Agnieszka Dzienisiewicz

Popularność: 37
Cieszę się, że chcesz mnie bliżej poznać :) Jestem COACHEM KRYZYSOWYM, trenerką, kobietą po 40 :) Autorką bloga zyciepo40.pl Pomagam kobietom oswoić kryzysy, radzić sobie z emocjami i zbudować swoją drogę na drugą połowę życia. Kiedyś stres i sytuacje kryzysowe były dla mnie przede wszystkim czymś niepożądanym w życiu. Kryzys związany z przełomem połowy życia był jedną z najtrudniejszych lekcji. Jednak dzięki niej dzisiaj wiem, że kryzys to szansa na rozwój, a stres związany ze zmianami nie musi nas spalać. Aby jednak tak było, możemy czasem potrzebować pomocy. Dlatego dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego pomagam innym budować takie życie, jakiego chcą dla siebie. Pracuję z osobami, które chcą być szczęśliwe, a nie są zadowolone z tego, jak jest teraz. Przeszły już pewien etap swojego życia i mają wrażenie, że utknęły w miejscu. Zastanawiają się: KIM SĄ? CZEGO CHCĄ DALEJ? PO CO TO WSZYSTKO? Są zmęczone codziennym chaosem i nadążaniem za oczekiwaniami. Pragną zmian, bo tak, jak jest teraz, już dłużej nie ma dla nich sensu. Chcą w końcu żyć w zgodzie ze sobą. Pomagam im dojść do ładu – ogarnąć wątpliwości, znaleźć odwagę i dokonać zmian, których pragną, aby były w końcu szczęśliwe. Jeśli widzisz w tym opisie chociaż część siebie, to POROZMAWIAJMY – zapraszam!
Kontakt
Zapraszam do kontaktu email lub zapisu na gratisową konsultację:
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Piaseczno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
MOJE PRZYGOTWANIE
Jestem Akredytowanym Coachem Kryzysowym (certyfikacja II stopnia z Akredytacją Polskiego Towarzystwa Interwencji i Coachingu Kryzysowego, lista coachów kryzysowych), Team Coachem i Trenerem Zmian. Skończyłam studia socjologiczne na kierunku Psychologia i Coaching w Collegium Civitas w Warszawie. Umiejętności coacha i terapeuty rozwijałam w ramach programów organizowanych przez International Coach Federation Polska (ICF) oraz Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
MOJE DOŚWIADCZENIE
Przeprowadziłam ponad 500 godzin coachingu indywidualnego i prawie 8000 godzin szkoleń i treningów. Jako coach i trener biznesowy od 16 lat wspieram także kadrę menedżerską we wdrażaniu zmian w organizacji, w radzeniu sobie z nieefektywnością procesów. Pomagam menedżerom podnosić ich skuteczność w zarządzaniu potencjałem pracowników (www.wtta.pl).
Metody pracy
Korzystam z narzędzi terapeutycznych oraz coachingu, mentoringu oraz szkoleń. Wykorzystuję:

- coaching i elementy interwencji kryzysowej
- Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TSR)
- Racjonalną Terapię Zachowań (RTZ) jako skuteczną formę samopomocy emocjonalnej oraz model ACT pomocny w pracy z lękiem i stresem,
- mentoring, szkolenia i trening w oparciu o zasady efektywnego uczenia się i rozwoju kompetencji ludzi dorosłych.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego kryzys wieku średniego jest dokładnie tym, czego potrzebujesz?
26 marca 2020
Zegar tyka... 40 lat... A w żołądku jest TO uczucie i z całą pewnością nie jest to podniecenie na myśl, co przyniosą kolejne lata. Odczuwasz strach i lęk? Zastanawiasz się: KIM JESTEM? CO DALEJ?