Agata Gracz

Popularność: 176
Bardzo dobry coach (4)
Zapraszam Cię do kontaktu, jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty lub zawodowy, potrzebujesz motywacji, a przede wszystkim chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami oraz czerpać satysfakcję z tego co robisz. Pomogę Tobie odkryć, doprecyzować Twój prawdziwy cel, a w konsekwencji będę Cię wspierała w ułożeniu konkretnego planu działania, prowadzącego do realizacji tego celu. Problemy zamień na cele! Agata Gracz Certyfikowany Coach na poziomie ACSTH W trakcie akredytacji ACC International Coach Federation
Kontakt
tel. 508 1454 474
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam sesje coachingowe z Agatą. Pomaga uświadomić sobie co posiadasz i co możesz zrobić w ramach tego co już masz. A jeśli czegoś Ci brakuje, po sesji z Agatą będziesz wiedzieć jak to zdobyć. Świetny coach dla osób, które nie są pewne jaką drogą pójść w życiu lub na czym skupić się w pierwszej kolejności. Postanowiłam pracować z Agatą cyklicznie, gdyż po dwóch sesjach zobaczyłam pierwsze namacalne efekty moich działań. Polecam bardzo!
6 kwietnia 2017 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Zostałem mile zaskoczony efektem pracy z Agatą. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tematu coachingu. Uważałem, że jest to dla osób, które nie mają obranej swojej ścieżki życiowej i poszukują swojego miejsca w życiu. Już po pierwszej sesji przekonałem się o tym, że jest to potrzebne każdemu człowiekowi.Dzięki Agacie wiem nad czym muszę pracować i co muszę robić, aby być szczęśliwym człowiekiem a to w życiu jest najważniejsze. Polecam każdemu sesje coachingowe z Agatą.
31 marca 2017 Dawid - Manager
Bardzo dobry coach
Po sesji coachingowej uświadomiłam sobie, co tak naprawdę chcę robić w życiu. Do tej pory były to tylko sytuacje przypadkowe, z których nie czerpałam radości. Dzięki Agacie wiem co chcę i jak to zrobić oraz wiem, że to zrobię!!! Hurrraaaaaa. Dzięki! Dostałam skrzydeł
28 marca 2017 Ania - handlowiec
Bardzo dobry coach
Musze przyznac, iz jestem pod ogromnym wrazeniem po pierwszej sesji z Agata. Bardzo milo zaskoczyla mnie ogromnym zaangazowaniem oraz pozytywizmem wzbudzajacym zaufanie. W blyskawicznym tempie potrafi odkryc w osobie to co wartosciowe i naprowadzic na samodzielne wyszukiwanie rozwiazan. W konsekwencji tego, nabieramy wiekszej pewnosci siebie, czujemy sie zmotywowani, dzieki czemu nabieramy checi do wprowadzenia zmian w Nasze zycie. Z pelnym przekonaniem polecam jej sesje coachingowe.
21 sierpnia 2016 Paulina - Event Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom