Adam Zalewski

Popularność: 200
Bardzo dobry coach (7)
Jak by to było, gdybyś budził się każdego dnia podekscytowany tym, co Ci dzisiaj ten dzień przyniesie? Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś czuł, że nie ma przeszkód na drodze do realizacji Twoich marzeń? Jakbyś się czuł wiedząc, że realizujesz swój potencjał zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym? Jest ogromna różnica w tym, jak doświadczasz życia, gdy naprawdę jesteś na swojej, unikalnej drodze, niż na ścieżce wytyczonej dla Ciebie przez innych lub zbiegi okoliczności. Okłamujemy siebie na wiele sposobów, aby wytłumaczyć i usprawiedliwić to jak wygląda nasze życie. Dlaczego nie zmierzamy w kierunku rzeczy, które mają dla nas znaczenie? Niektórych blokuje strach, innych ustalony sposób myślenia, rutyna bądź oczekiwania innych względem nas. Cokolwiek to jest, jeśli jesteś gotowy, to ja pomogę Ci odnaleźć własną drogę, własne cele i własne metody jak przeżyć życie w zgodzie ze sobą. Pamiętaj, że transformacja Twojego życia zaczyna się od wewnątrz.
Kontakt
Telefon 501 175 763
Cena
220zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
PEŁNA OFERTA
Zapraszam na swoją stronę https://adamzalewski.eu/
#coaching na której omawiam szerzej coaching, którym się zajmuję.

Opinie

Bardzo dobry coach
W pewnym wieku człowiek nie lubi dużych zmian w życiu zawodowym. Dzięki Adamowi ruszyłam do przodu ze zdrową analizą sytuacji w miejsce strachu, lęku i niepokoju. Czuje się wreszcie spokojna. Dziękuję
19 czerwca 2020 Mi-Halina - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Ogromna wiedza i profesjonalne podejście, a do tego ciepły i otwarty człowiek. Fantastycznie prowadzi sesje, pokazuje tak wiele, mówiąc niewiele:-) Spotkania bardzo szczere i osobiste. Serdecznie Wszystkim polecam.
29 maja 2020 Julia - Menadżer
Bardzo dobry coach
Bardzo miły i konkretny psycholog i coach. Kilka konkretnych spotkań otworzyło mi głowę i dało energię do działania i walkę o siebie. Spotkania dostosowane konkretnie pod moje potrzeby. Przyjazny klimat i świetne poczucie humoru.
8 maja 2020 Tomek - korpo człowiek
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność poznać Adama na firmowym szkoleniu menadżerskim. W momencie zmiany stanowiska skorzystałem z jego oferty coachingu indywidualnego. Do dzisiaj doceniam nasze rozmowy – bardzo pomogły mi w komunikacji z moim zespołem, oraz w określeniu mojej ścieżki kariery. Zaproponowane przez Adama narzędzia i techniki stosuję regularnie, zarówno w zyciu prywatnym jak i w pracy. Polecam serdecznie!
22 października 2018 Dariusz - Global Programs Manager
Bardzo dobry coach
Znajomy polecił mi Adama w momencie, gdy stanęłam na zawodowym rozstaju dróg i nie potrafiłam ruszyć do przodu. Już po pierwszej sesji wyszłam ze spotkania pełna energii i co najważniejsze nadziei, że rozwiążę swój problem. Oczywiście wymagało to dalszego wysiłku i pracy, ale Adam cierpliwie i z entuzjazmem towarzyszył mi w tej drodze. Chętnie dzielił się wiedzą i technikami, które mogłam używać w praktyce. Adam, jako coach, oferuje pełny pakiet - jest uważnym słuchaczem; intuicyjnie potrafi wychwycić sedno problemu; zostawia przestrzeń na refleksje; wspiera, ale nie narzuca się z rozwiązaniami; a przy tym zaraża kreatywną energią i humorem. Szczerze polecam Adama wszystkim poszukującym swej drogi zawodowej, choć myślę, że w życiowych rozterkach również jest w stanie pomóc.
10 października 2018 Katarzyna - Freelancerka
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność kilka razy już spotkać się z Adamem. Jego profesjonalizm oraz łatwy w nawiązaniu kontakt pomaga, szczególnie kiedy padają pytania ważnego kalibru. Miła atmosfera, ale i wymagane skupienie sprawiło, że miałem wrażenie, iż Adam pcha mnie w dobrym kierunku, a nie ciśnie mną na ślepo, poza wyznaczonym przejściem i to na czerwonym świetle... Bardzo polecam.
25 września 2018 Patryk - Specjalista ds. sprzedaży i logistyki
Bardzo dobry coach
Adam potrafi niezwykle trafnie określić problem i wskazać drogę. Ma niezwykłą łatwość kontaktu z ludźmi i od razu wzbudza tak ważne w trudnych sytuacjach zaufanie. Jego osobowść i wiedza łączą się w idealną całość, pozwalając nam poddać się jego sugestiom i w efekcie rozwiązać problem. Szczerze polecam. Małgorzata Douglas - właścicielka Szkoły Językowej
6 września 2018 Małgorzata Douglas - Lektor j. angielskiego
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj