Adrianna Średzińska

Popularność: 790
Bardzo dobry coach (16)
Coach, Mentor, Konsultant, Trener Biznesu, Doradca Rozwoju Osobistego, Nauczyciel Aktorstwa, właścieciel firmy szkoleniowej Harmonic oraz Studia Aktorskiego Harmonic. Pracuję za pomocą wielu autorskich metod oraz Metody Sedony, Ustawień Systemowych, Kinslow System, SFB, 2P, Trójkąta Osobowości itp. Od ponad 18 lat pracuję z ludźmi jako Trener Biznesu, Coach i Doradca Rozwoju Osobistego. Prowadzę również zajęcia indywidualne z aktorstwa, na które przychodzi coraz więcej osób zainteresowanych rozwijaniem się i wyrażaniem siebie poprzez sztukę. Gdy byłam nastolatką czułam się mądra w środku, ale zupełnie nie potrafiłam przenieść tego na zewnątrz. Pamiętam moment, w którym pomyślałam, że muszę pojąć, na czym polega życie!. Wydawało mi się wtedy, że na wymyśleniu ideału i próbach dopasowania się do niego. Ubolewałam, że moja nieokiełznana natura wymyka się temu, chcąc żyć po swojemu. Dziś myślę – całe szczęście! Nie chodzi o to, by zmienić siebie, ale o to, by POWRACAĆ DO SIEBIE i do swoich zasobów. Powracam do siebie, rozwijając swoją świadomość już prawie 30 lat. Dzielę się z ludźmi tylko tymi metodami i narzędziami, które poznałam, pojęłam, zastosowałam w praktyce i które przyniosły mi wymierny efekt. ZMIANA TO PROCES. Coaching to Twoja podróż w głąb siebie. Jest fascynująca, niezależnie od tego, na jakie obszary emocji trafisz po drodze. Coaching to nie gadanie, nie zasypywanie siebie słowami.To wyjście poza etykiety, doznawianie siebie i powrót w zuoełnie nowe miejsce. Jeśli zaistnieje potrzeba, pokażę Ci narzędzia, metody i techniki, których możesz używać, aby sukcesywnie wprowadzać nową jakość do swego życia. Lecz to od Ciebie zależy, jak dużą pracę wykonasz między spotkaniami i na ile zechcesz zmian w praktyce. Narzędzi do dyspozycji jest sporo, ważne aby ich używać. Jeśli potrzebujesz: • inaczej spojrzeć na swoje problemy i poszukać rozwiązań • odkryć swój potencjał i wrodzone zdolności • zacząć świadomą podróż ku zmianom na lepsze • podnieść swoją jakość życia – jakość swoich myśli, odczuć, zachowań • wyznaczyć nowe cele i zacząć je realizować • poprawić relacje z ludźmi i nauczyć się budowania mostów i granic, zamiast murów Jeżeli czujesz motywację do zmian - napisz do mnie, umówimy się na sesję. Otrzymuję wiele maili, dlatego odpowiem tu na kilka pytań: 1. Jestem po to, aby towarzyszyć Ci w tej podróży przez chwilę. Przejść z Tobą przez jeden lub dwa mosty. Ale na pewno nie jestem do tego, aby Cię wyręczać, pocieszać, zbawiać. Jak mawiał pewien Rzymianin w prześcieradle: "Żadnych ryb, same wędki". 2. Pracuję za pieniądze. Jeśli masz jakąś logiczną propozycję inną niż moja - rozważę ją. 3. Czy warto przyjść na jedną sesję i czy ona coś zmieni? Tak, jedna sesja coś zmieni. Ile? Tyle, ile jeden dzień diety, jedno popołudnie na siłowni, jedna lekcja tańca. Czy warto? Nie wiem, Ty wiesz. Czasem ta jedna lekcja tańca zmienia kierunek całego życia.
Kontakt
Cena
180zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam panią Adriannę jest to bardzo konkretna , uważna , ciepła osoba o serdecznym , pozytywnym usposobieniu . Spotkanie profesjonalne, dobrze przygotowane. Polecam każdemu kto poszukuje odnaleźć siebie. Naprawdę warto , polecam serdecznie
6 maja 2018 Iwona - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Adrianna jest świetnym trenerem. Posiada duży zasób technik, dzięki którym można spojrzeć na siebie i swoje problemy z innej perspektywy. Adrianna pomogła mi odnaleźć na nowo siebie i zrozumieć, że wszystko w naszym życiu może być dobre. Jestem zachwycona, że udało mi się trafić do Adrianny, od tej pory umiem sobie poradzić z sytuacjami, które wcześniej wydawały się bez wyjścia. Wspaniale jest trafić na człowieka, który potrafi słuchać i poprowadzić we właściwym kierunku. Cudowny trener ,który mimo ogromnej wiedzy, cały czas uczy się i rozwija. Dziękuję i gratuluję oraz gorąco polecam!
30 grudnia 2016 Magdalena - asystetka dyrektora
Bardzo dobry coach
Pani Adrianka, do której udałam się po pomoc w sprawach osobistych, okazała się moim Aniołem Stróżem wskazując mi kilka rozwiązań, które diametralnie odmieniły moje życie. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna i polecam jej zajęcia wszystkim, którzy mają jakiś problem, nawet jeśli nie potrafią go zdefiniować.
23 września 2016 Ilona - Doradca Klienta
Bardzo dobry coach
Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Adriannę Średzińską, dzięki której nauczyłam się większej pewności siebie. Zajęcia prowadzone przez Panią Adriannę dzięki wykorzystywaniu różnych ciekawych metod i technik osiągają wysoki poziom i zapadają w pamięci na długo. Atmosfera, którą stwarza Pani Adrianna podczas treningu pozwala poczuć się komfortowo nawet pomimo trudnych tematów. Za to wszystko serdecznie dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą odmienić swoje życie.
22 czerwca 2016 Natalia - Specjalista ds. Kadr i Płac
Bardzo dobry coach
Adrianna pracuje różnymi metodami, łączy wiedzę psychologiczną z nurtami mniej konwencjonalnymi, a nawet z technikami teatralnymi. Potrafi wspaniale słuchać, ma duże doświadczenie i poczucie humoru. Zmiany, które zaobserwowałam w moim zachowaniu, samopoczuciu i podejściu do wielu kwestii, zachodzą czasem w sposób bardzo subtelny, niemal nieświadomy, a jednak są trwałe! To fantastyczne! Czasami mają przebieg bardziej burzliwy. Z ciekawością obserwuję jak się zmieniam. Adrianna jest przewodnikiem i dobrym duchem w tym procesie, pozwala odkryć i nauczyć się o sobie rzeczy, które czasem trudno zauważyć lub wypracować samodzielnie bez pomocy z zewnątrz.
6 maja 2016 Ewa - Adm. Państwowa / Dyplomacja
Bardzo dobry coach
Adrianna...zainspirowała mnie do odkrycia mnie samej, moich potrzeb, marzeń, wartości...uruchomiłyśmy poprzez sesje lawinę zdarzeń które zmieniły moje życie radykalnie i wyłącznie na lepsze...to kim dziś jestem i jak się czuję nie wydarzyłoby się bez niej. W życiu zawodowym spotkałam wielu coachòw i trenerów i żaden nie dorównuje Adriannie bo oprócz fenomenalnego warsztatu i metod wkłada w pracę pasję, serce i słucha sercem. Fantastyczny coach którego gorąco polecam
7 stycznia 2016 Magda - Kierownik w Dziale Marketingu
Bardzo dobry coach
Ta Kobieta to Anioł Motywator. Współpraca z nią przynosi natychmiastowe efekty. Treningi są pełne pasji i zaangażowania. Adrianna towarzyszy i daje ogrom energii uczniom w procesie zmiany. Jest profesjonalistką i każdego traktuje indywidualnie. Trudno jest opisać proces zmiany jaki ze mną przeszła, ale to gdzie jestem , kim jestem i z kim jestem zawdzięczam jej zaangażowaniu , szczerych intencjach, temu że mnie zainspirowała do szczęśliwego życia . Dziękuję Ci Adrianielico
10 listopada 2015 Jovi - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam. Zazwyczaj przychodzę na zajęcia z konkretnym zagadnieniem dotyczącym sytuacji zawodowej, prywatnej, uporządkowania bieżących spraw, czy rozważenia różnych opcji wyboru najbliższej przyszłości. Analizujemy dany przypadek i na tej podstawie Pani Adrianna dobiera metody pracy nad sobą - które wykorzystuję również później w życiu codziennym w analogicznej sytuacji. Najczęściej dotyczą one sposobu radzenia sobie ze stresem czy negatywnymi emocjami, ale także poznawania i docierania do wnętrza siebie. Te zajęcia to połączenie fachowej, konkretnej pomocy z fantastyczna zabawa, zanurzenie się w swoją osobowość - delikatne, wrażliwe elementy które od dłuższego czasu nie miały w moim życiu prawa głosu. Odzyskuję harmonię, spokój wewnętrzny, wiarę w siebie. Buduję dystans do wydarzeń. Uczę się nie lekceważyć, ale z szacunkiem podchodzić do siebie: słuchać i odpowiadać na własne potrzeby, pragnienia czy lęki. Mam stuprocentowe zaufanie, sympatię i mnóstwo wdzięczności dla Pani Adrianny - bystrej, pełnej energii, ekspresyjnej, uroczej osoby. Zajęcia są jak radosne, energetyzujące, absolutnie komfortowe spotkania z przyjacielem - przy jednoczesnej pewności, że jest się pod opieką profesjonalisty.
13 kwietnia 2015 Julia - Media
Bardzo dobry coach
"dobry coach" to stanowczo za krótkie i nazbyt banalne określenie Adrianny Średzińskiej. Dla mnie to prawdziwa profesjonalistka potrafiąca w zależności od potrzeb dopasowywać swój repertuar poczynając od technik coachingowych przez zadania aktorskie na ćwiczeniach równowagi duchowych skończywszy. Zajęcia z Panią Adrianną są zaskakujące, dalekie od jakiejkolwiek sztampy i przede wszystkim dające (niezależnie od przyjętego wstępnie celu) ogromną dawkę pozytywnej energii i intelektualnej przygody. Dzięki Pani Adriannie zacząłem rozumieć kim na prawdę jestem i na czym najbardziej w życiu mi zależy. I jeszcze jedno - praca Pani Adrianny to na pierwszym miejscu jej pasja a nie głównie metoda zarabiania pieniędzy - co niestety nie jest współcześnie często spotykaną cechą.
29 grudnia 2014 Andrzej - manager
Bardzo dobry coach
Ciężko mi zamieścić w tym krótkim opisie, jak dużo zawdzięczam Pani Adriannie. Ona uświadomiła mi jak dużo zawdzięczam Sobie. Zacząłem do niej uczęszczać z zamiarem przystąpienia do egzaminów do państwowych szkół aktorskich. Pani Adrianna dysponuje wachlarzem narzędzi umożliwiających rozwój w tej dziedzinie, jak również w dziedzinie, jaką jest życie - człowieczeństwo. Jej indywidualne podejście sprawia, że czujesz możliwości i wsparcie. Nie jest jednym z tych coachów, którzy to dają Ci małą próbkę, z którą nic nie zrobisz, licząc na twój powrót. Dzięki Niej wiem, że stać mnie na wszystko. To tylko jakiś fragment otrzymanej wiedzy. Dziękuję !
30 listopada 2014 Filip - Człowiek/Muzyk/Aktor
Bardzo dobry coach
Adrianna jest świetnym trenerem. Spotkania dawały mi motywację, pokazywały możliwości, których wcześniej nie dostrzegałam. Dużo praktycznej wiedzy z zakresu wystąpień publicznych, o którą trudno na szkoleniach tej tematyki. Zajęcia w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam!!
10 listopada 2014 Anita - higienistka stomatologiczna
Bardzo dobry coach
Z p. Adrianną spotkałam się, żeby popracować nad emisją głosu w ramach indywidualnych zajęć. Zajęcia, w sposób naturalny przeszły w pracę nad poznawaniem bliżej samej siebie i wykorzystaniem swojego potencjału, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jej pasja i zaangażowanie sprawia, że zajęcia są przyjemnością i wręcz “porywają” a efekty są widoczne po każdym spotkaniu. Myślę, że do coachingu jest w stanie przekonać każdego sceptyka. Szczerze polecam.
9 listopada 2014 Iza - Planner
Bardzo dobry coach
Jestem zaskoczony, że tak się otworzyłem i jeszcze byłem z tego zadowolony. Mam cel, mam plan, realizuję małymi krokami to, o czym zawsze marzyłem i już nie myślę, że jestem starszym panem, który powinien godnie się zestarzeć. To śmieszne, ale nigdy nie czułem się tak mody, jak teraz. Polecam Adriannę, ma dużo naturalności, empatii i energii oraz imponującą wiedzę.
9 listopada 2014 Izydor - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
bardzo dobry coach Z przeszłości mam wiele nierozwiązanych spraw, które powracają w myślach tworząc napięcie i smutek. Od paru tygodni spotykam się z Adrianną. Jej wiedza i pogoda ducha są zadziwiające. Po tych spotkaniach sama czuję się szczęśliwsza i lepsza. Wiele problemów zniknęło nie wiadomo kiedy. Moje życie się zmieniło. Coraz częściej czuję spokój i radość./zdarzają mi się "małe cuda"/ Kocham te zajęcia z Adrianną. Polecam ją gorąco. Adrianna bardzo lubi pomagać ludziom. Szkoda żeby taki potencjał się marnował.
9 listopada 2014 Krystyna - emerytka
Bardzo dobry coach
Pani Adrianna Średzińska jest świetnym coachem. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonaly i dopasowane są do indywidualnych potrzeb. Osobiście bardzo skorzystałem z doświadczenia i coachingu Pani Adrianny. Zrobiłem ogromny postęp w zakresie komunikacji, kompetencji miękkich i rozwoju osobistego. Co przełożyło się również na mój sukces zawodowy. Jestem za to również bardzo wdzięczny Adriannie. Mogę serdecznie polecić coaching. Naprawdę warto.
8 listopada 2014 Przemysław - dyrektor działu IT
Bardzo dobry coach
Super zajęcia!!! - duża, konkretna wiedza i wartościowe ćwiczenia. Praca z panią Adrianną to przyjemność i doskonała inwestycja w siebie. Cena jest mega okazyjna i bardzo się cieszę, że pani Adrianna zdecydowała się prowadzić zajęcia również dla osób prywatnych a nie tylko biznesowych. Korzystałem z dużej ilości szkoleń, warsztatów i coachingu i śmiało mogę stwierdzić, że te zajęcia są najlepsze. Polecam - warto samemu sprawdzić.
22 września 2014 Wojtek - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj