Tadeusz Smuś

Popularność: 483
Bardzo dobry coach (6)
Swoją pasję do psychologii i coachingu rozwijam od kilku lat, teraz o licznych kursach i szkoleniach jestem nie tylko coachem ale również wykładowcą Szkoły Coachów. W swojej pracy kieruje się etyką ICF i maksymalnym nastawieniem na klienta. Z radością świętuje jego sukcesy i z odwagą dotykam "tam gdzie boli", wszystko po to by jak najskuteczniej stworzyć dla Ciebie warunki do poznania siebie, zmian i rozwoju.
Kontakt
Telefonicznie lub mailowo
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Tadka poznałem przez przypadek ponieważ pochodzę z innego miasta.Współpraca przebiegała ciekawie,inspirująco,jest profesjonalistą i zna się na ludziach,jako pierwszy rozmawiając szczerze zrozumiał mnie i dał wskazówki na dalsze pozytywne życie i naładował baterie na działanie:)
28 maja 2013 Arek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Współpraca z Tadeuszem jest bogata w energetyzujące, pobudzające i motywujące aspekty, które czynią spotkania z nim wyjątkowymi. Tadek aktywnie działa przy kolejnych edycjach Szkoły Coachów, organizując tematyczne szkolenia i prowadząc indywidualne sesje coachingowe. Poprzez często prowokatywny styl silnie oddziaływuje na swoich klientów, obalając ich przekonania i uświadamiając nierzadko niedostrzegane zasoby.
15 maja 2013 Szkoła Coachów V - Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL
Bardzo dobry coach
Tadek to osoba, która potrafi wysłuchać i wydobyć potencjał, który drzemie w głęboko w człowieku. Posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, dzięki czemu podczas sesji czułem się bardzo dobrze i rozumiany. Gorąco polecam, bo spotkania z Tadkiem dają niezłego kopa do działania!
29 kwietnia 2013 Jarek Śledzikowski - student
Bardzo dobry coach
Z Tadkiem współpracowało mi się świetnie. Po każdej sesji czułem namacalny progres w swoim rozwoju. Tadek potrafi świetnie obserwować klienta, wychwytywać kluczowe momenty i zadawać bardzo celne pytania. Kilka razy w trakcie całego procesu coachingowego miałem momenty tzw. "przebłysku", kiedy po mocnym pytaniu/spostrzeżeniu ze strony Tadka nagle zdawałem sobie z czegoś sprawę, co było dla mnie bardzo mocnym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam!
28 kwietnia 2013 Radek Wierzchołowski - student
Bardzo dobry coach
Cenię sobie współpracę z Tadeuszem, ponieważ dzięki niej dość bezboleśnie zmieniło się w moim życiu to, co zdefiniowałam w trakcie spotkań jako aspekt życia wymagający polepszenia. Tadeusz współpracował ze mną rzetelnie, terminowo, z dużym taktem i cierpliwością. Jestem zadowolona, że skorzystałam z rekomendacji znajomej, aby nawiązać z nim relację coachingową.
20 kwietnia 2013 Katarzyna Kubat-Eijeriks - Specjalista ds. komunikacji i PR
Bardzo dobry coach
Współpraca z Tadeuszem to czysta przyjemność. Ma bardzo profesjonalnie a jednocześnie przyjazne i sympatyczne podejście do ludzi. Pomógł mi przygotować się do b.ważnego wystąpienia publicznego w każdym aspekcie - od radzenia sobie z tremą i stresem, poprzez przemawianie aż po wiele cennów uwag do samej treści. Bez najmniejszego wahania polecam.
10 kwietnia 2013 Michał - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj