Aleksandra Przeniosło

Popularność: 351
Bardzo dobry coach (17)
Jestem: - psychologiem (5letnie studia mgr Uniwersytet Śląski) - coachem (studia podyplomowe SWPS Katowice) - trenerem z zakresu rozwoju osobistego - członkiem Polskiej Izby Coachingu - członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - prowadzę własną firmę szkoleniową i Centrum Rozwoju Osobistego Należę do tych szczęśliwych ludzi, którzy ze swojej pasji uczynili swoje życie zawodowe. Praca z drugim człowiekiem stanowi zawsze dla mnie nowe wyzwanie i nową przygodę. Zapraszam Cię do współpracy!
Kontakt
Zapraszam Cię na moja stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego
Odpisuję również na smsy!
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Września, Konin, Gniezno, Słupca,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Ola bardzo mi pomogła, podeszła do sprawy profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, czas spędzony z Panią Olą uważam za bardzo dobrze wykorzystany. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i dziękuje za motywacje .
5 grudnia 2019 Artur - Projekt UE
Bardzo dobry coach
Pani Ola to bardzo cieply i otwarty czlowiek. Ma rewelacyjne podejscie do czlowieka, budzi zaufanie i potrafi sluchac. Nie ocenia, natomiast swietnie motywuje do dzialania. Dobrze jest trafic do takiej osoby z powolaniem. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie.
27 listopada 2019 Monika - Projekt EU
Bardzo dobry coach
Pani Ola bardzo mi pomogla, podeszla do sprawy profesjonalnie i z ogromym zaangazowaniem, czas uwazam za dobrze wykorzystany. Czuc pozytywne wibracje i kompetencje. W przyszlosci nie wyobrazam sobie nikogo innego:) Polecam w 100 %.
18 listopada 2019 Gosia - Projekt UE
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście do klienta/sprawy. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Ola jest osobą godną zaufania, która z zaangażowaniem i uważnością podchodzi do każdej sprawy. POLECAM SERDECZNIE!
18 listopada 2019 Daria - Dyrektor - żłobek
Bardzo dobry coach
Polecam! Ola to osoba kompetentna, godna zaufania, bardzo pomocna. Ma rewelacyjne podejście do człowieka i czuć, ze kocha to co robi. Widać, że dla niej praca to pasja. Sesje z Olą odkrywają dawno zakryte karty
9 lipca 2019 Justyna - Manager
Bardzo dobry coach
Niezwykle empatyczna i ciepła osoba, bardzo otwarta i uważna na drugiego człowieka i jego problemy. Bardzo zaangażowana. Pomaganie innym to Jej naturalna cecha i umiejetność. A przy tym sympatyczna i kreatywna. Gorąco polecam
9 lipca 2019 Joanna - Menadzer
Bardzo dobry coach
Wiedza, rzetelność i umiejętność obserwacji to przymioty Oli jako psychologa. Wewnętrzne ciepło, empatia i otwartość to cechy, które charakteryzują ją jako człowieka. Jest absolutnie odpowiednią osobą, by towarzyszyć w drodze zmiany i poszukiwania siebie. Gorąco polecam!
8 lipca 2019 Tatiana - nauczyciel, mediator, coach
Bardzo dobry coach
Polecam! W relacji z drugim człowiekiem Ola daje poczucie bezpieczeństwa i z łatwością buduje atmosferę zaufania. Doskonały obserwator. Niezwykle kompetentna, autentyczna, skuteczna - caoch z pasją.
8 lipca 2019 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Ola to siła spokoju! Jej opanowanie i wiedza oraz delikatność i empatia są gwarancją wspaniałej współpracy, zarówno tarapeutycznej jak i coachingowej. To Osoba o wysokiej kulturze osobistej, cechująca się dużą uważnością na drugiego człowieka. Wspierająca i motywująca do działania! Polecam!
8 lipca 2019 Grażyna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wiedza, rzetelność, zaangażowanie! Wysoka wiedza merytoryczna. Coach z pasji! Poza tym Ola to osoba, która potrafi wzbudzić zaufanie, stworzyc ciepłą i przyjazną atmosferę. Polecam z całego serca!
4 czerwca 2019 Ilona - psycholog
Bardzo dobry coach
Rewelacyjne podejście, motywuje, pokazuje jakie mamy zasoby, szlifuje umiejętności i inspiruje do działania. Potrafi rozmawiać i słuchać. To dzięki niej moje życie nabrało właściwego tempa i kierunku.
24 maja 2019 Katarzyna - Księgowa, członek Zarządu - Sekretarz w Silesia To
Bardzo dobry coach
Właściwa osoba na właściwym miejscu! Posiada olbrzymią wiedzę z zakresu psychologii, coachingu, wszelakich kompetencji miękkich i umiejętnie przekazuje ją uczestnikom swoich warsztatów. Aleksandra silnie motywuje do działania i posiada mnóstwo pozytywnej energii, przy tym wszystkim jest ciepłą i inspirującą osobą, która daje poczucie komfortu w kontakcie. Warto powierzać sprawy w ręce najlepszych specjalistów. Zdecydowanie POLECAM :)
22 maja 2019 Magdalena - Specjalista ds.szkoleń
Bardzo dobry coach
Swietny coach. MIałem okazję współpracować i co tu dużo mówić. Bardzo dobre podejście do ludzi, umie badać potrzeby. Uważam, że mało jest ludzi z powołaniem, ale Pani Aleksandra zdecydowanie potrafi robić co robi!
22 maja 2019 Michał - programista
Bardzo dobry coach
Dobrze wspominam spotkania, bardzo motywujące. Byłem już na kilku spotkaniach z doradcą. Nie spodziewałem się tak dużej i szerokiej wiedzy nie tylko z przygotowania CV i prowadzenia własnej działalności, ale z tematów psychologii i rozwoju osobistego. Na wszystkie pytań uzyskałem konkretne i wyczerpujące odpowiedzi. Polecam!
22 maja 2019 Artur - Informatyk
Bardzo dobry coach
Minęło już trochę czasu odkąd poznałem Olę. Okazała się osobą kompetentną i bardzo pomocną na drodze mojego rozwoju. Jej wkład w moją późniejszą działalność był nieoceniony. Poza tym jest niezwykle kreatywną i otwartą młodą damą, Dziękują i polecam z całego serca. :)
22 maja 2019 Dariusz - handlowiec
Bardzo dobry coach
Trafiłem pod Oli skrzydła w ramach kilku sesji odbywających się podczas kursu z Unii. Chciałem podpisać jednie papier i już więcej nie przyjeżdżać, bo spotkanie z Olą to była dla mnie wycieczką na pół dnia. Po 5 minutach spędzonych z Olą nie wyobrażałem sobie nie przyjechać na kolejne spotkania. Po pierwszy spotkaniu odpowiedziałem sobie na najważniejsze pytanie w tamtym okresie. Polecam każdemu :)
22 maja 2019 Tomek - Web developer
Bardzo dobry coach
Cudowny człowiek i motywator! Polecam jeśli ktoś szuka psychologa lub coacha, który doprowadzi do celów zarówno zawodowych i osobistych. Widać, że Pani Magister się stale kształci i potrafi wykorzystać nowa wiedzę i umiejętności w pracy z pacjentem, z tą Panią nie ma rzeczy niemożliwych!
22 maja 2019 Joanna - Położna
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj