Andrzej Bernardyn

Popularność: 249
Bardzo dobry coach (5)
Czas na zmiany! Jeśli taka myśl pojawia się w Twojej głowie i szukasz partnera, dzięki któremu szybciej i skuteczniej zrealizujesz swoje cele - chętnie Ci w tym pomogę. [TRZY] Kim jestem? Psychologiem, trenerem i coachem. Lubię ludzi. Dużo radości daje mi wspieranie w rozwoju osobistym i zawodowym. Dlatego prowadzę szkolenia i coachingi już od ponad 7 lat. Mam na koncie ponad 1000 godzin doświadczenia pracy z drugim człowiekiem. [DWA] Mogę Ci pomóc w: a) odkryciu Twoich naturalnych talentów, mocnych stron, predyspozycji b) uświadomieniu co jest dla Ciebie ważne i w którym kierunku chcesz podążać c) zaplanowaniu dalszej kariery - zarówno gdy ją rozpoczynasz, jak i masz już na koncie niemałe osiągnięcia d) znalezieniu motywacji do działania e) zwiększeniu samodyscypliny, zwalczeniu nawyku odkładania spraw na później f) odkryciu szkodliwych, nieracjonalnych przekonań i zamianie ich na takie, które będą Cię wspierać g) pozbyciu się problemu, który Cię męczy, dręczy i nie daje spać snem sprawiedliwych h) osiągnięciu tego, czego pragniesz* * jeśli sam wierzysz, że jest to możliwe [JEDEN] Jak zamierzam to osiągnąć? - jasno określając cel, który chcemy osiągnąć - zadając Ci trafne pytania, dzięki którym zobaczysz więcej możliwości - dostarczając Ci narzędzi, dzięki którym będziesz mógł m.in. w graficzny sposób rozrysować sobie obecną sytuacje i stworzyć plan dojścia do celu - prowokując Cię do myślenia, działania, zmiany przekonań [START!] Czas na zmiany? Zaczynamy! : - )
Kontakt
telefonicznie - 601.881.620 lub mailowo
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Andrzej to osoba w pełni profesjonalna, świetnie przygotowana i kompetentna jeśli chodzi o coaching, z drugiej strony niezwykle ciepły , otwarty i pozytywny człowiek. Wszystko to jest idealnym połączeniem, dzieki któremu udało sie osiagnąć cel. Dzieki Andrzeju.
31 października 2013 Karolina - nauczyciel języka niemieckiego
Bardzo dobry coach
Andrzej to świetny coach a przedewszystkim mentor, od momentu, kiedy go poznałem stał się moim osobistym idolem. Widząc jego pracę, zmieniam swoje nastawienie i widzę, że można naprawdę wiele osiągnąć dokonując drobnych zmian. Andrzeju - dzięki.
6 sierpnia 2013 Maciej - trener
Bardzo dobry coach
Andrzej jest pasjonatem rozwoju. Osobą, która nieustanie poszerza swoje umiejętności i z ogromną precyzją i determinacją dąży do realizacji swoich celów. Na sesjach coachingowych z Andrzejem zobaczyłem, że mogę zrealizować każdy mój cel, jeśli tylko tego chce i dobrze to zaplanuje. Udzielił mi się entuzjazm, którego Andrzej posiada bardzo dużo, w wynajdywaniu kreatywnych sposobów poradzenia sobie z każdym problem, który na początku mógł wydawać się nie do przejścia. Spotkania były zawsze bardzo dobrze zaplanowane i z tygodnia na tydzień wyniki pracy owocowały w codziennych zmaganiach. Gorąco polecam współprace z Andrzejem. Energia, jaką wkłada w cały proces coachingu, ogromna kreatywność w spojrzeniu na problem i umiejętne prowadzenia do celu, sprawia że można pokonać każdą przeszkodę w drodze do realizacji marzeń. Andrzej jest godny zaufania.
17 maja 2013 Michał - przedsiębiorca profesjonalny wymyślacz
Bardzo dobry coach
Nie wiem czy można "nauczyć się" coachingu. Wydaje mi się, że coachem się po prostu jest lub nie. Po odbyciu 5 sesji z Andrzejem uważam, że On nim jest:) Podobało mi się to, że Andrzej nie pomaga w znalezieniu jednorazowego rozwiązania problemu. Działa długofalowo - pomaga uświadomić sobie jak zawsze postępować z problemami/dylematami. W moim przypadku te sesje spowodowały stałą zmianę nastawienia do pewnych spraw i pozwoliły lepiej poznać siebie. Pełny profesjonalizm. Dzięki Andrzeju!:)
8 maja 2013 Ewa - Copywriting
Bardzo dobry coach
Dla mnie osoba Andrzeja stanowi z pozoru paradoksalne połączenie zorganizowania ze spontanicznością. Niemożliwe? A jednak! Warto się przekonać osobiście. Andrzej potrafi wzbudzić motywację do działania i umiejętnie pokierować klientem w ustaleniu konkretnego celu do realizacji.
30 kwietnia 2013 Zuza - Psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zanim zjesz tę żabę, przegryź kilka kijanek
18 grudnia 2013
Jeśli chcesz zaczynać każdy dzień w energetyzujący sposób i osiągać więcej sukcesów każdego dnia, zapraszam do przeczytania tego artykułu.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom