Agnieszka Piwowarska

Popularność: 1561
Specjalizuję się w pracy z osobami, które na co dzień nie wykorzystują swoich talentów i pasji, są zmęczone rutyną i brak im chęci do działania. Wspieram je w odkrywaniu swoich naturalnych predyspozycji i zainteresowań oraz bazowaniu na nich w codziennym życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, aby mogli czerpać z niego radość i realizować się w pełni. Jestem przekonana, że odkrycie i wykorzystywanie swoich naturalnych talentów i pasji, które posiada każdy z nas, ułatwia życie i czyni je ekscytującą przygodą. Mam za sobą kilkuletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach, które pokazało mi kierunek mojego rozwoju i to co jest dla mnie najważniejsze – ludzie i drzemiący w nich potencjał. Osobiście odczułam na niektórych stanowiskach co to znaczy pracować bazując na swoich talentach i mocnych stronach, jak również w niektórych sytuacjach wykonywać zadania wymagające ogromnego wysiłku, które nie były w moim obszarze zainteresowań ani naturalnych predyspozycji. Szczęśliwie jestem teraz, w tym momencie mojego życia, gdzie odkrywam swoje talenty, honoruję je oraz traktuje jako bazę w pracy coacha i życiu kobiety, partnerki, przyjaciela. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich pasji i talentów – bo JESTEŚ WYJĄTKOWY!
Kontakt
Proszę o kontakt email. Po pierwszym kontakcie zapraszam na gratisowa konsultację, na której poznaję klienta i jego potrzeby oraz przedstawiam swój sposób pracy.
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Kielce, Warszawa, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom