Alicja Gniewek

Popularność: 319
Bardzo dobry coach (2)
Certyfikowana coach metody Analytic Network Coaching ™ i Szkoły Profesjonalnego Coachingu (akredytowanej przez Izbę Coachingu). Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, trenerka i współwłaścicielka firmy szkoleniowej Machina Rozwoju. Współpracuję z Wydziałem Psychologii i Uniwersytetem Otwartym UW, gdzie prowadzę zajęcia akademickie i warsztatowe. Pracuję z przedsiębiorcami, zespołami, nauczycielami i organizacjami pozarządowymi. Członkini-założycielka Stowarzyszenia Coachów PRIZM. Przez kilka lat współpracowałam z Izbą Coachingu,najpierw jako Kierowniczka Biura, potem jako Dyrektorka Oddziału Mazowieckiego. Działam dla społeczeństwa obywatelskiego i dla wolontariuszy, współorganizując różnorodne projekty. W pracy coachingowej stawiam na szczerą, głęboką i otwartą relację z klientami. To pozwala im stawiać sobie kolejne wyzwania, odpowiadać na te proste i nieco bardziej skomplikowane pytania oraz być w kontakcie z samym sobą. Przypominać sobie o tym, co daje im poczucie satysfakcji i spełnienia, przyglądać się swoim schematom zachowania i wyciągać wnioski na przyszłość.
Kontakt
W ramach poznawania się i dogrania - napisz do mnie maila. Umówimy się na spotkanie konsultacyjne, po którym będziesz mógł_a zdecydować czy chcesz ze mną pracować dalej
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Radom,
Coaching przez Skype: Tak
Język
Prowadzę coaching w języku polskim i angielskim

Opinie

Bardzo dobry coach
Alicja wykazała się bardzo profesjonalnym podejściem, dużą cierpliwością i doskonałą umiejętnością słuchania, a także ‘wyłapywania’ najważniejszych rzeczy z chaotycznego potoku myśli. Jej świetna umiejętność parafrazowania sprawiła, że mogłam swoje słowa usłyszeć z innej strony – co dawało zupełnie inny ogląd sytuacji oraz możliwość spojrzenia z dystansu na własne ‘problemy’. Alicja pomogła mi odkryć i docenić moje silne strony, które wcześniej nie wydawały mi się takie silne, a także spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Gorąco polecam sesje coachingowe z Alicją.
13 czerwca 2019 Lidka - Asystentka
Bardzo dobry coach
Alicja wykazuje się dużą cierpliwością, zrozumieniem i byciem z drugą osobą. Podczas coachingu miałam możliwość zastanowić się co jest dla mnie ważne i jak do tego mam zmierzać w zgodzie ze sobą. Akceptacja z jej strony pozwoliła mi się otworzyć na samą siebie, a także zwolnić z tempem przypływających do mnie myśli. Dzięki temu na spokojnie mogłam się zastanawiać, aby dowiedzieć się więcej o sobie.
28 października 2016 Katarzyna - wykładowca akademicki
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom