Alicja Baranek

Popularność: 1166
Bardzo dobry coach (15)
Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja Psychologii Organizacji i Zarządzania). Odbywałam stypendia naukowe na Vrije Universiteit w Amsterdamie oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam Certyfikaty: Accociate Certified Coach (ACC) ICF oraz Executive Coach- Academy of Executive Coaching w Londynie. Prowadzę coaching zgodny ze standardami International Coach Federation. Swoim doświadczeniem coachingowym dzielę się w Wyższej Szkole im. Bogusława Jańskiego, gdzie prowadzę zajęcia dla studentów Międzynarodowych Studiów Coachingu. Prowadzę coaching indywidualny dla właścicieli firm, sesje coachingu grupowego dla zespołów i kadry managerskiej, life coaching i coaching kariery dla studentów, absolwentów oraz osób poszukujących pracy. Proponuję także coaching rodzicielski w przypadku wyzwań wychowawczych. Pomagam swoim klientom precyzować cele tak, by były zgodne z ich rzeczywistymi potrzebami, poprawiać relacje z innymi ludźmi, wreszcie - realizować własne marzenia krok po kroku. Poza coachingiem prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz Racjonalną Terapię Zachowania. Specjalizuję się także w treningu twórczości, umiejętności intelektualnych oraz emocjonalnych. Mam za sobą ponad 400 godzin szkoleń z mnemotechnik i szybkiego czytania dla grup otwartych i międzynarodowych korporacji, dzięki którym obserwuję na co dzień, jak szybko można zwiększyć możliwości ludzkiego umysłu. . W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksem Etyki Coacha. Moją pasją są muzyka, taniec i góry. Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację nt. najodpowiedniejszej formy coachingu dla Ciebie.
Kontakt
Tel: 791 239 832
Na terenie Górnego Śląska istnieje możliwość umówienia się na bezpłatną konsultację. W przypadku pozostałych regionów Polski proponuję bezpłatną konsultację przez skype.
Specjalizacje
Miasta
Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
find someone to write my paper write my papers
19 września 2021 Ancieneli - Ancieneli
Bardzo dobry coach
uk dissertation help dissertations help
18 września 2021 DbgvVoste - DbgvVoste
Bardzo dobry coach
buy cheap essays need help with essay
17 września 2021 SntdKita - SntdKita
Bardzo dobry coach
lexapro wiki best time to take lexapro for anxiety buspar and lexapro abilify and lexapro ’
17 sierpnia 2021 BoazyAfv - BoazyAfv
Bardzo dobry coach
quetiapine other names quetiapine fumarate uses seroquel withdrawal peak quetiapine warnings ’
17 sierpnia 2021 DtfVosteGtv - DtfVosteGtv
Bardzo dobry coach
trazodone and zoloft how long for zoloft to work side effects of stopping sertraline sertraline side effect ’
15 sierpnia 2021 eneliAsgs - eneliAsgs
Bardzo dobry coach
atorvastatin and erectile dysfunction atorvastatin calcium tablets 20 mg atorvastatin warnings ic atorvastatin ’
13 sierpnia 2021 KitaSef - KitaSef
Bardzo dobry coach
Alicja to świetny coach. Jest niezwykle merytoryczna i zawsze dobrze przygotowana do spotkania. Potrafi uważnie słuchać i w sposób twórczy odnosić się do poruszanych kwestii. Cechuje ją dociekliwość i analityczne podejście do problemu. Polecam ją każdemu, kto potrzebuje wsparcia przy zmianie.
18 czerwca 2014 Martyna - filolog
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Osobiście byłem poniekąd uprzedzony do coachingu, bardzo zawężałem tą dyscyplinę, Pani Alicja ukazała mi coaching od zupełnie innej strony, jako dyscyplinę szeroką i współpracującą z klientem, nie odnoszącą się jedynie do sfery jego motywacji, ale bazującą także na sferze aksjologicznej, a nawet duchowej. Sesje coachingowe u Pani Alicji zezwoliły mi na zbudowanie regularności, z którą miałem dość spore problemy oraz na przemyślenie, przeprowadzenie refleksji na temat różnych wizji samego siebie. Pani Alicja wykazuje się spokojem, cierpliwością, sporą wiedzą oraz co najważniejsze podążaniem za osobą klienta i jego zainteresowaniami, w celu odniesienia lepszych efektów współpracy. w 100%-tach polecam.
28 grudnia 2012 Adam Juśkiewicz - student
Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim pragnącym zmienić swoje dotychczasowe nawyki, nieraz hamujące rozwój osobisty, na pozytywną energię i motywację do zmiany siebie na lepsze. Ja miałam to ogromne szczęście, że trafiłam na sesje z Alicją. Połączenie profesjonalizmu, dużej wiedzy i poczucie zaufania do coacha sprawiły, że wyeliminowałam wiele "złych" nawyków ze swojego życia, które wydawały się być bardzo ważne. Planuję dzień, rozważniej zarządzam swoim czasem bo przecież to, jak będzie wyglądała moja kariera i moje życie zależy ode mnie...tak wiele zależy ode mnie! Dziękuję Ci Alicja:)
22 listopada 2012 Agnieszka Sidełko - Doradca ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, duuuużo przestrzeni do rozmyśłania a jednocześnie niesamowite porządkowanie i trzymanie się tematu. Alicja jest mistrzem w wyłanianiu konkretów z chaosu. Podczas spotkań mogłam skupić się na sobie i zobaczyć czego tak naprawdę chcę a co mi się wydaje, że chcę. Polecam i dzięki Ala
11 listopada 2012 Danka - psycholog
Bardzo dobry coach
Pani Alicja to osoba konkretna, konsekwentna i profesjonalna w swoim podejściu do klienta, a przy tym empatyczna i elastyczna. Pani Alicja słucha, umiejętnie dopasowuje się do potrzeb i potrafi pomóc dojść do sedna sprawy. Serdecznie dziękuję.
10 listopada 2012 Małgorzata - Polak
Bardzo dobry coach
Bardzo wysoko oceniam zdolności i poziom wiedzy Pani Alicji. W atmosferze zrozumienia...zaufania.. wspierana, bym mogla maksymalizować swój potencjał, doskonalić umiejętności, ulepszać działania i stać się taką, jaką chce się stać.
6 listopada 2012 Natalia - podinspektor
Bardzo dobry coach
Pani Alicja Holewa posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Dzięki tym umiejętnościom i wiedzy w sposób istotny pomogła mi w skonkretyzowaniu planów zawodowych, a także wytworzeniu pozytywnego nastawienia w obliczu niechybnych trudności.
29 października 2012 Bartosz Rogala - Prawnik
Bardzo dobry coach
Brałam udział w kilkugodzinnym coachingu kariery zorganizowanym przez Panią Alicję. Z jej pomocą odkryłam, że zbudowałam ścieżkę swej kariery na niewłaściwych filarach. Teraz buduję swój świat od nowa i wreszcie czuję, że się realizuję. Dziękuję :)
27 października 2012 Katarzyna - studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj