Andrzej Szóstak

Popularność: 508
Bardzo dobry coach (7)
Dyplomowany life i business coach, ACC ICF. Noble Manhattan Certified Coach CFC. Practitioner Coach Diploma NMC. Mentor, trener (cert. MATRiK – specjalizacja Psychologia w pracy trenera), certyfikowany konsultant rozwoju organizacyjnego Advisio, dr socjologii. Dwadzieścia pięć lat doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi i prywatnymi. Twórca projektów rozwojowych dla największych polskich przedsiębiorstw. Partner w firmie szkoleniowej EXBIS. Coach w Ośrodku Strefa Rozwoju w Katowicach, członek zespołu w firmie coachingowej Górecki Group. Autor podręcznika komunikacji interpersonalnej w trudnych sytuacjach społecznych zalecanego na wielu polskich wyższych uczelniach oraz poradnika dla menedżerów w zakresie panowania nad stresem wyróżnionego jako pozycja nr 1 w kolekcji BusinessWeek Polska. Wykładowca akademicki (m.in. dyr. Instytutu Nauk o Kulturze UŚl). Członek International Coach Federation, członek Kapituły Certyfikacyjnej Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. „ … pracuję z ludźmi poszukującymi rozwiązań w różnych sytuacjach życiowych.”
Kontakt
664 129 248
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Każdy z nas lubi porozmawiać, pośmiać się i podyskutować. Taka nasz natura. Ale co jeśli jest to spotkanie służbowe? Jeżeli kolejne długie spotkania nie przynoszą żadnych wymiernych rezultatów? Wtedy należy zaprosić Andrzeja. Dziękuję za ogarnięcie naszego rozbrykanego zespołu z wyjątkowym spokojem i w duchu zrozumienia i tolerancji.
19 września 2019 Iwa - Koordynator ds. Ekonomicznych
Bardzo dobry coach
Jeśli człowiek ma szczęście to na swojej drodze zawodowej spotyka Andrzeja. I to nie będzie to kolejna sucha opinia, bo wystarczy przeczytać tytuły Andrzeja by zorientować się jak wielką i wszechstronną wiedzą i jakim doświadczeniem dysponuje. To dzięki współpracy z Andrzejem i jego sesjom coachingowym moja firma zmieniła się, wyszła ze stagnacji, która pewnie doprowadziła by do upadku, a teraz rośnie, rozwija się, zdobywamy kolejne wyznaczone cele i chcemy więcej. Moi pracownicy też się zmienili, są oddani i lojalni w stosunku do siebie i w stosunku do organizacji - widzą sens. Ja się zmieniłam. Uwierzyłam w swój potencjał, a to przekłada się na osiąganie celów, rozwijam się, uczę i chce mi się więcej. Skala ocen kończąca się na „bardzo dobry coach” jest w przypadku Andrzeja zbyt niska. :)
13 września 2019 Karolina - Właścicel
Bardzo dobry coach
Dziękuję za sesje z Andrzejem! Dzięki jego uważności i ogromnemu doświadczeniu w roli coacha, udało mi się uporządkować myśli i zachowania w pracy i na codzień. Jeśli macie tylko możliwość nawiązania współpracy z Andrzejem- polecam. Jestem pewna, że efekty pojawią się bardzo szybko.
14 luty 2016 Sandra - manager
Bardzo dobry coach
.....Mam w swoim tel namiar Andrzej Wyjątkowy Coach ;)) Tak go zapisałam kiedy poznaliśmy się i niewiele o nim wiedziałam . Nie zmieniłam nazwy bo jest prawdziwa . Szukając mądrości ,doświadczenia ,odwagi i niezwykłej siły będziesz mieć szczęście jeśli trafisz na Andrzeja Szóstaka....wyjatkowego coacha;)
11 stycznia 2015 ewa - coach
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje coachingowe z dr Andrzejem Szóstakiem - prowadzone są w sposób profesjonalny oraz bardzo efektywny - dzięki nim uporządkowałam wiele spraw zawodowych oraz zrealizowałam cele, które wcześniej sprawiały mi sporo trudności.
9 stycznia 2015 Anna - Event Manager
Bardzo dobry coach
Nie znam drugiego takiego coacha jak Andrzej, mimo iż sama obracam się w kręgu osób zajmujących się rozwojem osobistym. Zawdzięczam mu uporządkowanie myśli, rozwianie rozterek i podjęcie decydujących w moim życiu decyzji. Jak mało kto potrafi słuchać, jest empatyczny i wspierający, swoją mądrością, zrównoważeniem, harmonią i spójnością urzekł mnie zupełnie. Polecam !!!
2 stycznia 2015 Karolina - terapeuta
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Andrzejem zawsze nastawione były na osiągnięcie konkretnego efektu. Andrzej ze swobodą korzystał z różnych technik "otwierania mi oczu". Dzięki coachingowemu wsparciu Andrzeja "poukładałam myślenie" o mojej firmie. Przemyślenia przełożyłam na konkretne działania i systematycznie rozwijam swoją działalność. Warto skorzystać ze spotkań z Andrzejem w roli coacha!
2 stycznia 2015 Aneta - właścicielka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom