Agnieszka Zielonka

Popularność: 482
Jestem certyfikowanym business coachem International Coaching Community (ICC) oraz certyfikowanym supervisorem ICC z akredytacją Polskiej Izby Coachingu oraz facylitatorem NEWS. Posiadam również certyfikat TalentReflect. Pracuję zarówno indywidualnie (life coaching, business coaching, executive coaching, superwizje coachingowe oraz trenerskie, mentoring) jak i grupowo (team coaching, szkolenia, grupy superwizyjne, action learning). Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 4500 godzin jako trener i przez kilka ostatnich lat opiekowałam się od strony merytorycznej kilkoma edycjami szkół trenera, kształcąc blisko 1000 trenerów w Polsce. Spędziłam ponad 600 godzin jako coach w kontakcie indywidualnym z Klientami zarówno w life jak i business coachingu, a ponad 300 godzin ucząc metod coachingu w wielu organizacjach. Jednocześnie przeprowadziłam blisko 250 godzin superwizji indywidualnych i grupowych. Regularnie korzystam z interwizji w IC i uczę się nowych metod pracy. Historia zawodowa: od 2014 Współzałożyciel Akademia JA od 2011 Prezes Fundacji Edukacyjnej ODiTK; od 2000 roku do chwili obecnej trener i później coach w Ośrodku Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku; 2000 - 2003 trener w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów; 1999 - 2003 dyrektor w RAZEM Ośrodku Psychologiczno - Pedagogicznym w Gdyni; trener w Perfect Consulting w Gdyni; 1997 -1999 trener, product manager w Centrum Szkoleniowym DynaMind w Gdańsku; 1994 - 1997 lektor języka angielskiego w English for You w Gdyni. Równolegle (od 1994) spełniam się jako współwłaściciel firmy produkcyjno-usługowej związanej z branżą budowlaną Najważniejsze kwalifikacje: Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii, Uniwersytet Gdański; 2002 – nauczyciel mianowany MENiS; 2003 – Licencjonowany Trener PTP; 2006 – Coach ICC; 2008 – Bussines Coach ICC; 2010 – Superwizor ICC; 2012 – Trener AEHA; 2012 – akredytacja coacha i supervisora Izby Coachingu; 2014 – Teamcoach NEWS; 2015 - certyfikat TalentReflect Pracuję zarówno z klientami korporacyjnymi, z firmami rodzinnymi jak i klientami indywidualnymi. Głównie z przedstawicielami średniego i wyższego szczebla zarządzania. Chętnie prowadzę coaching grup projektowych oraz "talentów".
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Lębork, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Współpraca
Od 2014 roku współtworzę Akademię JA (www.akademia-ja.pl) w ramach której prowadzę Akademię Coachingu Petrichor, Akademię Trenera Pharus, Akademię Samorozwoju Alogo i Akademię Anoichto. Dzięki nim wspieramy osoby chcące pomagać innym, uczymy i propagujemy metody służące pokonywaniu trudności. Uczymy jak pracować z emocjami i różnorodnością oraz jak docierać do generacji XYZ, wykorzystując ich potencjał. Proponujemy również szeroki wachlarz usług doradczo-szkoleniowych dla firm.
Najważniejsi Klienci
TU AXA, Generali, City Bank, Philips Lighting Polska, Kruszwica, Grupa ODiTK, Doraco, Grupa Energa, BZWBK, Pilkington, LPP, GIWK, Jeronimo, PSE, Leroy Merlin, Hestia, PESA, Energa SA, klienci indwidualni

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom