Anna Andrysiak

Popularność: 220
Bardzo dobry coach (2)
Energia jest podstawą Twojej wydajności. Gdy jesteś przemęczony, gorzej radzisz sobie ze złością, kontakty z innymi zaczynają Cię drażnić, obniża się Twoja efektywność, tracisz energię i się wypalasz. Pracuję z Liderami w obszarach radzenia sobie ze stresem, własnymi emocjami, przekonaniami, budowania relacji z zespołem. Jestem psychologiem, Akredytowanym Coachem Kryzysowym w Biznesie i Certyfikowanym Praktykiem PRISM. Posiadam doświadczenie i kwalifikacje w zakresie coachingu oraz w prowadzeniu szkoleń dla zespołów. Jak wygląda praca ze mną? - Sprawdzisz czego potrzebujesz. - Pełniej nauczysz się wykorzystywać swoje zasoby. - Zmierzysz się ze swoimi przekonaniami i obawami. - Zobaczysz co Cię wzmacnia a co ogranicza. - Wypracujesz nowe strategie działania. - Znajdziesz dla siebie najlepsze rozwiązania. - Rozwiniesz się osiągając zamierzone rezultaty. - Odzyskasz energię zachowując spokój. Zapraszam do kontaktu. Umów się na bezpłatną sesję wstępną.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to osoba z ogromną energią, pomysłowością i zaangażowaniem. Ma bardzo dużą wiedzę, ale nie tworzy barier i bardzo szybko nawiązuje kontakt. Sesje były bardzo urozmaicone, dostosowane do tematów. Praktycznie po każdym spotkaniu pojawiały się u mnie nowe wnioski. Rozwiązałem tematy z którymi przyszedłem ale przede wszystkim inne kwestie, z których nie zdawałem sobie sprawy, a które wpływały na moje funkcjonowanie w pracy.
3 maja 2019 Paweł - kierownik sprzedaży
Bardzo dobry coach
Pani Anna ma dobre podejście do ludzi oraz ich rozumie. Nie jest to ktoś wymądrzający się tylko w przystępny sposób przedstawiający zadania do pracy nad sobą, ich uzasadnienie oraz przyczyny problemów. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera i zawsze mam poczucie, że wyjdę z nowym doświadczeniem albo wskazówką odnośnie poprawy nastawienia/zachowania. Oczywiście, nie jest tak, że kilka wizyt w magiczny sposób odmieni czyjeś życie, dużo zależy także od zaangażowania oraz otwartości osoby uczęszczającej. Chodzę na sesje od początku czerwca i zdążyłem zrozumieć pewne kwestie, które już teraz ułatwiły mi dotychczasowe życie i pozwoliły lepiej zrozumieć siebie. Polecam.
3 września 2017 Marcin Szydłowski -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj