Lista coachów Pleszew

Posiada artykuły
Certyfikowany Coach ACC ICF, CoachWise™. Pracuję z osobami, które są gotowe do istotnej zmiany w swoim życiu - biznesowym, zawodowym, osobistym.
popularność: 1507    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Trener biznesu, Certyfikowany Coach. Prowadzę coaching w obszarze osobistym oraz biznesowym. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, aby osiągnąć swoje cele i rozwinąć swój pełny potencjał lub potrzebujesz zmiany w swoim życiu bądź potrzebujesz więcej energii, aby ruszyć z miejsca i urzeczywistnić swoje plany i pasje zapraszam do kontaktu. Moją intencją w pracy coacha jest poprawa dobrostanu moich klientów oraz uświadamianie im jaką mają w sobie wartość i pokłady energii, dzięki której mogą podejmować się nowych działań i wyzwań. Dzięki temu ich życie będzie bardziej zrównoważone, autentyczne i zgodne z ich własnym Ja a to właśnie nadaje sens mojej pracy. Zapraszam na sesje online oraz stacjonarnie na terenie Poznania.
popularność: 3     pełny opis
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Umów się na bezpłatną sesję zerową właśnie TERAZ :) Kontakt: sesjazerowa@gmail.com tel. 697 610 752
popularność: 2982    ocena: Bardzo dobry coach (43)pełny opis
:::::: DIET COACHING :::::: NAPADY OBJADANIA :::::: PSYCHODIETETYKA :::::: Chcesz się uwolnić od napadów objadania? A może byłaś już na tysiącu diet, a kilogramy i tak wróciły? Tęsknisz za tym żeby po prostu jeść tak jak lubisz i nie tyć? :::::: Zapraszam Cię głęboki proces rozwojowy, w którym pomogę Ci uwolnić się od diet i ciągłego myślenia o jedzeniu. Odzyskaj ze mną kontrolę nad jedzeniem i schudnij bez nakazów i zakazów! :::::: Jestem dyplomowanym psychodietetykiem i specjalizuję się w tematyce objadania. Przez 10 lat sama zmagałam się z kompulsami na zmianę z restrykcyjnymi dietami. Rozumiem więc przez co przechodzisz! Od 15 lat jestem WOLNA, mam zdrową relację z jedzeniem i pomagam innym uwolnić się od napadów jedzenia.
popularność: 767    ocena: Bardzo dobry coach (30)pełny opis

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj