Agnieszka Głuszczyńska

Popularność: 145
Bardzo dobry coach (2)
"Pomogę Ci zostając Twoim Coachem - Przewodnikiem i Inspiratorem Zmiany!” Coach ICF (w trakcie międzynarodowej certyfikacji ICF na poziomie ACC), Psycholog oraz Trener, Mentor biznesu. Jako Coach mam 10 letnie doświadczenie praktyki w biznesie, pracy z menedżerami, zespołami i trenerami biznesu. Prowadzę sesje indywidualne coachingu i mentoringu, coaching grupowy, spotkania MasterMind i Action Learning, warsztaty rozwojowe (ponad 400 godzin coachingu, ponad 4 000 godzin szkoleń). W life coachingu pomagam wzmacniać i odzyskiwać wewnętrzną siłę, moc, poczucie pewności oraz zarządzać efektywnie emocjami, radzić sobie z wypaleniem zawodowym. Łączę wtedy w swojej pracy metody coachingowe, psychologiczne oraz pracę z ciałem czyli sfery Ciało, Serce, Dusza i Umysł. W coachingu biznesowym : Coaching przedsiębiorczości – wsparcie początkujących przedsiębiorców w budowaniu i rozwoju własnych firm, pasjobiznesów Small business coaching – wsparcie przedsiębiorców w zakresie rozwoju efektywności biznesowej Coaching osobistej efektywności – zwiększanie efektywności w takich obszarach jak: komunikacja i wywieranie wpływu,umiejętności menedżerskie, sytuacje konfliktów, narzędzia zarządzania sobą w czasie, balans praca - życie Coaching przywództwa – wspieranie w rozwoju i efektywności menedżerów w firmach Coaching zespołowy – wspieranie zespołów w podnoszeniu ich efektywności oraz radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi Coaching i mentoring dla trenerów – rozwój kompetencji trenerskich i wzmacnianie pozycji w roli prowadzącego, trenera Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz szkolenia Terapii Gestalt w Laboratorium Psychoedukacji, Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej, Studia Podyplomowe "Akademia Coachingu" WSB. Jestem Trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, po wielu zaawansowanych szkoleniach jako Trener biznesu. Jako Trener i Coach Biznesu mam wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie z kadrą menedżerską i pracownikami firm. Jestem Mentorem w Forum Mentorów. Od ponad 20 lat prowadzę warsztaty i szkolenia, procesy rozwojowe z umiejętności psychologicznych. Pracowałam w firmach doradczych i szkoleniowych: PDC Consensus, Pathways Polska, House of Skills, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość, WYG International, ODiTK. Szkoliłam menedżerów i pracowników korporacji, dużych, średnich i małych firm z różnych branż. Od 2 lat prowadzę prywatną praktykę coachingową Alchemia Coachingu. Od 16 lat prowadzę także swoją firmę Alchemia Tańca (wcześniej Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem) gdzie wspieram w rozwoju osobistym aktywne, poszukujące kobiety. Oferuję warsztaty i wydarzenia rozwojowe, zajęcia i warsztaty terapii tańcem oraz sesje coachingu dla kobiet. Interesuję się tańcem spontanicznym, medytacją, zdrowym stylem życia.
Kontakt
telefonicznie kom. +48 609 679 046

Alchemia Coachingu Agnieszka Głuszczyńska

www.alchemiacoachingu.pl


Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Kursy
szkolenia Terapii Gestalt w Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej.
Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, po wielu zaawansowanych szkoleniach jako Trener Biznesu. Mentor Fundacji Forum Mentorów.
Wykształcenie
Magister psychologii biznesu, studia podyplomowe Akademia Coachingu WSB

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka jest świetnym fachowcem w odkrywaniu osobistych możliwości młodego przedsiębiorcy. Co najważniejsze jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, rozmowa z Nią to nie tylko korzyści płynące dla rozwój start-upu ale także odkrywanie osobistych możliwości drzemiących w człowieku. To przyjaciel, psycholog i doradca biznesowy w jednym. Gorąco polecam!
24 maja 2018 Monika - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Niedawno ukończyłam II edycję Coachingu Grupowego Action Learning "Podkręć swój Pasjo Biznes". W momencie rozpoczynania coachingu miałam zarejestrowaną działalność, sprzęt i konie, ale coś nie pozwalało mi w pełni wystartować. Coaching pozwolił mi jasno określić cele, do których dążę i sposoby w jakie będę je realizować, tak żeby były zgodne z tym co czuję. Burze mózgów przyniosły ciekawe pomysły, a grupa sprawiała, że wdrażałam je w życie. Dzięki sesjom odniosłam założony sukces finansowy ( dziesięciokrotnie więcej niż w poprzednich sezonach) przy jednoczesnej spójności ze swoimi wartościami. Mimo, że mieszkam na odległej od dużych miast kaszubskiej wsi, przyszło wszystko, co zakładałam jako cel, czyli pieniądze, fantastyczni klienci, praca w niepełnym wymiarze godzin i ogromna satysfakcja z osiągnięć :). Dziękuję bardzo :)
12 października 2017 Karolina - Instruktor jazdy konnej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom