business ideas" Specjalizuję się w inspirowaniu i motywowaniu do pozytywnych zmian w życiu, Twoich i Twojego biznesu. Wystarczy chcieć zmienić swe życie na lepsze :) "Dostosuj się z B-IDEAL. Dopasuj się do zmiany." Program: EKO-INNOWACYJNY POMYSŁ! Wystarczy, że pomysł taki posiadasz i wierzysz w jego powodzenie. Zmobilizuj się do realizacji swoich marzeń! Wspieram, pomagam w organizacji i finansuję wyjątkowe pomysły. Program dla firm: INNOWACYJNA WARTOŚĆ! Wyróżnij się na rynku poprzez wykreowanie innowacyjnej wartości Twojego biznesu. Odstaw konkurencję na bok i stwórz nowe trendy. Razem ze swoimi klientami ciesz się pozytywną zmianą na lepsze! Razem z Tobą generuję doskonałe rozwiązania, gwarantujące znakomite efekty!
Kontakt
+48 790 544 975
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Super! Jestem zachwycona i na pewno będę kontynuować. Jest bardzo dobrym słuchaczem i zauważa rzeczy, które samemu ciężko dostrzec. Paulina jest nie tylko profesjonalistą, ale też bardzo sympatyczną i godną zaufania osobą. Szczerze polecam.
26 września 2014 Karolina - Architekt
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach z jakim miałam do czynienia. Pełen profesjonalizm i stuprocentowe oddanie się indywidualnej sprawie. W niesamowity sposób potrafiła zmienić moje poglądy. Polecam serdecznie wszystkim, którzy mają problem z określeniem i realizacją swoich celi.
26 września 2014 Sandra - Menager cateringu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom