Alicja Biłozor

Popularność: 751
Bardzo dobry coach (9)
Jestem coachem, konsultantem i trenerem. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem indywidualnym i zespołowym. Wspieram działania strategiczne HR organizacji biznesowych korzystając przy tym z mojego ponad 15-letniego doświadczenia menedżerskiego. Pasjonują mnie relacje międzyludzkie i zmiany, które inspirują nas na co dzień w pracy i w życiu prywatnym. Konsekwentnie rozwijam siebie, by móc wspierać innych. Jestem w trakcie realizacji studiów psychologicznych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz procesu akredytacji International Coach Federation. Ukończyłam roczny staż psychoterapeutyczny w metodologii GESTALT w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, a obecnie kształcę się w kierunku psychoterapii w tym nurcie. Od 2011 roku prowadzę zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu w zakresie motywowania, zarządzania talentami, budowania funkcji personalnej w przedsiębiorstwach oraz metodologii i technik zarządzania ludźmi. Jako trener realizuję szkolenia z obszaru komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, zarządzania zmianą oraz metod i technik zarządzania ludźmi. Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwóch energicznych chłopców. Uwielbiam chodzić po górach, jeździć na nartach i przelewać swoje nieuczesane /niekiedy/ myśli na papier.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego 609678730.
Specjalizacje
Miasta
Opole, Jelenia Góra, Wrocław, Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
blog
Zapraszam na mój blog: http://osilekobiety.blogspot.com/

Opinie

Bardzo dobry coach
Należałem do grupy tych osób które uważają że wiedzą czym jest coaching i wiedzą też, że to im się nie przyda. Należałem, bo trafiłem do Ali (tak na próbę) i przekonałem się po pierwsze, że coaching w praktyce to coś innego niż sądziłem, a po drugie że spotkania coachingowe pomagają bardziej niż mogłem to sobie wyobrazić. Ala jest bardzo profesjonalna a przy tym otwarta i życzliwa. Ma ogromne wyczucie, jej pytania trafiaja w sendo i bardzo, naprawdę bardzo, inspirują. Rozmowy toczą się bardzo naturalnie a jednocześnie są rzeczowe. Cały czas miałem pewność, że trzymamy się głównego tematu i każda odpowiedź coś wnosi, jest elementem pasującym do większej całości. Nie mam wątpliwości, że na następnym rozdrożu, a może wcześniej, wrócę do Ali na kilka motywujących spotkań. Gorąco polecam.
12 listopada 2015 Tomasz - Finance Manager
Bardzo dobry coach
Czasami zdarzają się w naszym życiu chwile przełomowe - konieczność zmiany pracy po ponad dwudziestu latach na pewno należy do takich i nie jest sytuacją komfortową. W takiej chwili człowiek zastanawia się dokąd pójść, co dalej robić, co w ogóle potrafi i co mógłby zaoferować przyszłemu pracodawcy lub współpracownikom w biznesie? Pytań takich jest oczywiście znacznie więcej, ale aby znaleźć w sobie odpowiedzi nie do przecenienia jest pomoc profesjonalisty. Z takiego właśnie wsparcia miałem okazję skorzystać. Polecam gorąco współpracę z Alicją - oprócz pełnego profesjonalizmu spotkałem się z empatią i szczerym wsparciem przekładającym się na praktyczne efekty.
28 października 2015 Adam - Project Manager
Bardzo dobry coach
Zanim zaczęłam spotkania z Alą, nie bardzo wiedziałam, co mógłby mi dać coaching i miałam do tego dystans. A teraz bardzo się cieszę, jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję poznać Alę i skorzystać z Jej wiedzy, ciepła, mądrości i życzliwości. Od pierwszego spotkania z Nią miała poczucie, że trafiłam w dobre ręce - empatycznej profesjonalistki. Wcześniej miałam wielkie rozterki i wahania, jaką drogę zawodową wybrać, co powinnam zrobić, a czego nie robić. Ala nie doradzała, tylko stawiała mądre pytania, tłumaczyła mechanizmy psychologiczne, co potem skutkowało tym, że wszystko powoli zaczęło mi się układać w głowie, nabrałam pewności siebie płynącej ze zrozumienia siebie i innych. Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie się w jakiś sposób odmieniło na lepsze, czuję się teraz lepiej sama z sobą i mam odwagę podjąć duże wyzwanie. Ala jest nie tylko dobrze wykształcona, ale jest wspaniałą osobą, potrafiącą świetnie współpracować, pomagać, inspirować.Rekomenduję bez wahania.
16 grudnia 2014 Maria - ekonomistka, menedżer
Bardzo dobry coach
W pewnym momencie swojego życia zawodowego znalazłem się na rozdrożu. Nie wiedziałem, w którym kierunku pójść. Alicja bardzo mi pomogła w odnalezieniu drogi. Właściwie to niczego mi nie doradzała, czy sugerowała. Zadawała tylko dobre pytania. Odpowiadając na jej pytania, sam znalazłem odpowiedź na to co chcę dalej robić, kim jestem. Spotykaliśmy się na Skype w dogodnym dla nas czasie. Czasami, w celu lepszego poznania samego siebie, otrzymywałem różne materiały do przeanalizowania. Potem omawialiśmy je na sesji. Alicja jest wspaniałą osobą: miłą, taktowną, uprzejmą. Zawsze punktualną. Potrafi dzielić obowiązki zawodowe z rodzinnymi. Niczego mi nie narzucała. Potrafiła nakłonić mnie do wypowiedzi, czasami nigdy przedtem nie wypowiadanych. Lubiłem te sesje. Zawsze były dla mnie odkrywcze i inspirujące. Ufam jej i wiem, że gdy zajdzie taka potrzeba, to ponownie zwrócę się do niej o pomoc.
11 grudnia 2014 Ireneusz - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ala to człowiek pełen dobrej energii, którą dzieli się z innymi - ja po serii sesji z Nią poczułam się wzmocniona i gotowa do wprowadzenia zmian, wokół których krążyłam niepewnie od lat. Błyskawicznie nawiązuje kontakt i komunikuje się bardzo otwarcie i wprost, co ułatwia porozumienie. Przez cały czas czułam Jej życzliwość - a jednocześnie trzeźwe i realistyczne spojrzenie na moją sytuację. Nasze spotkania dużo mi dały.
6 października 2014 Magda - tłumacz
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Polecam spotkania z Alą. Spotkania te postawiły mnie do pionu i motywowały do dalszego działania, zaczęłam wierzyć w siebie i swoje możliwości. Jeszcze raz gorąco polecam, ja zrealizowałem swój cel a wydawało mi się, że jest dla mnie nieosiągalny.
25 kwietnia 2014 Ewa - Księgowa
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam !!!! Ala jest profesjonalistką. Posiada ogromną wiedzę teoretyczną, którą z powodzeniem wykorzystuje w praktyce. Spotkania z Alą pomogły mi spojrzeć na pewne obszary mojego zycia z innego punktu widzenia, zmotywowały do zmian. Podczas sesji zrealizowałam zamierzone cele co jest najlepszą wizytówką skutecznego coacha.
4 marca 2014 Katarzyna - bankowiec
Bardzo dobry coach
Moje doświadczenie w pracy z Alą to wiara w wolność osobistą, rozwój i odwaga bycia sobą. Pracując z Alą doświadczyłem uważnej obecności oraz przestrzeni w odkrywaniu własnego potencjału oraz drogi rozwoju w obszarze nad którym pracowaliśmy. Po spotkaniach moje cele stały się wyraźne oraz osiągalne, przede wszystkim jestem wzmocniony w tym co osiągnę, pozostając z głęboką motywacją do działania oraz świadomością własnych zasobów. Cechy charakteryzujące Alę to profesjonalizm, pełne przygotowanie, otwartość, uważna odpowiedzialność, siła partnerskiej relacji oraz poczucie humoru. Zdecydowanie rekomenduję.
3 września 2013 Marcin - Coach/Trener
Bardzo dobry coach
świetny specjalista, merytoryczny, rzeczowy, inspirujący. Duża wiedza z obszaru HR, poparta doświadczeniem praktycznym. Inspirujący coach, etyczny, wzbudzający zaufanie, dający oparcie Gorąco polecam:)
4 sierpnia 2013 Magdalena - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj