Agata Kliś

Popularność: 293
Bardzo dobry coach (5)
Jestem Coachem posiadający międzynarodową akredytację ICI, posiadam ponad 25-letni staż jako nauczyciel, ponad 6-letni staż jako dyrektor. Od 11 lat rozwijam swoje kompetencje w pracy z ludźmi, wspierając ich rozwój osobisty i zawodowy. Moim celem jest „Prowadzić ludzi do dobrej zmiany”. Uzyskałam:  Certyfikat Szkoły Coachingu w stopniu podstawowym i zaawansowanym  Certyfikat Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj z tytułem Advanced Fundemental Coaching Skills ICI  Certyfikat Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj z tytułem Master Coach ICI  Certyfikat „Coach Prowokator C” Ukończyłam:  Szklenie „Transforming Communications”  Kurs Trenerski Wspieram osoby, które:  szukają swojego celu  pragną rozwoju osobistego,  chcą sobie poradzić z emocjami,  potrzebują zmian w życiu prywatnym i zawodowym  szukają sukcesów w biznesie  chcą budować udane relacje partnerskie. Zapraszam do kontaktu :-)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Dębica, Tarnów, Kraków, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście. Pani Agatka to cudowna, ciepła i godna zaufania osoba. Wnosi spokój i potrafi sprawić, że to co w nas ciemne, ciężkie rozjaśnia się i przestaje ciążyć. Warto czegoś takiego doświadczyć, zwłaszcza gdy jest się na granicy zwątpienia, depresji. Warto dać sobie pomóc, a pani Agatka jest taką osobą, która potrafi to zrobić.
30 kwietnia 2020 Beata - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam… A najfajniejsze jest to, że Pani Agata doskonale umie poprowadzić spotkanie tak ze nie czuje sie skrepowania. Swietna specjalistka.
6 marca 2018 Lidia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Agata,mimo mojego sceptycznego nastawienia potrafiła ,,wyłączyć"moje blokady i zmienić sposób myślenia i postrzegania.Spojrzałem na pewne sprawy z innej perspektywy i doszedłem do wniosku ,że ŻYCIE JEST PIĘKNE.Pani Agata dała się poznać jako osoba bardzo profesjonalna z głęboką empatią.Wielki szacunek dla ludzi,którzy umiejętnie pomagają innym.POLECAM.
2 luty 2018 mAREK - leśniczy
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Agatą. Profesjonalne podejście do problemu, wsparcie, skuteczne określanie celów, pomoc w odnalezieniu drogi własnego rozwoju. Agata pozwoliła mi odzyskać wiarę w siebie oraz odnaleźć to co naprawdę kocham robić. W jej towarzystwie czujesz się bezpiecznie i komfortowo.
30 stycznia 2018 Irek - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Sesja z Panią Agatą to prawdziwa przyjemność. Nie rozpisując się zbyt obszernie chce polecić każdemu kto szuka osoby ciepłej która jest wsparciem w każdej strefie życia. Jeśli szukacie kogoś kto ,,poprowadzi,, Was do ,, odpowiedzi,, na Wasze pytania oraz wsparcia w Waszych działaniach to powinniście wybrać właśnie ją. POLECAM
26 stycznia 2018 Magdalena - Dietetyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj