Andrzej Mika

Popularność: 671
Bardzo dobry coach (3)
Andrzej Mika. Coach / Trener / Manager Doświadczenie nauczyło mnie, że każdy ma odpowiednie zasoby do rzeczy które robi lub chce robić, ale nie zawsze o tym wie i nie zawsze potrafi z nich skorzystać. Coaching pomaga wydobyć z nas nasze naturalne umiejętności i w „dobry” dla nas sposób, przekuć je na konkretne, efektywne działanie. Sesja ze mną to podróż, podczas której pracujemy metodami sprzyjającymi klientowi i prowadzącymi go do jego celu. W pracy kieruję się etyką zawodu coacha definiowaną przez Izbę Coachingu, a także jestem członkiem klubu tejże Izby. Jak powiedział klasyk: "Życie jest jak rejs. I choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze w odpowiedniej być załodze" Kwalifikacje: Akademia Profesjonalnego Coachingu na WSB w Dąbrowie Górniczej współorganizowana wraz z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu Certyfikat „The Practitioner Coach Diploma” wydawany przez Noble Manhattan Coaching oraz International Institute of Coaching & Mentoring Certyfikowany Konsultant Extended Disc Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania Kilkanaście lat doświadczenia menedżerskiego w zarządzaniu i szkoleniu zespołów sprzedażowych w branży finansowej. Ponad 200 godzin sesji coachingowych z klientem indywidualnym oraz setki godzin coachingu narzędziowego prowadzonego z podległymi pracownikami. Właściciel firmy Andrzej Mika- wsparcie rozwoju Spotkanie z tobą jest dla mnie zaproszeniem w kolejny rejs, podczas którego dzięki mnie będziesz mógł sprawdzić, czy wybrany przez ciebie kurs prowadzi cię do twojego portu. Moje motto: „Jest czas na zdobywanie wiedzy i czas na przejawianie mocy”. Kucharz i Żeglarz z zamiłowania.
Kontakt
tel: + 48 500 508 117
Specjalizacje
Miasta
Chorzów, Bytom, Chrzanów, Jaworzno, Częstochowa, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Olkusz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Będąc zupełnie szczerym - zanim poznałem Andrzeja miałem blade pojęcie na temat tego czym coaching jest sam w sobie a także w jaki sposób może pomóc nie tylko w osiąganiu celu ale także wydobyciu go i precyzyjnym określeniu. Prawda jest też taka, że Andrzej nie jest "po prostu coachem". Jest naprawdę dobry w tym co robi i oddaje temu całe swoje poświęcenie i uwagę. Już kilka spotkań pozwoliło mi ruszyć się z miejsca z planami na rozwój zawodowy, a także zdobyć stanowisko, które jeszcze jakiś czas temu pewnie bałbym się podjąć. Andrzej stanowi doskonałe wsparcie w określaniu i osiąganiu swoich celów na każdym możliwym etapie. Ogromne dzięki za to do czego już doszliśmy i wszystko co jeszcze przed nami!
10 marca 2015 Krzysztof - Inżynier Systemów Informatycznych
Bardzo dobry coach
Dobry coach to taki, który w całym procesie jest niewidoczną siłą, popychającą klienta w dobrą stronę, bez narzucania swojego zdania. Pracując z Andrzejem, zdałem sobie sprawę jak duży tkwi we mnie potencjał. Dzięki Ci za to.
22 sierpnia 2014 Rafał - Specjalista ds Public Relations
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach ,duże doświadczenie w kontaktach z ludźmi ,zaangażowany w cykl szkoleń .Pomaga przygotować plan osiągnięcia celu .Po spotkaniach byłem pozytywnie naładowany do realizacji celu.Potrafi słuchać .Polecam pracę z Andrzejem .
17 luty 2014 Maciej - przedstawiciel handlowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj