Weronika Stodulska

Popularność: 227
Bardzo dobry coach (7)
*Coach i Mentor (studia psychologiczne-Uniwersytet SWPS w Katowicach), *Certyfikowany Diet Coach, *Prawnik (ukończone studia prawnicze-Uniwersytet Śląski), *Mediator (Fundacja Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica). *Współzałożycielka blogu wmyki.pl
Kontakt
660272660
Specjalizacje
Miasta
Czeladź, Katowice, Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moje pierwsze doświadczenie z coachem uważam najlepszą decyzję w życiu . Juz po pierwszym spotkaniu poczułam , że jestem na właściwym miejscu i z właściwą osobą . Weronika jest wspaniałą osobą, bardzo ciepła , seedeczną, dobrą a przy tym niesamowicie merytoryczną i bluskorliwą. Jestem zachwycona! Polecam gorąco:)
31 lipca 2020 Angelika - Przedstawiciel medyczny
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Weronikę. Wspaniała osoba! Merytoryczna, empatyczna i ciepła. Dzięki niej zrozumiałam, że z każdego kryzysu można znaleźć wyjście. Czasami warto zapytać kogoś o drogę:-) Weronika jest do tego idealna.
28 lipca 2020 Magda - Księgowa
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Weroniką nad zagadnieniem związanym z brakiem akceptacji sytuacji,w której się znalazłam.Mój problem przerastał mnie,co skutkowało złym samopoczuciem i ogólnym rozdrażnieniem.Kluczowe w procesie okazały się trafne pytania i ćwiczenia, zwłaszcza pewne kwestie .Niespodziewanie odzyskałam równowagę przy strumieniu płynących łez,równowagę i świadomość wyboru,który dokonałam.Mój proces coachingowy oceniam jako niezwykle skuteczny,bardzo polecam współpracę z Weroniką,ja zaś z pewnością wrócę do spotkań.
24 lipca 2020 HALINA - na emeryturze
Bardzo dobry coach
Wnikliwe pytania, pełne uwagi spojrzenie i atmosfera swobody, zrozumienia. Tak wyglądały spotkania z Weroniką. Dzięki niej ponownie przyjrzałam się swojemu życiu. Kwestie z pozoru proste zaczęły nabierać innego wymiaru. Otworzyłam nowe furtki, zmieniłam kilka przekonań. Myślę, że Weronika ma niesamowity dar słuchania. Podąża za swoim rozmówcą i zadaje celne pytania. Jest osobą ciepłą i zorganizowaną. Polecam ją znajomym. Dziękuję!
1 maja 2020 Aleksandra - Księgowa
Bardzo dobry coach
Po czterech spotkania mogę śmiało powiedzieć ,że Pani Weronika jest osobą, która jest we właściwym miejscu ,potrafi poprzez umiejętne zadawanie pytań spowodować u mnie ,że sama dochodzę do siebie ,do swojego wnętrza do tego co robię nie tak,do tego co jest ważne co jest mniej ważne dla mnie ,pokazuje mi drogę która jest moją drogą, zaczynam mieć właściwe spojrzenie na swoje dotychczasowe życie, dziękuję
21 kwietnia 2020 Małgosia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona i niezwykle wdzięczna za współpracę z Weroniką. Dzięki niej odkryłam, a w zasadzie przypomniałam sobie o tym, jaka jest moja misja życiowa. Dzięki niej już wiem jak osiągnąć sukces i połączyć pracę zawodową z moją pasją, którą posiadam od dziecka. Weronika jest wspaniałym coachem. Konsultacje zarówno online, jak i stacjonarne były realizowane przez nią na najwyższym poziomie. Zawsze czułam się słyszana, rozumiana, a nigdy oceniana. Po każdym spotkaniu byłam bardzo radosna i pełnia wiary w osiągniecie swoich celów. Serdecznie polecam!
13 kwietnia 2020 Alicja - Kadry
Bardzo dobry coach
Weronika jest wspaniała! Pomogła mi zmobilizować się i wytrwać w postanowieniach, w których samodzielnie nie udało mi się do tej pory nigdy. Widzę bardzo duże efekty dzięki pracy z nią. Poza tym jest osobą szalenie empatyczną, która doskonale potrafi czytać emocje i odkryć czego, w danym momencie potrzebujesz (wyciszenie, relaksacja, sprowadzenie do tu i teraz etc.). Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na pracę z nią!
19 marca 2020 Marta - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom