Rafał Ignasiak

Popularność: 191
Bardzo dobry coach (2)
Coach, trener biznesu i doświadczony menadżer. Profesjonalnie wspieram klientów w realizacji celów osobistych i zawodowych. Hasło przewodnie: Nic nie musisz – wszystko możesz! ---- Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Psychologii w Zarządzaniu Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Ukończona Szkoła Trenerów Biznesu TROP, Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®) w Noble Manhattan Coaching, International Practitioner Business Coach w Norman Benett Academy (kurs akredytowany przez EMCC European Mentoring and Coaching Council i potwierdzony świadectwem jakości EQA). Wolontariusz w programie Odyseja Umysłu jako trener oraz sędzia regionalny i ogólnopolski. Pracował w branży finansowej w działach sprzedaży i obsługi klienta jako sprzedawca/handlowiec, menadżer oraz trener i coach wewnętrzny. Główne obszary biznesowe, którymi się zajmuje to: sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie zespołem. Członek EMCC. Przestrzegam kodeksu etycznego EMCC. Po godzinach biegam. Jestem maratończykiem. Rekord życiowy to 3:17:05.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań,
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching to ciężka praca dla osoby, która zdecydowała się na skorzystanie z tej formy rozwoju zawodowego/ osobistego. Ale jeżeli już się na to zdecydujesz to Rafał jest właściwą osobą, która może Ci towarzyszyć w procesie zmiany. Efekty mogą być znakomite, ale wszystko jest w Twoich rękach. Ja z Rafałem odniosłem sukces!
13 marca 2017 Maciej - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Rafałem zmuszają mnie do ogromnego wysiłku, dzięki któremu znajduje możliwości i dostrzegam rozwiązania, które nie istniały dla mnie wcześniej. Ogromny podziw budzi u mnie profesjonalne przygotowanie do każdego spotkania, ale przede wszystkim terminowe i skrupulatne rozliczanie mnie z postawionych zadań – bardzo motywuje mnie to do systematycznej pracy. W mojej ocenie największą zaletą Rafała jest umiejętność kierowania rozmowy na „właściwe tory”, czyli skupianiu się na rzeczach naprawdę ważnych i takich na które mamy wpływ. Jednym zdaniem: potrafi sprowadzić mnie na ziemię.
24 marca 2016 Marek - Dyrektor Regionu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj