Adam Chyb

Popularność: 946
Bardzo dobry coach (6)
ADAM CHYB Trener, coach, konsultant, audytor, manager. Jest specjalistą w dziedzinie zarządzania, komunikacji i stosunków społecznych. Studiował na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie zawodowe począwszy od marketingu politycznego (kampanie medialne), przez budowanie i zarządzanie sieciami sprzedaży, aż po duże projekty szkoleniowe. Umiejętności zawodowe nabywał w organizacjach krajowych i zagranicznych. Od 14 lat z sukcesami przekazuje swoją wiedzę, prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, zarządzania, budowania wizerunku, czy obsługi klienta. Zdobył doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy unijnych. Jest konsultantem i audytorem korporacyjnych systemów zarządzania jakością. Posiada certyfikat IP Carter Coach, licencja profilowania osobowości zawodowej,Coach Wise ICF. Prywatnie jest zapalonym wędkarzem, członkiem Społecznej Straży Rybackiej oraz wiceprezesem Koła Wędkarskiego „Fundament”. Żonaty, troje dzieci.
Kontakt
kom: 505 398 389
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Kraków, Włoszczowa, Busko Zdrój, Piotrków Trybunalski, Żywiec, Białystok, Radom, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Łódź, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczery, wiarygodny i uczciwy - skuteczny :) dobra energia i komunikacja. Jestem pod wrażeniem osoby i profesjonalizmu. Serdecznie Wam Polecam trenera Adama - to działa - Dziękuję i Pozdrawiam :)
30 marca 2016 Agnieszka - menedżer
Bardzo dobry coach
"Kryzys jest w głowie, jak ktoś chce to go ma", "Zamień marzenia na cele do realizacji", "Umiesz i możesz wszystko, tylko jak bardzo chcesz?" - tego się dowiedziałem. Profesjonalny Motywator. Dzięki za wszystko. Polecam tego Coacha.
28 stycznia 2014 Krzysztof - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Osoba godna uwagi.Wiedza w dziedzinie zarządzania i sposób prowadzonych zajęć na bardzo wysokim poziomie.Profesjonalny w każdym tego słowa znaczeniu.Byłam uczestniczką szkoleń prowadzonych przez Pana Adama,dlatego gorąco polecam.
11 kwietnia 2013 Dorota - Fryzjer
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Z zajęć można wynieść ogromy poziom wiedzy w dziedzinie sprzedaży. Pan Adam posiada umiejętność przyciągania uwagi swoją osobą i sposobem prowadzenia zajęć. Zdecydowanie POLECAM!
11 kwietnia 2013 Sylwia - Przedstawiciel Handlowy
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach na świecie ! Polecam wszystkim ! nie znajdziecie nigdzie nikogo takiego jak Adam Chyb ! Naprawde ! Super ! Polecam ! Jest najlepszy w dziedzinia zarządzania, komunikacji i stosunków społecznych ! Takiego to tylko ze świecą szukać !
9 kwietnia 2013 Monika - Księgowa
Bardzo dobry coach
Nalepszy na swiecie, niepowtarzalny, wyjatkowy, wysmienity, nieoceniony, idealny, swietny! Po prostu godny polecenia wszystkim ! Sumienny ambitny uczciwy nic dodac nic ujac nie ma slow juz ktore by opisaly jaki jest dobry
9 kwietnia 2013 Aaa - Aaa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj