Agnieszka Woźniak-Rusek

Popularność: 24
Bardzo dobry coach (2)
"Wszelkie ograniczenia są samoograniczeniami. Wszystkie odkrycia są odkryciami siebie." Wojciechowski Artur Zapraszam Cię do spotkania z samym sobą. Do odkrycia swoich możliwości, talentów, a także pokonania swoich ograniczeń. Jestem dyplomowanym Coachem, w trakcie akredytacji ACC ICF, Trenerem. Specjalizuję się w Life Coachingu, Biznes Coachingu, Coachingu kariery oraz Coachingu Kobiet. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, w swoim biznesie lub w swojej karierze– zapraszam na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznamy się i porozmawiamy na temat Twojego wyzwania. Ukończyłam studia podyplomowe „Akademia Profesjonalnego Coachingu WSB” oraz akredytowany kurs „Coaching Ways” w szkole FLOW. Jestem w trakcie akredytacji ICF ACC. Na co dzień pracuję w korporacji w dziale sprzedaży. Jestem także współzałożycielką Stowarzyszenia Energii Motyla, które zajmuje się rozwojem osobistym osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Wspieram ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki w życiu prywatnym jak i zawodowym. Life Coaching Budowanie poczucia swojej wartości i pewności siebie Budowanie zdrowych relacji Wyznaczaniu i realizacji celów Work-Life Balance Coaching kariery Tworzenie ścieżki rozwoju zawodowego Brak wizji zawodowej na przyszłość Poszukiwanie nowej, satysfakcjonującej pracy
Kontakt
tel. 606-75-57-53
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka jest bardzo zaangażowanym i zasłuchanym coachem. W rozmowie z nią czuję się zawsze bezpiecznie, a moje problemy znajdują konkretne rozwiązanie. Emanuje z niej wiara w człowieka. Mocno mnie prowadziła w budowaniu wiary w siebie.
25 listopada 2020 Szymon - Project Manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Agnieszką pozwalają mi na wyciszenie, którego potrzebuję w życiu codziennym. Aga emanuje spokojem, ciepłem i empatią. Podczas naszych sesji czuję się bardzo komfortowo, czuję się zaopiekowana i wysłuchana. Pytania, które zadaje Aga, są trafne, podążające, a jednocześnie taktowne i dostosowane do mojego samopoczucia. Polecam serdecznie!
21 listopada 2020 Ania - doradca zawodowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom