Lista coachów Tarnów

Posiada artykuły
Psycholog/ Coach. Jestem tutaj po to aby towarzyszyć Ci w drodze do poznania siebie, określenia celu i zrealizowaniu go.
popularność: 72     pełny opis
:::::: DIET COACHING :::::: NAPADY OBJADANIA :::::: PSYCHODIETETYKA :::::: Chcesz się uwolnić od napadów objadania? A może byłaś już na tysiącu diet, a kilogramy i tak wróciły? Tęsknisz za tym żeby po prostu jeść tak jak lubisz i nie tyć? :::::: Zapraszam Cię głęboki proces rozwojowy, w którym pomogę Ci uwolnić się od diet i ciągłego myślenia o jedzeniu. Odzyskaj ze mną kontrolę nad jedzeniem i schudnij bez nakazów i zakazów! :::::: Jestem dyplomowanym psychodietetykiem i specjalizuję się w tematyce objadania. Przez 10 lat sama zmagałam się z kompulsami na zmianę z restrykcyjnymi dietami. Rozumiem więc przez co przechodzisz! Od 15 lat jestem WOLNA, mam zdrową relację z jedzeniem i pomagam innym uwolnić się od napadów jedzenia.
popularność: 613    ocena: Bardzo dobry coach (30)pełny opis
UCZĘ OPORNYCH ODPOCZYWAĆ. Pracuję z ludźmi, którzy przez nadmiar pracy i obowiązków czują się zmęczeni i zagonieni. Uczę ich odpoczywać oraz pomagam im znaleźć harmonię pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.
popularność: 263    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Jestem drogowskazem, który pomoże odnaleźć Ci najlepsze ścieżki Twojego życia. Od 10 lat pomagam innym odnaleźć własną drogę do swojego wnętrza, gdzie tkwi niesamowita siła, by definiować i osiągać założone cele i potrzeby. A jak wiadomo POTRZEBY należy ZASPOKAJAĆ, a CELE OSIĄGAĆ. A cele to nic innego jak MARZENIA UBRANE W POTRZEBY.
popularność: 32    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
☑️ POMAGAM PODJĄĆ DECYZJĘ W ZGODZIE ZE SOBĄ. Pracuję z osobami, które stoją przed jakimś dylematem i chcą / muszą podjąć decyzję w niedługim czasie. Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz dokonać wyboru w zgodzie ze sobą! ☑️ POMAGAM ZARZĄDZAĆ CODZIENNOŚCIĄ W ZGODZIE ZE SOBĄ. Pracuję z osobami, które chcą się przyjrzeć swojej codzienności, sprawdzić gdzie lokują energię i wprowadzić zmiany, które będą im sprzyjać!
popularność: 28     pełny opis
Poprzednia 1 2

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj