Magdalena Rogacka

Popularność: 858
Bardzo dobry coach (5)
Coach od 2013 roku || Trener od 2012 roku || Doktorantka nauk społecznych || Mentorka Przedsiębiorców || Współzałożycielka firmy EduCoach i startupu Business IQ || Prowadzę sesje coachingowe dla osób, które chcą lepiej poznać siebie, podnieść swoją efektywność w życiu zawodowym i prywatnym
Kontakt
Telefon: +48697610752
Skype: magdalena_rogacka
E-mail: rogackamagdalena@gmail.com, magda@educoach.pl
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice, Łódź, Częstochowa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
- Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie (psychologia i socjologia) - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie,
- filozofia i etyka - Collegium da Vinci w Poznaniu,
- filologia polska i klasyczna - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Uprawnienia
- Coach - Approved Coach Specific Training Hours (International Coach Federation),
- Coach - Vocational Competence Certificate,
- Trener - Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu,
- Terapeuta - Studium treningu i terapii grupowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (wg standardów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego),
- Tutor - Akademia Trenerów,
- warsztaty komunikacji społecznej, treningi interpersonalne.

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspaniały Coach i człowiek! Polecam serdecznie pracę z Magdą, gdyż jest to nie tylko relacja Klient - Coach, ale przede wszystkim Człowiek - Człowiek. Dzięki Magdzie osiągnęłam założone wyniki swojej firmy, ale przede wszystkim stałam się lepszym, bardziej świadomym człowiekiem.
18 czerwca 2018 Ewa - CEO
Bardzo dobry coach
Magda jest rewelacyjnym coachem! Warto się z nią spotkać, chociażby na sesję zerową. Ona ma niezwykłą energię, którą "zaraża", że od razu chce się działać. Ale robi się to dla siebie, bo praca z Magdą pozwala siebie bardzo dobrze poznać. Polecam tego coacha!
23 maja 2018 Zofia - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Zakładałam i rozwijam swój biznes. Potrzebowałam sesji coachingowych z kimś, kto zna się na kryzysach przedsiębiorców, bo sam je przechodził. Było to dla mnie ważne. Dopiero potem zrozumiałam, że to, jak poradzę sobie w danej sytuacji zależy tylko ode mnie, a Magda jako Coach ma mi w tym towarzyszyć. Nie mogłam wybrać lepszej osoby. Magda to niezwykle ciepła, uważna osoba. Każdy w jej towarzystwie czuje się wyjątkowo i wie, że trafił na empatycznego Coacha - specjalistę od zmian personalnych. Polecam Magdę jako Coacha!
27 marca 2018 Monika - prawniczka
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Magdą nad planem kariery i jego realizacją. Byłem raczej sceptycznie nastawiony do coachingu, ale Magda zmieniła moje myślenie o tego typu pracy, za co jestem jej niezwykle wdzięczny. Nie dosyć, że zmieniłem wiele w swoim środowisku to i poznałem lepiej siebie, a to procentuje do tej pory każdego dnia. Polecam tego Coacha!
30 stycznia 2018 Marek - front-end developer
Bardzo dobry coach
Magda jest bardzo kompetentnym coachem. Jest empatycznym człowiekiem, a to jest cenna cecha w pracy z ludźmi. Dzięki aktywnemu słuchaniu klienta, Magda dobrała odpowiednie narzędzia, wspomagające mój rozwój w życiu zawodowym i osobistym. Jej pozytywne nastawienie i uśmiech pomagało przejść trudne chwile i zadania. Magda jest profesjonalistką, dlatego rekomenduję współpracę z tym Coachem.
11 luty 2017 Ania - socjolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom