Piotr Mazurowski

Popularność: 283
Bardzo dobry coach (2)
Pomagam menadżerom stawać się lepszymi liderami. Coaching ze mną to skuteczne rozwiązanie następujących problemów: - Praca po 18 godzin na dobę, - spiętrzenia zadań i niedotrzymywanie terminów, - brak urlopu, - brak czasu na strategiczne planowanie, - nieefektywne delegowanie obowiązków. Zapraszam do rozmowy Dlaczego warto? Zmiana postrzegania delegowania zadań i wprowadzenie poprzez coaching efektywniejszego planowania i delegowania uwolniła dodatkowy miesiąc czasu Prezesa, a firmie przyniosła wzrost obrotów o 40 mln zł w skali roku Skutecznie pomagam przenosić biznes na wyższy poziom.
Kontakt
+48512043580
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coaching prezentacji i wystąpień publicznych
Jako doświadczony mówca i trener, wieloletni ekspert w komunikacji pomagam tworzyć inspirujące prezentacje i przygotowuję do wystąpień przed każdą publicznością.
Aspirujący Lider (TM)
Program dla początkujących menadżerów i pracodawców, szczególnie, gdy po awansie przychodzi pokierować pracą swoich kolegów
Coaching Skype
Pomagam uporządkować biznes, znaleźć swoje priorytety i zacząć cieszyć się skutecznym działaniem.
Inspirujący Lider (TM)
Program dla najwyższej kadry menedżerskiej oraz właścicieli firm pragnących przenieść biznes na kolejny poziom.
Skuteczny Lider (TM)
Program dla właścicieli firm, zarządów i kadry menedżerskiej średniego poziomu, aby synergia na poziomie zarządczym zwiększyła zyskowność biznesu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłam sceptycznie nastawiona do coachingu, jednak Piotr pokazał mi, jak działać szybciej, efektywniej, skuteczniej. Już po kilku spotkaniach zaobserwowałam, że znacząco zmienił się mój sposób działania. Stanowczo polecam Piotra osobom, które myślą poważnie o szybkim rozwoju swojej firmy.
16 października 2014 Ewa - właściciel firmy z branży muzycznej
Bardzo dobry coach
Piotr zna się na coachingu. Zadaje bardzo dużo pytań, które skłaniają do myślenia. Stawia diagnozę, pyta o możliwe scenariusze oraz rozwiązania. Osobiście polecam coaching poprzez Skype’a. Oszczędza się masę czasu w ten sposób. Polecam usługi Piotra!
21 marca 2014 Seweryn - Freelancer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zrozum, Dlaczego Przełożeni Kochają Mikrozarządzanie
17 kwietnia 2015
Radzenie sobie z mikromanadżerami wymaga świadomości ich przekonań oraz kierujących nimi motywacji. Naucz się jak to działa i rozwiń strategie radzenia sobie z nimi.
Kto Chce Budować Katedry?
21 marca 2014
Wędrowiec zawitał pewnego dnia do kamieniołomów. Spojrzał, jak ludzie pracują w pocie czoła i zapragnął poznać lepiej ich motywację. Podszedł do pierwszego z brzegu, który obrabiał wielki blok skalny. - Co robisz, człowieku?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom