ALdona Roda

Popularność: 341
Bardzo dobry coach (8)
Jestem absolwentką Pedagogiki Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego, podyplomowych studiów z zakresu Marketingowego Zarządzania Firmą na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi dla Managerów Personalnych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Ponadto ukończyłam Programu CoachWise Essentials oraz akredytowaną przez ICF Szkołę Coachów „The Art and Science of Coaching" prowadzoną przez Erickson College, ukończoną z tytułem Erickson Professional Coach. Jestem czynnym członkiem International Coach Federation. Zetknęłam się z różnymi szkołami coachingu i ze wszystkich z nich czerpię, wykorzystując różne elementy w zależności od potrzeb. Każda sesja jest inna. Posiadam wieloletnie doświadczenie na stanowisku managera, trzyletnie doświadczenie jako coach wewnętrzny w organizacji oraz life coach. Jest taka krótka definicja coachingu (jedna z wielu), która określa Coaching jako DROGĘ PO MOC. Podczas spotkań coachingowych towarzyszę swoim Klientom w takiej właśnie DRODZE PO MOC, wspierając, inspirując, stymulując w docieraniu do ukrytych pokładów możliwości i potencjałów oraz poszukiwaniu najlepszych możliwych rozwiązań. Wspieram w drodze do osiągania wyznaczonych celów tak zawodowych jak i osobistych, niekiedy ich odkrywania. Specjalizuję się w takich tematach jak: • Rozwój osobisty • Odkrywanie swoich potencjałów • Awans zawodowy • Pytania o sens i cel życia • Praca z relacjami
Kontakt
tel: 519 134 124
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Szkolenia miękkie
Specjalizuję się również w szkoleniach miękkich dla grup zamkniętych. Zwłaszcza w małych i średnich firmach.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowałam z Panią Aldoną trzy lata temu. Do tej pory praca jaką wykonałam pod jej okiem, dzięki pytaniom, ćwiczeniom napawa mnie dumą. Udało się wypracować schematy działnia, które wprowadziły nową jakość w codziennym funkcjonowaniu w pracy i w życiu prywatnym. Naszych sesji nie było wiele, jednak były intensywne co pozwoliło szybko dostrzec wymierne rezultaty. Pani Aldona jest uważna i skoncentrowna na kliencie, nie doradza ( czego bardzo nie lubię) a wskazuje nową perspektywę patrzenia na sprawę, potrafi skoncentrować uwagę na ważnych szczegółach - wnioski same się klarują. Polecam pacę z Panią Aldoną.
10 czerwca 2018 Karolina - dyrektor, trener
Bardzo dobry coach
Na drodze swojego rozwoju osobistego trafiłam na Adę. Pokazała mi nowe dla mnie wtedy "narzędzie", jakim był coaching. Nie byłam do niego specjalnie przekonana, nie wiem czy dzisiaj jestem. Na pewno jednak Ada profesjonalnie pokazała mi jego najlepsze strony oraz jak mogę wykorzystać coaching w swoim rozwoju osobistym. Stosowane niestandardowe narzędzia wspierające niewątpliwie dodatkowo czyniły sesje jeszcze ciekawszymi. Gorąco polecam!!!
18 stycznia 2018 Agnieszka - Buyer
Bardzo dobry coach
Mimo tego że sesje z Adą nie dają gotowych rozwiązań to na pewno dają nowe spojrzenie na sprawy, które chcemy "naprostować" ewentualnie rozwiązać. Polecam, bo Ada to moc sama w sobie i co najważniejsze przekazują ją innym.
18 stycznia 2018 Aleksandra - Dyrektor zarządzający
Bardzo dobry coach
Miałam problemy emocjonalne, z którymi Ada poradziła sobie bez problemu. Dzięki kilku sesjom moje życie zmieniło się na lepsze. Poprawiły się moje relacje z ludźmi. Jestem pełna energii i chęci do działania. Teraz wiem że warto inwestować w swój rozwój osobisty to na pewno nie są stracone pieniądze. Dziękuję Ada.
17 stycznia 2018 Agnieszka - Grafik/designer
Bardzo dobry coach
Brałam udział w kilku interwencyjnych sesjach z Adą - za każdym razem sesja przynosiła odpowiedź na pytania, rozwiewała wątpliwości i przynosiła ulgę. Odkryte scieżki i wypracowane wówczas rozwiązania umacniają mnie nieustannie. Dziękuję!
13 stycznia 2018 Ola - trener
Bardzo dobry coach
Moje sesje dotyczyły sfery zawodowej i prywatnej. Po każdym spotkaniu z Adą wychodziłem pełen zapału do zadań, który sobie sam wyznaczyłem. I przyniosło to konkretne efekty. Nie wiem jak Ada to robi, ale przy niej nie czuje się wysiłku, który jednak trzeba włożyć w wypracowanie drogi postępowania. Nie mogłem doczekać się kolejnych spotkań. Profesjonalizm w ciepłej, pełnej zrozumienia atmosferze. Ada, dziękuję raz jeszcze!
11 stycznia 2018 Tomek - kierownik projektu
Bardzo dobry coach
Tak sobie poszedłem,bo miałem problem, nie byłem szczery, zauważyła to natychmiast, ale porozmawiała ze mną profesjonalnie, wrócę jak dojrzeję, nie jest to imprezka, potrzebne kilka spotkań, no i kasa , ale wydaje mi się że warto
7 stycznia 2018 robert - finasista
Bardzo dobry coach
Powiem krótko, Ada zmieniła moje życie, nie znam słów aby wyrazić to co dla mnie zrobiłaś, nigdy Ci tego nie zapomne, dziękuję :):):)
27 listopada 2014 Tomasz K -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom