Zuzanna Puchałka

Popularność: 205
Bardzo dobry coach (8)
Coaching to moja pasja. Uwielbiam obserwować pozytywne zmiany, jakie zachodzą w uczestnikach procesu coachingowego. Jestem dobrym obserwatorem i słuchaczem. Towarzyszę Ci od pierwszej, organizacyjnej sesji po ostatnią, podsumowującą. Wspieram Cię na drodze do osiągania celów i zadaję pytania skłaniające do głębokich przemyśleń. Moją misją jest pomoc w odkrywaniu Twoich mocnych stron, w stawaniu się takim, jakim zawsze chciałeś być. Uwolnij swój potencjał, rozwiąż trapiące Cię problemy lub osiągnij wymarzone cele z pomocą coacha. Indywidualna sesja coachingowa to doskonała okazja do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Umów się na darmową sesję wstępną i zdecyduj, czy coaching, to coś dla Ciebie. W CZYM MOGĘ CI POMÓC? Lepsze poznanie siebie i swoich potrzeb Osiąganie celów i motywacja Rozwój osobisty i rozwój kariery Równowaga życiowa i wewnętrzny spokój Zmiana nawyków Lepsze relacje i komunikacja
Kontakt
Zapraszam na sesje indywidualne, telefoniczne oraz skype
Telefon: 511 734 011
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bielsko-Biała,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z przyjemnością polecam Zuzie jako indywidualnego coacha. Jest osobą która od razu wzbudza zaufanie, jest cierpliwa, pełna sympatii, inspiruje i dodaje skrzydeł! Dzięki niej moja praca stała się dużo łatwiejsza. Z jej pomocą każdą trudną sytuację potrafię rozwiązac w prosty sposób. Jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Gorąco Pozdrawiam:)
10 lipca 2017 Sofia - handlowiec
Bardzo dobry coach
Dzięki pozytywnej energii i życzliwości, spotkania z Zuzą pozwoliły mi zobaczyć punkt zwrotny i odejść od stagnacji zawodowej. Trafne pytania i ćwiczenia podczas sesji, pomogły mi również świadomie nazwać i określić nowe cele. Jeśli szukacie osoby inspirującej do realizacji waszej przemiany to Zuza jest właściwą osobą, szczerze polecam.
24 stycznia 2017 Martyna - handlowiec
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Zuzą przebiegało w sympatycznej atmosferze, a dzięki pytaniom i jej wnikliwości nasze spotkanie było dla mnie bardzo inspirujące. Pozwoliło mi na spojrzenie w głąb siebie i dały mi nowy pogląd na możliwości jakie mogę osiągnąć. Trafiłam do Zuzy w poczuciu beznadziei ze względu na zawodową sytuację – straciłam pracę jako młoda mama z zobowiązaniami finansowymi. Moja sytuacja nie była różowa. Gdzieś tam tkwiłam w swoich przekonaniach, w którą stronę chcę iść, ale straciłam poniekąd sens własnych kompetencji zbieranych latami. Na nowo potrzebowałam wiedzieć kim jestem i co chcę osiągnąć w sferze zawodowej. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne elementy. Rozmowa z Zuzą dały mi odwagę do działania. Jest fantastyczną i ciepłą osobą, przed którą można śmiało się otworzyć. Zadaje bardzo trafione pytania od których nie uciekniesz (chyba że nie chcesz być szczery sam ze sobą). Praca z nią to konkrety, których oczekiwałam i pozytywny efekt na końcu. Dziękuję Zuza, pomogłaś mi ruszyć z miejsca w podjęciu decyzji, która była trafiona. Teraz na nowo mogę się realizować w nowo znalezionej pracy. POLECAM. Na prawdę warto spotkać się z Zuzą ;-)
22 stycznia 2017 Magda - prac.biurowy/zwany biurą ;-)
Bardzo dobry coach
Współpraca z Zuzą jako coachem, była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jest to bardzo otwarta i pozytywna osoba, co sprzyja budowaniu zaufania, a zarazem generowaniu świetnych pomysłów w trakcie sesji. Z pełnym przekonaniem polecam!
18 stycznia 2017 Szymon - Przedsiębiorca
Dobry coach
Zuza jest dobrym słuchaczem. Potrafi zadawać odpowiednie pytania, czasem trudne, ale przecież o to chodzi w coachingu, nie może być za łatwo. Podczas spotkań panuje luźna atmosfera. Można się poczuć jak na spotkaniu z dobrą kumpelą, mimo to zawsze jest przygotowana i profesjonalna.
26 sierpnia 2016 Elżbieta - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Spotkania z Zuzą odmieniły moje życie, spowodowały, że całkiem inaczej spojrzałam na wiele spraw . Polecam ją bardzo ponieważ dzięki niej zrealizowałam swoje cele. Jest wspaniałym słuchaczem i osobą, która powoduje że każdy uwierzy w siebie i z nową energią wkroczy w życie. Polecam wszystkim.
4 lipca 2016 Katarzyna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Będąc po ostatnim spotkaniu z Zuzanną mogę szczerze polecić ją jako coacha. Atmosfera na spotkaniach była bardzo przyjazna, profesjonalna, dzięki czemu łatwo mi było się otworzyć i odpowiadać na pytania. Dzięki tym spotkaniom rozjaśniło mi się wiele spraw, zauważyłam co powinnam zmienić, jakie błędy popełniałam. Zastanowiłam się nad wszystkim, co mnie do tej pory nurtowało. Zadania, które razem ustalałyśmy również przynosiły wiele korzyści i przybliżały mnie do celu, który zakładałam na początku spotkania. Za każdym razem wychodząc ze spotkania byłam naładowana pozytywną energią, siłą do działania i lepiej się czułam. Naprawdę warto zdecydować się na spotkania, ponieważ można wynieść z nich wiele cennych przemyśleń, pomysłów, spostrzeżeń, które bez pomocy Zuzanny mogłyby nigdy się nie pojawić. Jeszcze raz polecam :)
3 lipca 2016 Agnieszka - Studentka
Bardzo dobry coach
Moim zdaniem Zuzanna jest świetnym coachem. Dzięki niej zastanowiłem się nad pewnymi kwestiami, które bez jej pomocy byłyby dalej nieporuszone. Dzięki naszym spotkaniom mój życiowy cel stał się bardziej przejrzysty i realny do osiągnięcia, przez co wiem jak do niego dążyć. Zuzanna poprzez swoją osobowość wprowadziła miłą i luźną atmosferę. Każde spotkanie było cenną i pouczającą lekcją :) Jeszcze raz polecam.
26 czerwca 2016 Tomasz - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom