Agnieszka Głuszczyńska

Popularność: 211
Bardzo dobry coach (5)
"Pomogę Ci zostając Twoim Coachem - Przewodnikiem i Inspiratorem Zmiany!” Coach ICF (w trakcie międzynarodowej certyfikacji ICF na poziomie ACC), Psycholog oraz Trener, Mentor biznesu. Jako Coach mam 10 letnie doświadczenie praktyki w biznesie, pracy z menedżerami, zespołami i trenerami biznesu. Prowadzę sesje indywidualne coachingu i mentoringu, coaching grupowy, spotkania MasterMind i Action Learning, warsztaty rozwojowe (ponad 400 godzin coachingu, ponad 4 000 godzin szkoleń). W life coachingu pomagam wzmacniać i odzyskiwać wewnętrzną siłę, moc, poczucie pewności oraz zarządzać efektywnie emocjami, radzić sobie z wypaleniem zawodowym. Łączę wtedy w swojej pracy metody coachingowe, psychologiczne oraz pracę z ciałem czyli sfery Ciało, Serce, Dusza i Umysł. W coachingu biznesowym : Coaching przedsiębiorczości – wsparcie początkujących przedsiębiorców w budowaniu i rozwoju własnych firm, pasjobiznesów Small business coaching – wsparcie przedsiębiorców w zakresie rozwoju efektywności biznesowej Coaching osobistej efektywności – zwiększanie efektywności w takich obszarach jak: komunikacja i wywieranie wpływu,umiejętności menedżerskie, sytuacje konfliktów, narzędzia zarządzania sobą w czasie, balans praca - życie Coaching przywództwa – wspieranie w rozwoju i efektywności menedżerów w firmach Coaching zespołowy – wspieranie zespołów w podnoszeniu ich efektywności oraz radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi Coaching i mentoring dla trenerów – rozwój kompetencji trenerskich i wzmacnianie pozycji w roli prowadzącego, trenera Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz szkolenia Terapii Gestalt w Laboratorium Psychoedukacji, Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej, Studia Podyplomowe "Akademia Coachingu" WSB. Jestem Trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, po wielu zaawansowanych szkoleniach jako Trener biznesu. Jako Trener i Coach Biznesu mam wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie z kadrą menedżerską i pracownikami firm. Jestem Mentorem w Forum Mentorów. Od ponad 20 lat prowadzę warsztaty i szkolenia, procesy rozwojowe z umiejętności psychologicznych. Pracowałam w firmach doradczych i szkoleniowych: PDC Consensus, Pathways Polska, House of Skills, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość, WYG International, ODiTK. Szkoliłam menedżerów i pracowników korporacji, dużych, średnich i małych firm z różnych branż. Od 6 lat prowadzę prywatną praktykę coachingową Alchemia Coachingu. Od 18 lat prowadzę także swoją firmę Alchemia Tańca (wcześniej Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem) gdzie wspieram w rozwoju osobistym aktywne, poszukujące kobiety. Oferuję warsztaty i wydarzenia rozwojowe, zajęcia i warsztaty terapii tańcem oraz sesje coachingu dla kobiet. Interesuję się tańcem spontanicznym, medytacją, zdrowym stylem życia.
Kontakt
telefonicznie kom. +48 609 679 046

Alchemia Coachingu Agnieszka Głuszczyńska

https://pasjobiznes.alchemia.edu.pl/

https://alchemiatanca.pl/


Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Magister psychologii biznesu, studia podyplomowe Akademia Coachingu WSB
Kursy
szkolenia Terapii Gestalt w Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej.
Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, po wielu zaawansowanych szkoleniach jako Trener Biznesu. Mentor Fundacji Forum Mentorów.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli potrzebujesz zmiany i nadania jej kierunku polecam pracę z Agnieszką. Poświęcony czas i cierpliwość na wnikliwe słuchanie i właściwe pytania zadawane przez Agnieszkę, ukierunkowały mój chaos i pozwoliły świadomie dotrzeć do sedna problemu. Forma zastosowanych przez Agnieszkę, nie tylko coachingowych rozwiązań i narzędzi, pomogła mi odkryć następny etap w moim życiu zawodowym i wejść na odpowiednią drogę osobistego rozwoju. Dziękuję!
18 kwietnia 2021 Ania - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Agnieszka pomaga odkryć wewnętrzną moc. Polecam pracę z Agnieszką, jeżeli czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym, ale brakuje Ci odwagi, żeby podążyć za marzeniami i realizować swoje pasje, nie jesteś pewny/a czy to dobry moment, czy jesteś gotowy, czy dasz radę. Coaching u Agnieszki pomógł mi uświadomić sobie swoje zasoby, zmierzyć się z przekonaniami, które mnie blokowały, spojrzeć na wiele kwestii z innej perspektywy. Uczestniczyłam w coachingu grupowym prowadzonym metodą Action Learningu - udział w procesie pomógł mi poukładać sobie rożne kwestie w głowie, zaplanować poszczególne kroki, pozwolił poczuć pewność i gotowość do podjęcia ważnych decyzji, zmobilizował do działania. Dla mnie osobiście bardzo ważne było wszechstronne doświadczenie Agnieszki, z którego mogłam korzystać (psycholog, coach, mentor), a także jej intuicja, życiowa mądrość i otwartość na ludzi.
4 kwietnia 2020 Ewa - Właściciel poradni psychodietetyki
Bardzo dobry coach
Coaching pozwolił mi nawiązać lepszy kontakt z samą sobą, ustalić moje mocne i słabe strony, a także zidentyfikować moje własne "hamulce" w działaniu. Dzięki sesjom nauczyłam się obiektywnie oceniać swoje możliwości i budować plany działania w oparciu o moje realne potrzeby. Jeszcze raz dziękuję bardzo za wszelką pomoc! Gorąco polecam!
18 października 2019 Magdalena - Urzednik
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka jest świetnym fachowcem w odkrywaniu osobistych możliwości młodego przedsiębiorcy. Co najważniejsze jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, rozmowa z Nią to nie tylko korzyści płynące dla rozwój start-upu ale także odkrywanie osobistych możliwości drzemiących w człowieku. To przyjaciel, psycholog i doradca biznesowy w jednym. Gorąco polecam!
24 maja 2018 Monika - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Niedawno ukończyłam II edycję Coachingu Grupowego Action Learning "Podkręć swój Pasjo Biznes". W momencie rozpoczynania coachingu miałam zarejestrowaną działalność, sprzęt i konie, ale coś nie pozwalało mi w pełni wystartować. Coaching pozwolił mi jasno określić cele, do których dążę i sposoby w jakie będę je realizować, tak żeby były zgodne z tym co czuję. Burze mózgów przyniosły ciekawe pomysły, a grupa sprawiała, że wdrażałam je w życie. Dzięki sesjom odniosłam założony sukces finansowy ( dziesięciokrotnie więcej niż w poprzednich sezonach) przy jednoczesnej spójności ze swoimi wartościami. Mimo, że mieszkam na odległej od dużych miast kaszubskiej wsi, przyszło wszystko, co zakładałam jako cel, czyli pieniądze, fantastyczni klienci, praca w niepełnym wymiarze godzin i ogromna satysfakcja z osiągnięć :). Dziękuję bardzo :)
12 października 2017 Karolina - Instruktor jazdy konnej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj