Agata Grzybek

Popularność: 84
Bardzo dobry coach (3)
JESTem SPOKO to moja dewiza. Moim marzeniem jest, aby każdy tak o sobie myślał! Jako coach specjalizuję się pracy z osobami, którym coś lub ktoś odebrał pewność siebie, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i w życiu osobistym. Najpierw przyglądniemy się Twojej obecnej sytuacji – w jakich przestrzeniach jesteś pewna/-y siebie, a gdzie i z jakiego powodu brakuje Ci tej pewności. Potem pomogę Ci określić, jakie wyzwania stoją przed Tobą, w czym pomoże Ci wzmocniona pewność siebie? Czego dokładnie pragniesz? Wówczas rozpoznamy to, co jest narzuconymi przez innych kompleksami, a także co już masz i co być może już zrobiłaś/-łes w kierunku polepszenia swojego "samopoczucia". Przejrzymy twoje zasoby i mocne strony, aby je wykorzystać w odpowiedni sposób. W razie potrzeby wzmocnisz poczucie własnej wartości. Jeśli wyrazisz taką chęć odkryjemy razem Twoje przestrzenie piękna na sesji fotograficznej. Porozmawiamy też o tym, czego jeszcze nie masz i co pozostaje do zrobienia, abyś mogła/mógł zacząć jeszcze efektywniej działać, realizować swoje cele i abyś sam/-a sobie nie przeszkadzał/-a. ;) Następnie stworzymy plan działania i podzielimy go na kilka kroków. Każdy z nich będzie jasny i mierzalny. Podczas naszego procesu pracy Ty skupisz się na efektywnym działaniu i wdrażaniu swojego planu, na zmianie. A ja wesprę cię obiektywnymi obserwacjami, motywacją, inspiracją i oczekiwaniem od Ciebie odpowiedzialności. Wiele osób chciałoby, a boi się podjąć rękawicę bycia (i myślenia o sobie), jako o silnym, dzielnym, pięknym człowieku, ale aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym lub polepszyć swoje życie prywatne - musisz PODJĄĆ DZIAŁANIE. Pomogę Ci w tym!
Kontakt
796554418
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Trzy miesiące wspólnej pracy z Panią Agatą pozwoliły mi zrozumieć siebie i swoje potrzeby zarówno na płaszczynie zawodowej jak i osobistej. Pani Agata małymi krokami otwierała ze mną kolejne drzwi, pomaga zrozumieć dlaczego wczesniej do nich nie zaglądałam i co się za nimi kryje. Wspólna praca zaowocowała sukcesami zawodowymi jak i spokojem wewnętrznym. Udało się nam wypracować przestrzeń dla siebie i uśmiech na twarzy. Pani Agatko dziękuję za poświęcony czas, zrozumienie, profesjonalne podejście do mojej osoby i odkrywanie tego, co było głęboko schowane. Życze dalszych sukcesów i serdecznie dziękuję.
4 maja 2021 Dorota - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Niedawno skończyłam 3-miesięczny coaching u Agaty i jestem z niego bardzo zadowolona. Już na pierwszym spotkaniu da się wyczuć, że jest to bardzo pozytywna, ciepła i uśmiechnięta osoba, co bardzo ułatwia otwieranie się ze swoimi trudnościami. Jednym z moich celów było przyjrzenie się własnej osobie i swojej wartości, oraz uwolnienie się od niepotrzebnych przesądów, obaw czy stresu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że coaching zakończył się sukcesem. Cotygodniowe spotkania wprowadziły mnie w rutynę przyglądania się samej sobie i swoim działaniom, a konkretne zadania po każdej sesji pomagały zakorzenić ją jeszcze mocniej w codzienności. Agata nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, dzięki czemu podczas naszych sesji, gdy coś było trudne do wyrażenia bezpośrednio, tworzyłyśmy ciekawe metafory, projekcje, jak np. karuzela czy tunel. To pomogło mi obrazować moje obawy i myśli, dzięki czemu stawały się bardziej namacalne i widoczne, a w konsekwencji - prostsze do pokonania, co też miało w dużej mierze miejsce i ma nadal, nawet po zakończeniu coachingu :) Polecam serdecznie!
3 maja 2021 Julia - studentka
Bardzo dobry coach
Brałam udział w coachingu u pani Agaty pod kątem poszukiwania pomysłu na siebie w zmianie zawodu. Od coacha otrzymałam cenne wskazówki, jak podążać za swoimi pragnienia, jak i gdzie szukać możliwości i rozwiązań. Podczas sesji czułam się komfortowo, swobodnie. Pojawiało się mnóstwo pozytywnych myśli, mogłam pozwolić sobie marzyć. W takiej pozytywnej atmosferze, mogłam obrać konkretny kierunek oraz zdobyć motywację do działania. Padały konkrety. Widać, że pani Agata wie co robi. Bardzo podobało mi się, że jest dość wymagająca. Przygotowywałam zadania domowe, omawiałyśmy to. Utrzymywała również ze mną kontakt w przerwach między sesjami, dbała o to czy się przypadkiem nie obijam :). Szczerze polecam każdemu.
29 kwietnia 2020 Iza - Inżynier Środowiska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj