Agnieszka Bąk

Popularność: 102
Bardzo dobry coach (3)
Dlaczego ja? Czyli kim jestem. Jestem coachem, ale możesz też nazywać mnie trenerem personalnym kariery. Jestem zbieraczem wiedzy i doświadczeń. Jestem magistrem prawa, skończyłam wiele studiów podyplomowych, m.in.: zarządzanie zasobami ludzkimi, MBA, psychologię w biznesie oraz Szkołę Profesjonalnego Coachingu. Gdybym miała określić moje doświadczenie zawodowe jednym słowem to byłoby to słowo różnorodne. Czternaście lat pracy w korporacjach, w tym osiem na stanowiskach managerskich, od HR po PR i Komunikację, spowodowało, że przeszłam wiele ścieżek i zmierzyłam się z wieloma wyzwaniami, więc doskonale rozumiem to środowisko. Prywatnie mama, żona, miłośniczka książek i podróży (również tych metaforycznych). W czym mogę Ci pomóc?  W odnalezieniu Twoich wartości w życiu zawodowym,  odkryciu zawodowej ścieżki,  urealnieniu marzeń o awansie,  zmierzeniu się z wyzwaniami zawodowymi, które przed Tobą stanęły,  ponownym odnalezieniu energii i radości z pracy,  w zmierzeniu się z wypaleniem zawodowym. Jak to zrobię?  Najpierw sprawdzimy, gdzie leży problem, co Cię uwiera.  Potem pomogę Ci określić, jak chcesz, żeby ta sytuacja wyglądała, co chcesz osiągnąć.  Sprawdzimy, na ile to co chcesz osiągnąć jest realne do wykonania, atrakcyjne i od Ciebie zależne, urealnimy chciane.  Potem przy moim wsparciu sprawdzisz co już masz, żeby osiągnąć cel, a czego jeszcze potrzebujesz. A wierzę, że jesteś pełen zasobów.  Stworzysz realny plan działania.  Zaczniesz efektywnie działać i wdrażać swój plan w życie, a ja będę Ci towarzyszyć w Twojej drodze i służyć swoim wsparciem i wiedzą.  Na bieżąco będziemy sprawdzać, gdzie jesteś i jak się z tym czujesz i czy jest jeszcze coś czego potrzebujesz. Czy to na pewno dla Ciebie? Nie wiem, ale jeśli chcesz sprawdzić to zapraszam na darmową konsultację telefoniczną, podczas której dowiesz się, gdzie jesteś, gdzie chcesz być, zobaczymy co ci w tym przeszkadza. Powiem Ci też jak mój coaching może Ci w tym pomóc oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Agnieszką pozwoliły mi spojrzeć z różnych perspektyw w obszarze życia zawodowego i umocniły mnie w decyzji którą podjąłem. Agnieszka jest empatyczna i uważna na drugą osobę. Pomógł mi jej optymizm, motywacja, zaangażowanie i energia. Dziękuję i polecam!
23 czerwca 2020 Paweł - IT Specialist
Bardzo dobry coach
Agnieszka przekonała mnie do coachingu, dzięki współpracy z Nią odnalazłam cel który udało mi się zrealizować. Dzięki jej długoletniemu doświadczeniu w pracy w korporacji, świetnie rozumie problemy, z którymi mierzą się pracownicy
4 luty 2020 Wiktoria - Specjalista ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, człowiek, który ma ogromną wiedzę i chętnie się z nią dzieli. Pomoże poznać samego siebie, pokazać klientowi jego mocne strony i zmotywuje do osiągnięcia celów nie tylko zawodowych. Z całego serca polecam!
3 luty 2020 Joanna - Ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom