Adrian Michalczuk

Popularność: 330
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem, facylitatorem i trenerem. Ukończyłem studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS. Od ponad 10 lat współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, które realizują cele konwencji o zachowaniu bioróżnorodności i neutralności klimatycznej. Pomagam liderom i zespołom osiągać zaplanowane rezultaty poprzez dostarczenie odpowiednich narzędzi z zakresu zarządzania oraz dzięki stworzeniu optymalnych warunków w organizacji do interwencji coachingowej - indywidualnej i zespołowej. Przeprowadziłem ponad 800 godzin sesji coachingowych i facylitacyjnych, projektowałem i wdrażałem programy szkoleniowe dla liderów i dzieliłem się swoją wiedzą z zakresu skutecznych technik komunikacyjnych. Jestem członkiem International Coach Federation (PCC) oraz World Institute for Action Learning (CALC). Pracowałem m.in. z liderami ruchów aktywistycznych, ze średnią i wysoką kadrą menedżerską oraz przedsiębiorcami. Jestem innowatorem społecznym, nieustannie poszukującym nowych i skuteczniejszych metod do osiągania celów z korzyścią dla otoczenia. W swojej pracy coacha stawiam na prowokację do podjęcia wyzwania, kreatywność i ekologię osiąganych rezultatów. Uwielbiam yerba mate, jogę kundalinii i stawiam pierwsze kroki w kalistenice. Moje największe marzenie to udział w ceremonii szamańskiej w Sierra Mazateca.
Kontakt
Preferuje kontakt przez telefon albo emaila.

519 702 635

Specjalizacje
Miasta
Rumia, Pruszcz Gdański, Tczew, Sopot, Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Psychologia społeczna
Absolwent Uniwersytetu SWPS

Opinie

Bardzo dobry coach
Od samego początku znajomości Adrian stał się dla mnie dużym autorytetem oraz nierzadko wzorem do naśladowania. Konfrontując swoje doświadczenia z osobami o podobnych kwalifikacjach mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że do tej pory jako jedyny ze znanych mi coachów/trenerów, podczas szkolenia, potrafił wprowadzić mnie w stan wysokiego i długotrwałego skupienia, zaangażowania i kreatywnego pobudzenia. W pracy Adriana bardzo cenię sobie profesjonalne i pełne uważności podejście. Jest pozytywną, kreatywną i wzbudzającą zaufanie osobą. Pasjonatem swoich działań, człowiekiem o ciekawej i intrygującej osobowości. Na każdej płaszczyźnie naszej współpracy odczuwam pełną satysfakcję z niecierpliwością wyczekując kolejnych do niej sposobności. Dzięki niemu odkryłam w sobie nowe umiejętności, zyskałam skuteczne narzędzia do rozwoju indywidualnego, sprecyzowałam cele, doskonaląc się jednocześnie w obszarze efektywnego prowadzenia zespołu. Polecam z przyjemnością!
5 luty 2020 Aleksandra - Team leader
Bardzo dobry coach
Bez słów zwątpienia, Adrian jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce. Dzięki opracowanemu przez niego planowi rozwoju osobistego każda sesja jest owocna i pomaga odkryć w sobie cechy, których się wcześniej nie zauważało. Zajęcia grupowe są pod jego patronatem niezwykle interesujące i ciekawe, a ich zwieńczeniem są ćwiczenia, które teorię przekuwają w niezawodną praktykę. Zaufanie, szczerość, a przy tym solidna porcja dobrego humoru, które panują w trakcie sesji są ogniwem dającym możliwość do podejścia z dystansem na wszystkie sprawy, a wartość problemu traci znaczenie. Jako absolwent szkoły liderów nigdy nie miałem styczności z tak wysoko wykwalifikowanym coachem.
5 luty 2020 Łukasz - Koordynator projektu
Bardzo dobry coach
Adrian jest skarbnicą wiedzy oraz umiejętności wydobywania z innych tego co w nich najlepsze. Z czystym sumieniem powierzam mu swoje problemy i cele rozwojowe majac pewność, ze razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Pomaga zrozumieć siebie i motywy, które nami kierują, w umiejętny sposób nakierowuje na rozwiązania dużo szybciej, niż gdybym miała zrobić to samodzielnie. Jest nie tylko coachem ale inspiracją i mentorem, polecam z całego serca:)!
5 luty 2020 Marcelina - Team leader/fundraiser
Bardzo dobry coach
Po spotkaniach z Adrianem trudności w pracy przestały być problemami, a rozwiązania okazały się być na wyciągnięcie ręki. Po każdym spotkaniu wracał dobry humor i pozytywne nastawienie. Bardzo polecam tego Pana :)
6 listopada 2017 Marta - Koordynator Projektu
Bardzo dobry coach
Bardzo szybko zmieniłem podejście do siebie i moich problemów. Praktycznie po każdej sesji czułem się znacznie lepiej a po trzecim spotkaniu już praktycznie nie miałem o czym rozmawiać. Zawsze byłem bardzo zdystansowany do coachów ale tym razem, na własnej skórze przekonałem się, że ta gra jest warta świeczki. Adrian pomógł mi samemu, odkryć z czym "tak naprawdę" mam problem i na tej podstawie na nowo przewartościowałem swoje życie.
22 października 2017 Stanisław - Samodzielny specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj