Aleksandra Holewa

Popularność: 2513
Bardzo dobry coach (7)
Ludzie są cenni. Interesuje mnie zmiana sposobu myślenia człowieka. Moim celem zawodowym jest wspieranie ludzi w odkrywaniu swojej drogi prowadzącej od planu do efektu. Specjalizacja: - executive coaching, coaching menadżerski, team coaching, life coaching - kursy coachingu i szkolenia doskonalące dla coachów oraz trenerów, Swoje doświadczenie buduję od ponad 20 lat. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu zespołami m.in. sprzedaży i obsługi klienta, rekrutacji, prowadzeniu szkoleń. Pracowałam na stanowiskach kierowniczych w strukturach sprzedaży. Od kilku lat prowadzę i rozwijam swoją firmę, a od 8 lat aktywnie współpracuje z dużymi firmami szkoleniowymi jako trener freelancer. Wielkość nie kryje się w samej sile, ale we właściwym użyciu tej siły :) Menadżer, trener biznesu, Praktyk NLP oraz Akredytowany Coach - certyfikat Associated Certified Coach - International Coach Federation (ACC ICF) Stale rozwija swoje umiejętności coachingowe i trenerskie uczestnicząc w programach trenerskich, coachingowych m.in.: „Train the Trainer” (Schenk Institute), Praktyk Metody Points Of You, Praktyk NLP (neuro-lingwistyczne programowanie), Racjonalna Terapia Zachowań (RTZI), Coaching prowokatywny, Kurs Team Coachingu, Proces manifestacji Celu, Panorama Społeczna, a budowanie relacji, Praca z ciałem i oddechem, „W co grają ludzie? Analiza Transakcyjna dla coachów i psychologów” Aktywnie prowadzi swojego bloga: www.aleksandraholewa.com. Uważa, że zmieniająca się rzeczywistość to wyzwanie, by ciągle się rozwijać, szukać swoich własnych rozwiązań.
Kontakt
e-mail
T:+48513105376
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Siemianowice Śląskie, Gliwice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Ważne we współpracy
zaufanie, otwartość, cierpliwość, uważność, humor

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi z Olą zdobyłam się na odwagę i podjęłam decyzję, która otwarła przede mną FANTASTYCZNĄ drogę. Jestem szczęśliwa dzięki temu, że Ola pomogła mi pokonać przeszkody tkwiące we mnie, przezwyciężyc strach i znaleźć siłę do dokonania dużej zmiany. DZIĘKUJĘ!!
23 kwietnia 2014 M - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Ola w profesjonalny sposób pomaga na ścieżce rozwoju. Godna podziwu jest jej cierpliwość i elastyczność zarówno co do terminów sesji jak i tematów. Bardzo cenne są jej "uwierające" pytania-najbardziej przyczyniły się do mojej zmiany. Genialne poczucie humoru!
1 grudnia 2013 Dominika - HR Generalist
Bardzo dobry coach
Ocena Celująca. Ola podchodzi do pracy profesjonalnie. Praca z Olą to sama przyjemność i to pomimo, że Cel przeze mnie postawiony wymagał poświęceń i systematycznej pracy. Ale właśnie ta realizacja i trwanie w postanowieniu sprawiało, że się spełniam, samorealizuję. Ola pokazała i zarazem przypomniała, że systematyczność to potężne narzędzie. Cele zrealizowane. A jeden z nich dalej trwa ;-) Bardzo Ci dziękuję.
25 lipca 2013 Artur - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Ocena, na którą Aleksandra w pełni zasługuje - w oparciu o wiele sesji pod okiem Aleksandry, prowadzonych z wielkim zaangażowaniem Coacha i ogromem wspierającego ciepła dla coachee, uwieńczonych realizacją wyznaczonych celów - powinna być "DOSKONAŁA".
26 kwietnia 2013 Patrycja -
Bardzo dobry coach
Niesamowicie optymistyczna i ciepła osoba, potrafiąca słuchać, słuchać i słuchać. Byłam zaskoczona tym, że już po kilku sesjach z Aleksandrą potrafiłam odpowiedzieć sobie na nurtujące mnie pytania i znaleźć rozwiązania moich problemów. Coach z powołania, dla którego praca coacha jest także ogromną pasją.
26 luty 2013 Anna - manager
Bardzo dobry coach
Coach przez duże "C"! Otwartość, cierpliwość, optymizm i wewnętrzne ciepło jakie emanuje ze strony Aleksandry jest bazą relacji z coachee. Pracuje zgodnie z kodeksem profesjonalnego Coacha. Dyskrecja i profesjonalizm - wzorowy! Inspiruje do działania, skutecznie prowokuje do autorefleksji i zmiany...:) Jest niczym "dobry duch" w podróży do realizacji upragnionego celu.:)
23 luty 2013 Anna - Doradca ds. Personal Banking
Dobry coach
skuteczny, skuteczny a co najważniejsze dla mnie - skuteczny. ciepły, z poczuciem humoru, bardzo motywujący, dość cierpliwy, wymagający coach. Wartościowy Coach robiący dobrą robotę. Kobieta.
10 listopada 2012 Bob - manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj