Aleksandra Chmielnik - Rubczak

Popularność: 434
Bardzo dobry coach (7)
Dziś patrząc na swoje życie myślę, że z coachingiem miałam do czynienia od zawsze, jednak nie będąc zupełnie tego świadomą. Jak mówił mój nauczyciel coachingu "nie wiedziałaś ze mówisz prozą..." Z wrodzoną empatią od lat pomagam ludziom, słucham i staram się aktywnie ich wspierać w znalezieniu najlepszych rozwiązań. Umiejętność aktywnego słuchania uważam za swój największy dar. Swoją niespożytą, pozytywną energią staram się zarażać każdego kogo spotkam. Wszystko za co się zabieram staram się robić na więcej niż 100%, konsekwentnie i metodycznie poszukuję optymalnej drogi do realizacji celów, nie znoszę półśrodków. Napotkane przeszkody traktuję jak wyzwania. Stale się uczę i wciąż mam niedosyt. Każdy Klient to mój uniwersytet. Mam za sobą : 12 000 godzin rozmów z Klientem 600 godzin szkoleń ponad 160 godzin indywidualnych sesji coachingowych Moje obszary to life coaching, coaching młodzieży, coaching rodzicielski, coaching sprzedaży,
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Bydgoszcz, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coach godny polecenia profesjonalizm w każdym calu. Profesjonalne podejście do każdego rodzaju tematu miła uprzejma otwarta polecam każdemu kto potrzebuje i ma ochotę skorzystać z coacha. zdecydowanie najlepszy wybór.
13 sierpnia 2023 Monika - Księgowa
Bardzo dobry coach
Zajęcia z panią Ola przyniosły rezultaty. Pomogła mi w pracy nad sobą. Pasjonatka. Empatyczna. Doskonały słuchacz. Potrafi znaleźć mnóstwo rozwiązań. W dobry sposób przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę. Dobry przyjaciel, czułam się swobodnie w jej obecności. Każde spotkanie było dla mnie przyjemnością. Nie było wyjścia, zaczęłam pracować nad sobą. ;-) Wsparcie otrzymane od Pani Oli czuję do dziś. Serdecznie polecam. Naprawdę warto poznać tego coacha, bo to świetnie spożytkowany czas. :-))
19 września 2015 Aneta - uczeń
Bardzo dobry coach
Aleksandra jest niesamowita osoba I bardzo dobrym coachem. Jest profesjonalna w swoim dzialaniu. Do kazdego podchodzi indywidualnie. Sesje z Aleksandra pomogly mi w wielu aspektach. Motywacja do zdania egzaminu na prawo jazdy, to jedna z nich. Polecam kazdemu sesje coachingowe zwlaszcza z Aleksadra :)
17 września 2015 Weronika - uczen
Bardzo dobry coach
To nie tylko coach, to przede wszystkim człowiek z niespożytą energią do działania. Kobieta która w środku nocy znajdzie tysiąc rozwiązań dla Twojego problemu. Tak na prawdę dzięki niej otworzyły się moje drzwi, wiele mi uświadomiła i dodała masę wiary w siebie - cóż więcej potrzeba? Olu to wielka przyjemność, że miałem okazję Ciebie poznać i czerpać z Twojej wiedzy i doświadczenia.
15 września 2015 Szymon - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Również coach, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, który zaraża swoim pozytywnym odbiorem świata i wiarą w ludzi. Naprawdę osoba godna polecenia, z którą każde spotkanie jest potężnym zastrzykiem inspiracji do dalszego odkrywania tego co w nas nieznane:)
15 września 2015 Michał - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Aleksandra rozumie, mnie bez słów. Wspiera w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym. Sama jestem coachem i wiem jak wiele problemów mają ludzie. Radzę sobie z tym doskonale, ale jak to w życiu bywa, "szewc bez butów chodzi" i ze mną łatwo nie jest. Olka ma na tyle dużo siły, empatii i zrozumienia, że daje radę z moim trudnym charakterem i pomaga w moim własnym rozwoju osobistym. Każdy bowiem powinien mieć swojego coacha :-)
14 września 2015 Anita - coach, trener biznesu
Bardzo dobry coach
Coach godny polecenia profesjonalizm w każdym calu. Profesjonalne podejście do każdego rodzaju tematu miła uprzejma otwarta polecam każdemu kto potrzebuje i ma ochotę skorzystać z coacha. zdecydowanie najlepszy wybór.
14 września 2015 Małgorzata - Księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj