Agnieszka Rackiewicz

Popularność: 581
Dobry coach (6)
Oferuję usługi wsparcia dla biznesu, coaching biznesowy (dla właścicieli małych i średnich firm, twórców startupów, osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej a także dla freelancerów chcących budować swoją własną markę), coachingi menedżerskie (pomagam osobom zarządzającym skutecznie wyznaczać i osiągać swoje cele, budować i rozwijać przywództwo), life coachingi (sesje rozwoju osobistego). Coaching to moja pasja, sposób na życie i możliwość ciągłego rozwoju. Prywatnie jestem niepohamowaną optymistką, energicznym inspiratorem do działania, matką dwójki dzieci. Uwielbiam robić to co robię :)
Kontakt
Tel.:00 48 502 168 751
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Gorzów Wielkopolski,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
podyplomowe
Master of Business Administration
studia podyplomowe
Coaching - Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Poznaniu
wyższe
mgr ekonomii - Uniwersytet Szczeciński
kurs certyfikowany
The Practitioner Coach Diploma - Noble Manhattan Coaching and International Institute of Coaching & Mentoring.

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Panią Agnieszkę jako coacha. Do sesji podszedłem bardzo sceptycznie jednak profesjonalne podejście i precyzyjne pytania połączone z jej intuicją sprawiły że całkowicie zmieniłem swoje podejście do dalszego budowania kariery. Pani Agnieszka "pootwierala klapki", które zostały zamknięte w trakcie kilkunastoletniej pracy w korporacji. Nie wahaj się skorzystać z jej pomocy.
16 stycznia 2017 Paweł - Menedżer
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka może stanowić bardzo dobry "role model". Jest to osoba, z której niewątpliwie chce się brać przykład. Zadaje pytania dzięki którym człowiek uświadamia sobie czego tak naprawdę chce, czego potrzebuje, a czego chcą od niego inni.
31 maja 2016 Irmina - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Jej wiedza, spokój i doświadczenie pomogły mi poznać samego siebie i przede wszystkim przełamać moje wewnętrzne opory, które hamowały mnie przed osiągnięciem sukcesu. Dzisiaj żyje mi się lżej, trafniej dokonuję wyborów, bardziej świadomie. Polecam.
13 stycznia 2015 Ryszard - Właściciel
Badzo słaby coach
28 listopada 2014 kamil -
Nie znam Ciebie, skąd taka opinia, skoro nie byłeś u mnie na żadnej sesji. Pozdrawiam. Agnieszka Rackiewicz - coach
Agnieszka Rackiewicz
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowym, zacząłem patrzeć na siebie i swoje życie zawodowe w inny sposób. Miałem ogromne szczęście, że moim coachem była Pani Agnieszka Rackiewicz - niesamowicie inspirująca osoba, z dużym doświadczeniem życiowym i zawodowym, a przy tym kobieta bardzo profesjonalna. Fakt podjęcia coachingu uważam za bardzo trafioną decyzję, gdyż pomógł mi on w sprecyzowaniu moich celów, a tym samym skrócił drogę do mojej samorealizacji. Bardzo Dziękuje Pani Agnieszko.
13 sierpnia 2014 Marek - Starszy Specjalista
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia. Swoją energią i optymizmem potrafi zarazić chyba wszystkich. Dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą potrafi też wesprzeć, doradzić w trudnych chwilach. Ja osobiście dziekuję jej za czas jaki mi poświęciła, pomoc i pozytywną energię jaką mnie zaraziła:-)
27 czerwca 2014 Agnieszka - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj