Aleksandra Reymer

Popularność: 456
Bardzo dobry coach (5)
Kontakt

Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching z Olą to było dla mnie bardzo rozwijające doświadczenie, podróż w głąb siebie i spojrzenie na swoje problemy z nowej perspektywy. Mimo, tego, że przyszłam z konkretnym celem i pytaniem uzyskałam o wiele więcej i nie spodziewałam, że aż tyle się nauczę o sobie, emocjach, jak wprowadzać pozytywne zmiany eksperymentować ze sobą i szukać w sobie odpowiedzi na trudne pytania. Ola stwarza atmosferę pełną wsparcia, inspiracji do rozwoju, próbowania nowych rozwiązań, eksperymentowania ze sobą. Wszystko to z akceptacją, spokojem, pełną uwagą na klienta i jego aktualne potrzeby, a co najważnijsze z niesamowitym poczuciem humoru. Relacja z Olą jako Coachem, opiera się na wsólnym poszukiwaniu rozwiązań oraz przekonaniu, że odpowiedzi i rozwiązania są w nas i mamy ku temu potrzebne zasoby, a ona udziela wsparcia na drodze do odnalezienia ich w sobie. Do tego stosuje bardzo ciekawe i rozwijające metody pracy z klientem. Bardzo polecam, nie tylko tym, zainteresowanym rozwojem osobistym, ale też osobom z konkretnymi pytaniami i problemami, poszukującym nowych, kreatywnych rozwiązań w relacjach osobistych, w życiu zawodowym, biznesie.
7 października 2014 Justyna - poszukujący
Bardzo dobry coach
Do spotkania z Olą podszedłem bardzo sceptycznie (było to pierwsze tego typu doświadczenie dla mnie). Na szczęście zostałem pozytywnie zaskoczony. Sesja pozwoliła mi na nowo spojrzeć na moje cele zawodowe oraz przedyskutować metody ich osiągnięcia. Uważam, że jest to ciekawe doświadczenie, które pozwala na ukierunkowanie własnych działań oraz wspiera w podjęciu trudnych decyzji zawodowych. Dużą zaletą z mojej perspektywy jest fakt, że rozwiązania wypracowane podczas sesji "wypływają" z naszych własnych potrzeb (które tylko pomaga nam wydobyć Coach). Dzięki temu szybko możemy je wdrożyć do naszych działań.
26 luty 2014 Marcin - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Olą żeby omówić potencjalne kierunki rozwoju zawodowego - własny biznes (kilka opcji) czy korporacja (też kilka możliwości). Rozmowa z Olą pomogła mi dotrzeć do tego co jest dla mnie ważne i na tym tle na nowo ocenić poszczególne opcje. Spotkanie zakończyło się wypracowaniem konkretnego planu działania, w celu podjęcia finalnej decyzji.
12 stycznia 2014 Joanna - Konsultant
Bardzo dobry coach
Ola zadaje trudne pytania i jest dobrym słuchaczem. Naprowadza myślenie tam gdzie z wygody lub nieświadomości nie drąże sam. To, że ma bogate doświadczenie profesjonalne w biznesie pomaga nawiązac z nią porozumienie na zasadzie "czuję, że wiesz o czym mówię".
23 listopada 2013 Tomek - bankowosc
Bardzo dobry coach
Przed spotkaniem byłam rozbita i miałam problem z blokadami z przeszłości. Po spotkaniu byłam bardzo spokojna i pełna wiary w lepsze jutro. Zamknęłam etap sprzed lat i inaczej postrzegam siebie. Ola w bardzo fajny sposób dostrzegła to, czego ja nie widziałam.Polecam:)
22 listopada 2013 Agnieszka - specjalista ds promocji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom