Agnieszka Polarczyk-Białek

Popularność: 195
Bardzo dobry coach (9)
Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć oraz współtwórca projektu Ececutive Coaching Academy EXECA. Certyfikowany Coach i członek International Coach Federation. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele prywatne oraz zawodowe. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że wszystko można osiągnąć i zmienić. Agnieszkę cechuje otwartość, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Pracuje z ludźmi w każdym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiska liderskich w firmach produkcyjnych, opartych na filozofii Lean. Zajmowała się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów. Przeprowadziła ponad 1500 sesji (w tym najwięcej indywidualnych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Technologii Produkcji. Jest również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyła Studia Zawodowe Coachingu (ACSTH). Prowadzi zajęcia na studiach zawodowych coachingu w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, przygotowując uczestników do certyfikacji ICF. Specjalizuje się w autorskiej i nowatorskiej metodologii Lean coaching, dotyczącej zmian i wdrożeń w organizacjach. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, m.in.:.skuteczny lider, zarządzanie konfliktem, efektywna komunikacja, budowanie i utrzymywanie relacji, świadomość swoich możliwości, kontrola emocji i radzenie sobie ze stresem. Motto Agnieszki: „Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę”
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ta skala jest za krótka, żeby opisać jak WYBITNYM Coachem jest Agnieszka. Jej sesji zmieniają ludzi, wpływają na postawy i przekonania, wydobywają zasoby o których nie ma się pojęcia. Przy okazji ilość energii, którą Agnieszka przekazuje jest niesamowita, a to wszystko poparte wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Każdemu! polecam pracę z Agnieszką bo to nadzwyczajna osoba i wyjątkowy Coach.
27 marca 2017 Katarzyna - Psycholog, Menedżer
Bardzo dobry coach
Gdybym miała zdefiniować słowo coach, powiedziałabym Agnieszka ;) Jest po prostu stworzona do tego, by być coachem i jest w tym świetna. Zarówno w pracy indywidualnej z klientem, jak i w charakterze wykładowcy, gdyż miałam też przyjemność uczestniczyć w zajęciach z Agnieszką jako student coachingu. Szczerze polecam współpracę z Agnieszką w różnych polach w obszarze coachingu, jak i polecam ją jako bardzo dobrego coacha.
26 marca 2017 Ania - coach
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest bardzo profesjonalnym i etycznym coachem. Potrafi zbudować pełną zaufania atmosferę, która sprzyja rozwojowi. Ponadto, jest osobą bardzo empatyczną, kompetentną i uważną. Bardzo polecam!
26 marca 2017 Asia - coach, psycholog, trener
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest ciepłą, miłą i otwartą osobą. Posiada niemałą wiedzę na temat świata coaching'u, co udowodniła mi przy pierwszym spotkaniu, a rozmowy uważam za przesympatyczne. Stwierdzę, że bez wątpienia można Agnieszce powierzyć swoje zaufanie i pewność tego, iż ma się styczność z kompetentnym coachem oraz wyjątkową osobą. :)
24 marca 2017 Viktor - Coach
Bardzo dobry coach
Agnieszka to po prostu bardzo dobry i profesjonalny coach z wszechstronnym doświadczeniem biznesowym ale i życiowym. Szybko i łatwo nawiązuje relacje.WIE jak wspierać skutecznie. Kontakty z Nią motywują do wprowadzania zmian w życiu.
23 marca 2017 Ewa - HR Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo cenię sobie współpracę z Agnieszką. Podczas naszej współpracy w Wyższej Szkole Coachingu, Agnieszka dała się poznać jako bardzo kompetentny i rozumiejący kontekst tematu Coach. Polecam współpracę z Agnieszką. Wiele się dzięki niej nauczyłem - jako Coach.
23 marca 2017 Irek - Coach - Trener LEAN
Bardzo dobry coach
Świetny Coach, bardzo pozytywne nastawienie, wiedza i umiejętności. Wzbudza ogromne zaufanie. Bardzo mile wspominam każde spotkanie i liczę, że nasze drogi kiedyś jeszcze się skrzyżują.
22 marca 2017 Tomasz - Szczodrowski / Manager
Bardzo dobry coach
Tematy, które dla mnie są istotne dotyczą biznesu i rozwoju menedżerskiego. Agnieszka, jako business & executive coach jest bardzo wiarygodnym, doświadczonym w tych obszarach partnerem. Tworzy atmosferę zaufania, daje bezpieczeństwo, ale jednocześnie stymuluje do odkrywania i wykorzystywania swoich możliwości. Potrafi w sposób ciepły i przyjazny motywować do wdrażania pomysłów w życie i wspólnie celebrować sukcesy. Tak poprowadzona ścieżka rozwojowa jest niezwykle efektywna. I świetnie pasuje do biznesowego świata menedżerów wyższych szczebli :)
22 marca 2017 Sylwia - HR Director
Bardzo dobry coach
Bardzo ciepła, uważna osoba, profesjonalny coach, z którym nie wiadomo kiedy nawiązujesz relację, dzieki której możesz uświadomić sobie na czym ci zależy, czego potrzebujesz, żeby rozwijać swoje umiejetności.
22 marca 2017 Asia - trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom