Aleksandra Gelo-Piesta

Popularność: 171
Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Psycholog, Coach w trakcie certyfikacji ICF na poziomie ACC. Członek Stowarzyszenia Mówców – Toastmasters. Mam ponad 13-letnie doświadczenie sprzedażowe w branżach hotelarskiej, kosmetycznej, medycznej. Od 2010 roku wspieram innych na drodze do wydobycia i uwolnienia ich potencjału. Specjalizuję się w szkoleniach i coachingach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, kompetencji menadżerskich, społecznych oraz rozwoju osobistego. Pracuję w języku polskim i angielskim. Ponad 1000 godzin szkoleń stacjonarnych i training on the job. Cechuje mnie optymizm, wiara w ludzi oraz proaktywne działanie. Moją pasją jest praca coacha i trenera, stały rozwój osobisty, taniec, sportowy tryb życia i zdrowe odżywanie. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.
Kontakt
tel: 605 616 387
Zapraszam na mój profil na FB: https://www.facebook.com/aleksandra.gelopiesta
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Misja
Moją misją jest wnosić wartość do życia innych ludzi poprzez pomaganie im w przejściu od strachu, niepewności i niskiej samooceny do pełnej samoakceptacji, pewności siebie, szczęścia i spełnienia. Pomagam szybciej osiągnąć sukces, realizować cele i zmieniać życie na lepsze. Słucham, inspiruję i motywuję.
Przygotowanie merytoryczne
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, w Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing, Szkoły Coachów Grupy SET oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj