Weronika Stodulska

Popularność: 931
Bardzo dobry coach (10)
*Dyplomowany Psycholog (Specjalność kliniczna) *Dyplomowany Psychotraumatolog *Coach i Mentor (studia podyplomowe - Uniwersytet SWPS w Katowicach), *Certyfikowany Diet Coach, *Prawnik (Uniwersytet Śląski), *Mediator (Fundacja Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica) Zapraszam na moją stronę: nowe-zycie.eu
Kontakt
660272660
Specjalizacje
Miasta
Czeladź, Katowice, Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam proces coachingowy z Weroniką. Pracowałam z tematem asertywności, motywacją i kilkoma przekonaniami, które nie były sprzyjające w moim życiu. Aktualnie czuję, że nadaję kierunek mojemu życiu, mam sprawstwo, wybór, podniosła się moja świadomość rozumienia pewnych spraw. Rewelacyjne uczucie!
19 marca 2021 Karolina - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Wnikliwe pytania, dobrze ukierunkowane, bez oceniania. Duża dawka pozytywnej energii a zarazem spokoju. Każdy z nas zna odpowiedź, która drzemie w nas. Trzeba ją tylko wydobyć. Jest to niesamowite. Dziękuję za pomoc, za profesjonalizm, za czas który był tylko dla mnie. Pozdrawiam ciepło i na pewno do zobaczenia!
2 grudnia 2020 Basia - optyk-refrakcjonista
Bardzo dobry coach
Z Weroniką odbyłam zaledwie dwie sesje coachingowe w trybie online, ale mogę śmiało powiedzieć, że będzie ich jeszcze wiele. Weronika bardzo dobrze sprawdza się w roli coacha. Najpierw szczegółowo analizuje sytuację, a potem pomaga odkryć drogę do osiągnięcia celu. Jest przy tym empatyczna i konkretna. Po prostu jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Serdecznie polecam.
28 listopada 2020 Agnieszka - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Moje pierwsze doświadczenie z coachem uważam najlepszą decyzję w życiu . Juz po pierwszym spotkaniu poczułam , że jestem na właściwym miejscu i z właściwą osobą . Weronika jest wspaniałą osobą, bardzo ciepła , seedeczną, dobrą a przy tym niesamowicie merytoryczną i bluskorliwą. Jestem zachwycona! Polecam gorąco:)
31 lipca 2020 Angelika - Przedstawiciel medyczny
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Weronikę. Wspaniała osoba! Merytoryczna, empatyczna i ciepła. Dzięki niej zrozumiałam, że z każdego kryzysu można znaleźć wyjście. Czasami warto zapytać kogoś o drogę:-) Weronika jest do tego idealna.
28 lipca 2020 Magda - Księgowa
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Weroniką nad zagadnieniem związanym z brakiem akceptacji sytuacji,w której się znalazłam.Mój problem przerastał mnie,co skutkowało złym samopoczuciem i ogólnym rozdrażnieniem.Kluczowe w procesie okazały się trafne pytania i ćwiczenia, zwłaszcza pewne kwestie .Niespodziewanie odzyskałam równowagę przy strumieniu płynących łez,równowagę i świadomość wyboru,który dokonałam.Mój proces coachingowy oceniam jako niezwykle skuteczny,bardzo polecam współpracę z Weroniką,ja zaś z pewnością wrócę do spotkań.
24 lipca 2020 HALINA - na emeryturze
Bardzo dobry coach
Wnikliwe pytania, pełne uwagi spojrzenie i atmosfera swobody, zrozumienia. Tak wyglądały spotkania z Weroniką. Dzięki niej ponownie przyjrzałam się swojemu życiu. Kwestie z pozoru proste zaczęły nabierać innego wymiaru. Otworzyłam nowe furtki, zmieniłam kilka przekonań. Myślę, że Weronika ma niesamowity dar słuchania. Podąża za swoim rozmówcą i zadaje celne pytania. Jest osobą ciepłą i zorganizowaną. Polecam ją znajomym. Dziękuję!
1 maja 2020 Aleksandra - Księgowa
Bardzo dobry coach
Po czterech spotkania mogę śmiało powiedzieć ,że Pani Weronika jest osobą, która jest we właściwym miejscu ,potrafi poprzez umiejętne zadawanie pytań spowodować u mnie ,że sama dochodzę do siebie ,do swojego wnętrza do tego co robię nie tak,do tego co jest ważne co jest mniej ważne dla mnie ,pokazuje mi drogę która jest moją drogą, zaczynam mieć właściwe spojrzenie na swoje dotychczasowe życie, dziękuję
21 kwietnia 2020 Małgosia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona i niezwykle wdzięczna za współpracę z Weroniką. Dzięki niej odkryłam, a w zasadzie przypomniałam sobie o tym, jaka jest moja misja życiowa. Dzięki niej już wiem jak osiągnąć sukces i połączyć pracę zawodową z moją pasją, którą posiadam od dziecka. Weronika jest wspaniałym coachem. Konsultacje zarówno online, jak i stacjonarne były realizowane przez nią na najwyższym poziomie. Zawsze czułam się słyszana, rozumiana, a nigdy oceniana. Po każdym spotkaniu byłam bardzo radosna i pełnia wiary w osiągniecie swoich celów. Serdecznie polecam!
13 kwietnia 2020 Alicja - Kadry
Bardzo dobry coach
Weronika jest wspaniała! Pomogła mi zmobilizować się i wytrwać w postanowieniach, w których samodzielnie nie udało mi się do tej pory nigdy. Widzę bardzo duże efekty dzięki pracy z nią. Poza tym jest osobą szalenie empatyczną, która doskonale potrafi czytać emocje i odkryć czego, w danym momencie potrzebujesz (wyciszenie, relaksacja, sprowadzenie do tu i teraz etc.). Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na pracę z nią!
19 marca 2020 Marta - inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj