Agnieszka Dąbek-Malczyk

Popularność: 90
Bardzo dobry coach (2)
Coaching..... ....to coś więcej, niż rozmowa, podczas której pracujesz nad wyznaczonym przez siebie celem. To wspierana umiejętnościami, intuicją, doświadczeniem coacha bezpieczna przestrzeń do poznania swoich wartości, zmiany nawyków, wzmocnienia pewności siebie, poprawy relacji z bliskimi i otoczeniem, zarządzania czasem. Coaching doskonale sprawdza się także w podejmowaniu decyzji czy efektywnym planowaniu i realizacji zadań. Sesje Na pierwszym spotkaniu dowiesz się tego, czego można i czego nie można oczekiwać od coachingu i ustalisz to, co najważniejsze: nad czym chcesz pracować. Czego potrzebujesz? Jaka potrzeba, pragnienie, niedogodność, a może wyzwanie Tobą kieruje? Co chcesz zmienić? Twoje potrzeby są przyczyną i celem każdego spotkania. Jesteś ekspertem od własnego życia - po co w takim razie coach? Żeby pomógł Ci najpełniej jak możesz zgłębić potrzeby, potencjał, zasoby i talenty oraz wsparł w zaplanowaniu, jak dojść do celu. W trakcie spotkań musisz odpowiedzieć sobie na wiele pytań. To czasami bywa męczące, ale zapewniam Cię, że warto : ) Czasem poproszę Cię o wykonanie pewnych zadań, albo pobawienie się – możesz uruchomić wyobraźnię, wcielić w rolę albo zmienić punkt widzenia. Między spotkaniami możesz dostać „zadania domowe”, ale najważniejsze jest to, że wprowadzasz w życie zmiany, których pragniesz. Warsztaty to oferta skierowana do zespołów organizacji pozarządowych i firm, które chcą zmian w zakresie zarządzania czasem, wytyczania celów, wzmacniania wewnętrznej współpracy czy komunikacji. Kontakt dla zainteresowanych: amalczyk1@gmail.com O mnie Bliskie jest mi jedno z założeń Miltona Ericksona: przeważnie każdy z nas ma w sobie wszystkie potrzebne zasoby, siłę i doświadczenie, żeby rozwiązać swój problem. To założenie, oraz zainteresowanie, jak dotrzeć do tych zasobów i wyjść poza własne ograniczenia, doprowadziły mnie do aktywnego zajęcia się coachingiem. Jestem absolwentką Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid Institut’s Professional Coach Training Program (ACSTH). Działam według standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation, wiodącej organizacji coachingowej na świecie. Przez wiele lat pracowałam w obszarze public relations i komunikacji, współpracując m.in. z organizacjami pozarządowymi. Prywatnie jestem żoną i mamą trzech córek.
Kontakt
Zadzwoń: 608320792 - jeśli nie odbiorę, na pewno oddzwonię! Napisz: amalczyk1@gmail.com
Prowadzę sesje na terenie Krakowa, a także przez skype lub telefon. Ilość i częstotliwość spotkań zawsze ustalana jest indywidualnie. Zazwyczaj proces obejmuje 8-12 spotkań, które trwają godzinę i odbywają się co jeden-dwa tygodnie.
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka. Cudownie ciepla, zyczliwa i cierpliwa. Propozycja coachingu przyszla w idealnym momencie, kiedy pierwszy raz w zyciu bylam gotowa uczestniczyc w tego typu rozwojowych zajeciach. Pol roku, 15 sesji. Pomysly sa, plan jest, zmiany sa, rozwoj jest. Wszystko w moim tempie, uwazne, przemyslane. Agnieszka idealnie wyczuwa nastroj, mobilizuje, podsumowuje. Jak dobry duch za plecami pomaga zrobic krok w dobra strone. Serdecznie polecam!
26 września 2017 Beata - Mama szukająca pracy
Bardzo dobry coach
Miałyśmy z Agnieszką 4 spotkania, poświęcone zmianie nawyków. W trakcie spotkań pracowałam z Agnieszką nad pogłębieniem wiedzy na temat mojego nawyku. Na podstawie analizy pozytywnych doświadczeń wzmocniłam wiarę we własne możiwości. Wypracowałam szereg alternatywnych, atrakcyjnych dla mnie zachowań i kół ratunkowych na trudniejsze chwile:) Co prawda mimo dokładnej wizualizacji, tego konkretnego celu nie udało się mi jeszcze osiągnąć ale sama analiza i poznanie swoich słaby i mocnych stron pozwoliła tzw. rykoszetem osiągnąć inny cel, który mieszkał sobie w podświadomości i w końcu został ujawniony tuż na sam koniec naszych sesji. Dziękuję za dobrze wykorzystany czas, wspólną pracę, która motywuje do dalszego działania w kierunku samodoskonalenia! Polecam wszystkim którzy stoją na rozstaju dróg i nie mogą się sami kopnąć w tyłek żeby pójść którąś z nich:)
21 września 2017 Paulina - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom