Adrian Michalczuk

Popularność: 163
Bardzo dobry coach (2)
Specjalizuję się w pracy nad skutecznością zawodową (Performance coaching) i w rozwoju drogi zawodowej (Coaching kariery). Pomagam w podwyższeniu kompetencji i jakości realizacji projektów, osobom samozatrudnionym i niezależnym kontraktorom. Udzielam wsparcia tym, którzy chcą rozpocząć pracę na własny rachunek bądź założyć działalność gospodarczą, poprzez odkrycie i wzmocnienie mocnych stron i talentów. Moją misją jest spodowanie, abyś realizował swoje projekty skuteczniej i szybciej, zarabiając więcej pieniędzy i zyskując więcej czasu dla siebie. Przez cały proces coachingowy, dbam o to aby wdrażane zmiany zakończyły się sukcesem i Twoją satysfakcją. Adrian Michalczuk - certyfikowany coach International Coach Federation na poziomie ACSTH, psycholog społeczny, prezes Fundacji Wsparcia Procesów Społecznych "F2", prowadzi podcast dla freelancerów o swobodzie osobistej i zawodowej (www.freelancer360.pl). Posiada 9 lat doświadczenia w pracy z ludźmi.
Kontakt
Preferuje kontakt przez telefon albo emaila.

519 702 635

Specjalizacje
Miasta
Rumia, Pruszcz Gdański, Tczew, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Psychologia społeczna
Absolwent Uniwersytetu SWPS

Opinie

Bardzo dobry coach
Po spotkaniach z Adrianem trudności w pracy przestały być problemami, a rozwiązania okazały się być na wyciągnięcie ręki. Po każdym spotkaniu wracał dobry humor i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam tego Pana :)
6 listopada 2017 Marta - Koordynator Projektu
Bardzo dobry coach
Bardzo szybko zmieniłem podejście do siebie i moich problemów. Praktycznie po każdej sesji czułem się znacznie lepiej a po trzecim spotkaniu już praktycznie nie miałem o czym rozmawiać. Zawsze byłem bardzo zdystansowany do coachów ale tym razem, na własnej skórze przekonałem się, że ta gra jest warta świeczki. Adrian pomógł mi samemu, odkryć z czym "tak naprawdę" mam problem i na tej podstawie na nowo przewartościowałem swoje życie.
22 października 2017 Stanisław - Samodzielny specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom