Ania Aftowicz

Popularność: 2357
Bardzo dobry coach (8)
Pomogę Ci: - osiągnąć pracę Twoich marzeń - wyznaczyć strategię marketingową dla Twojej firmy lub zespołu, by osiągnąć założone cele biznesowe - zdobyć większą ilość klientów poprzez skuteczną strategię komunikacyjną - wypracować pozycjonowanie, które zapewni Ci wyróżnienie się spośród konkurencji Jestem certyfikowanym coachem i konsultantem zajmującym się brandingiem osobistym, firm, organizacji i zespołów. Innymi słowy wspieram w tworzeniu silnej, zapamiętywalnej i godnej zaufania marki. A wiem jak robić to skutecznie. Mam 10-letnie doświadczenie w strategicznym zarządzaniu globalnymi markami. Jako brand manager kierowałam zespołami kreującymi m.in. Pizza Hut w Polsce i Rosji, Rodeo Drive w Polsce i Czechach czy KFC w Czechach. Prowadzę sesje w języku polskim i angielskim. Każdy z nas posiada niepowtarzalną mieszkankę talentów. Pomagam odnaleźć ją w sobie. A w połączeniu z odkryciem czego potrzebuje (a nie mówi, że chce) nasza grupa docelowa, bez względu na to czy jest to nasz obecny lub potencjalny pracodawca, przełożony, zespół czy klient, będziemy potrafili stworzyć unikalną wartość, dzięki której wyróżnimy się spośród innych i osiągniemy swoje cele. Wydobywam z osób, z którymi współpracuję, co jest szczególnego w nich samych, w ich organizacjach. Mam talent do znajdywania atutów, których często oni sami nie zauważają lub nie doceniają. Tak jak przez wiele lat rozwijałam swoje zespoły, tak teraz robię to z klientami coachingowymi. Pomagam w zbudowaniu pozycjonowania marki oraz efektywnej strategii osiągnięcia postawionych sobie celów. Pomagam jasno je sprecyzować i wyznaczyć własną drogę ich osiągnięcia. Jeśli klient tego potrzebuje, doradzam pod kątem marketingowym jakich narzędzi używać. Potem wystarczy już tylko konsekwencja w urzeczywistnianiu kolejnych kroków prowadzących do osiągnięcia założeń. Nic nie sprawia mi większej radości w pracy jak rozpromienieni klienci, których wizja nabiera realnych kształtów, a oni mogą w pełni wykorzystywać swój potencjał. Prywatnie jestem mamą 2,5-letniego Krzysia i 2 lata młodszego Kuby. Studiowałam, mieszkałam i pracowałam w Finlandii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Czechach i wciąż myślę o kolejnych przeprowadzkach. Fascynuje mnie wszystko co nowe i innowacyjne.
Kontakt
Zadzwoń teraz lub napisz i wykonaj pierwszy krok do zmiany!

tel. 519-19-1026
Specjalizacje
Miasta
Kielce,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
certyfikowany coach, dyplomowany manager, magister socjologii, fotograf, specjalista ds reklamy

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania jest niesamowitym coachem, pełnym pasji, zaangażowania, spokoju i empatii. Wszystko to jest osadzone na fundamencie gruntownej wiedzy oraz ogromnego doświadczenia. Ponadto Ania ma ogromną intuicję i umiejętności bardzo analitycznego słuchania, które przekłada na realną pomoc Klientowi. Zadaje właściwe pytania, które prowadzą do odnajdywania rozwiązań. Jest ciepła i bardzo wrażliwa. Potrafi motywować do zmian, które są tak bardzo potrzebne jej Klientom. Każda sesja z Anią była dla mnie bardzo energetyzująca i owocna.Serdecznie polecam!!!!!!
22 marca 2019 Monika - nauczyciel
Bardzo dobry coach
I have re-discover Ania when seeing her movie about motivation and I knew immediately that I have to contact her to help myself to handle a difficult moment in my privet and professional life! It was the best decision I have made to handle the situation and start changing my life for better. Ania is a very experienced and trustful coach. Her amazing patience and very accurate questions (not always easy though) made me deeply thinking and changing my points of view, building up my mental strength and simply “let it all go”. This resulted in finding good and honest statements which led me to valuable moves in my life. Saint Francis said that “iron gets sharpen by iron”, Ania is the one you wish talk to when you want to see your life in more precise shape.
18 września 2017 Kinga - analyst
Bardzo dobry coach
Ania has been fantastic and helped me tremendously in my private life. I came to her to better understand my needs and wants with regards to romantic relationships and also to help organise what was happening with my emotions. I really appreciated her deep knowledge and sincere integrity. She has an innate ability to meet you where you are and communicate effectively and productively. Ania clearly demonstrates a seasoned level of knowledge and experience and a passion for what she does. Her understanding of emotional intelligence creates a safe place to open up. I am truly grateful for her help. In a space of only 6 sessions, she took me through a hurdle that I have tried to overcome for 10 years.
21 czerwca 2017 Lucy - Data Scientist
Bardzo dobry coach
Przygoda z coachingiem z Anią otworzyła mi bramę do przeprowadzenia zmian w życiu zawodowym. Wiedziałam, że chcę wiele zmienić, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać, od czego zacząć, na czym się skupić. Dzięki niezwykle skuteczniej umiejętności zadawania pytań, drążeniu zagadnienia obranej drogi i sprawdzaniu przez Anię poziomu motywacji podjęłam decyzje i osiągnełam swoj cel! Mocnymi stronami Ani są długoletnie doświadczenie, unikalne/obiektywne podejście do klienta i przygotowanie do każdej sesji, gdzie odkrywa się nowe horyzonty. Szczerze polecam coaching z Anią Aftowicz tym wszystkim, którzy chcą coś zmienić/ulepszyć w swoim życiu czy to prywatnym czy zawodowym.
11 września 2015 Katarzyna - project leader/fotograf
Bardzo dobry coach
Rozpoczęłam współpracę z Anną Aftowicz w momencie, w którym miałam jasne cele, ale zbyt liczne. Nasze sesje były bardzo owocne, po każdej pojawiały się nowe przemyślenia i możliwości. W efekcie wiem jak postępować by z tych zbyt licznych pomysłów skupić się na tym co ważne i realne. Sesje z Anią były wielką przyjemnością i wiem, że trafiłam do odpowiedniej osoby, z olbrzymimi kompetencjami. Na pewno do Niej wrócę za jakiś czas, gdy będę potrzebowała dalszego wsparcia a teraz polecam z czystym sumieniem!
6 września 2015 Natalia - własna działaność
Bardzo dobry coach
Ania jako coach przejawia ogromne umiejętności podążania za agendą klienta! Jej wrażliwość, umiejętne słuchanie i bezgraniczna wiara w człowieka sprawiają, że proces coachingowy staje się podróżą pełną cennych odkryć, inspiracji i emocji. Coaching z Anią pozwolił mi na poukładanie wielu kwestii, konkretne sprecyzowanie celu i zadbanie o jego realizację ! Szczerze polecam każdemu, kto szuka sposobu na zwiększenie własnej skuteczności!
6 września 2015 Agnieszka - HR/Coach
Bardzo dobry coach
Ania jest ciepłą i wrażliwą osobą. Trafnie zauważa pojawiające się w trakcie procesu emocje. Potrafi z całości uchwycić szczegóły w trakcie coachingu, które samemu bardzo trudno zauważyć. Dba aby motywacja do realizowania wyznaczonych celów była głęboko zakorzeniona i nie zniknęła po zakończonym procesie. Spotkania z Anią (zarówno te osobiste jak i przez Skype) były dla mnie bardzo cenne. Polecam!
5 września 2015 Justyna - menager
Bardzo dobry coach
Ania jest na wspaniałym coachem. Sesja u niej przebiega w bardzo spokojnej, ale pracowitej atmosferze. Jej sposób pracy z klientem jest bardzo spójny, konsekwentny, spokojny. Potrafi świetnie pracować na symbolach i wizualizacjach, co dla mnie było świetną pomocą w dojściu do mojego celu. Do tej pory używam wizualizacji Ani, gdy zachodzi taka potrzeba, mimo że minęło dużo czasu odkąd ją użyła. Ciepła, ale stanowcza. Pytania zadawane przez Anie są zawsze dogłębne i bardzo celne. Otwierają wszystkie "klapki". Świetnie się z Anią współpracuje! Ania to coach godny polecenia!
3 września 2015 Gabriela - studentka psychologii klinicznej/coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj