Anna Bodziony

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (5)
Z wykształacenia i zawodowo jestem także nauczycielką Philosophy & Religious Studies (w tym adult learning), oraz lingwistką. Posiadam zatem wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii pozytywnej, oraz certyfikaty w obszarze professional life coaching i counselling skills (poradnictwo), co pozwaja mi podchodzić do swojej pracy multidisciplinarnie, oraz dobierać jak najbardziej spersonalizowane metody do potrzeb każdego klienta. Jednym z moich ulubionych narzędzi pracy jest trening uważności, czyli mindulness, pozwalający nam zanurzyć się w tu i teraz i lepiej radzić się z przebodźcowaniem i wyzwaniami szybko zmieniającego się współczesnego świata. Moją mocną stroną jest nieustanne podnoszeniem swoich kwalifikacji, wysoka etyką zawodową, otwartość poznawcza i szczera chęć niesienia pomocy. Jestem głęboko przekonana, że wiedza, prowadząca do samopoznania, ale także szczera rozmowa - autentyczna relacja z drugim człowiekiem (w tym coachem) mają nieoceniony, pozytywny wpływ na psychikę człowieka. Mogę Ci pomóc, jeżeli: • Czujesz, że przechodzisz przez trudności, które nazwałbyś/nazwałabyś kryzysem natury egzystencjalnej (tzw. ‘kryzys życiowy’ np. związany ze zmianą, utratą, trudnościami adaptacyjnymi) raczej, niż psychicznej (zaburzenia psychiczne) • Czujesz, że utknąłeś/utknęłaś w miejscu i potrzebujesz inspiracji i motywacji do działania • Chcesz zamienić szkodliwe nawyki na te bardziej wspierające rozwój i samospełnienie • Potrzebujesz szczerej rozmowy w bezpiecznej przestrzeni, nie będąc poddawanym/poddawaną ocenie • Interesujesz się filozofią i naukami społecznymi i chciałbyś/chciałabyś porozmawiać o zagadnieniach z tego zakresu • Nurtują Cię pytania z zakresu teorii wartości, takie jak: Czym jest wolność? Czym jest przyjaźń? Co jest moim priorytetem na ten moment? • Chcesz popracować nad jakością komunikacji w swoich związkach (metoda Porozumienie Bez Przemocy) • Potrzebujesz struktury i wsparcia w tworzeniu mapy swoich krótko i długoterminowych celów • Szukasz odpowiedzi na dylematy dotyczące obszaru etyki i moralności • Jesteś rodzicem przechodzącym przez trudności związane z procesem wychowawczym swojego dziecka/dzieci Główne obszary moich zainteresowań naukowych i zawodowych:  Filozofia antyczna, egzystencjalna, oraz dialogu  Etyka (utylitaryzm, deontologia, etyka cnót)  Logoterapia – poszukiwanie sensu i samopoznanie  Techniki terapii poznawczo-behavioralnej (zorientowanej na zmianę zachowań i cel)  Kryzys egzystencjalny (pytania o sens życia, moje miejsce na świecie)  Szeroko pojęty rozwój osobisty i psychoedukacja  Aktywizacja oraz umacnianie zasobów kobiet (women empowerment)  Zdrowie psychiczne i dobrostan (wellbeing) dzieci i młodzieży  Tematyka z zakresu duchowości Wschodu, zwłaszcza Buddyzm  Psychologia pozytywna  Praca z ciałem, przede wszystkim praktyka jogi  Mindfulness *Posiadam kwalifikacje zarówno z Polski, jak i UK. Sesję mogę prowadzić po polsku, lub po angielsku. Certyfikaty do wglądu na życzenie klienta*
Kontakt
Proszę o wysłanie mi wiadomości z zapytaniem na podany adres mailowy. Z chęcią podam wtedy dalsze instrukcje, co do ewentualnej sesji online, gdyż niekoniecznie odbywa się ona przez Skype - generuję dla klienta stały link do kontaktu ze mną porzez video-call - Google Meetings, Zoom, Email, Tel.

Możemy też umówić się na darmową, wstępną rozmowę telefoniczną. Zapraszam! :)
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Kwalifikacje:

Life Coaching Diploma - The Coaching Academy (The Association for Coaching  accredited) - w trakcie
Introductory Associate Membership of the Association for Coaching 2024
Professional Life Coaching Certificate (CPD accredited) – Alison 2024
Diploma in Education and Training Focus Award – Britannia Education 2023
TQUK Level 2 Certificate in Counselling Skills – Cambridge Regional College 2021
CACHE Level 2 Certificate in Children and Young Peoples’ Mental Health – Cambridge Regional College 2021
Dyplom Magistra Filozofii – Uniwersytet Gdański 2019

Wybrane szkolenia:

Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) – Palouse – w trakcie
Philosophical Life Coaching – CityLit London 2024
The Power of Beliefs in Coaching - The Coaching Academy - 2024
The Science of Intergenerational Trauma with Dr Deba Choudhury - Seed Talks 2024
Introduction to Life Coaching - The Academy of Coaching 2023
Effective Learning Strategies – NEU 2023
Equality, Diversity, and Inclusion – Stephen Perse Foundation 2022
Teaching Pupils with ADHD & Teaching Autistic Pupils 2022
Communication Skills – Motivation and Persuasion - Alison 2022
Introduction to Social Psychology – University of Cambridge 2021
Safeguarding Adults – NHS 2021

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam ! :) Anna jest bardzo profesjonalna, ciepła i życzliwa osoba. Współpraca z nią to czysta przyjemność. Zawsze potrafi dobrać właściwe słowa. Dzięki współpracy z nią zaczęłam zdecydowanie bardziej wierzę we własne siły.
8 luty 2024 Irena - Artysta
Bardzo dobry coach
Anna to osoba niezwykle empatyczna, cierpliwa oraz zaangażowana w rozmowę z drugim człowiekiem. Już w pierwszej chwili tworzy atmosferę zrozumienia i zaufania. Wybrałam konsultacje z Anną w chwili zwątpienia i wypalenia zawodowego. Pomogła mi przejść przez ograniczenia jakie przed sobą stawiałam z poczucia lęku. Dzięki rozmowom z Anną zaufałam sobie bardziej i przychylniejszym okiem spojrzałam na swoją drogę życiową. Zyskałam większą akceptacją i ze zrozumieniem spogladam na własne sukcesy i niepowodzenia. Co w efekcie końcowym dało mi większe poczucie równowagi i dystansu w ocenie moich indywidualnych wyborów.
7 luty 2024 Sylwia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na sesje coachingowe z Anną w chwili kryzysu i zagubienia - w sytuacji, gdzie nie potrafiłam ułożyć chaosu w głowie, jaki spowodowała między innymi utrata wiary we własne możliwości. Konsultacje z Anną wzmocniły mnie w podjęciu nowych decyzji, związanych ze zmianą pracy. Przede wszystkim pomogły mi uwierzyć w sens podążania za własnymi marzeniami i pasją, ustanowić nowe cele w oparciu o moje indywidualne zdolności. Stałam się bardziej twórcza i z odwagą spojrzałam w kierunku zmiany. Dzięki temu podjęłam inwestycje w moje indywidualne zasoby i zdecydowałam się założyć własną działalność. Obecność Anny podczas moich wątpliwości była bardzo pomocna. Jej wiedza z zakresu filozofii i psychologii pomogła mi ustalić moje własne wartości i jaśniej określić potrzeby oraz wyznaczyć pojedyncze kroki aby się zbliżyć do ich realizacji. Wzmocniłam własne poczucie wartości oraz asertywność, które pomogły mi w lepszej komunikacji i budowaniu relacji z innymi ludźmi. Uzyskałam większą odwagę w wyrażaniu siebie i ustaleniu własnych granic zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dziękuję za tak cenne lekcje.
7 luty 2024 Agnieszka - Artystka
Bardzo dobry coach
Cenię współpracę z Anną ze względu na spokój i równowagę z jaką podchodzi do podjętej problematyki. Jej analityczny umysł pomógł mi spojrzeć na moje wybory w dużo szerszej perspektywie a także odnaleźć właściwy kierunek rozwoju w podążaniu za pasją oraz indywidualnymi zasobami. Dzięki rozmowom z Anną przełamalam własne bariery, lęki i nabrałam więcej odwagi by realizować się zawodowo. Anna posiada szeroki zakres praktyk i zainteresowań. Jest osobą godną zaufania i cierpliwą. Proces coachingowy okazał się dla mnie dobrą inwestycją dzięki, której zaczęłam pewniej rozpoznawać własne potrzeby a w tym sięgać po własne cele i je realizować. Pomógł mi poukładać poszczególne sfery życia oraz dał narzędzia, dzięki, którym mogę z większą uważnością pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Anna dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie bardzo profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc. Dopasowuje własną wiedzę i doświadczenie do indywidualnych potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam Annę jako coacha!
7 luty 2024 Kinga - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Anna to bardzo ciepła i empatyczna osoba, a przy tym profesjonalistka w swoim fachu. Dzięki narzędziom coachingowym i dużej wiedzy filozoficznej, pomogła mi 'ruszyć z miejsca' w momencie, kiedy potrzebowałem motywacji do działania i pewnej struktury, by uporządkować swoje priorytety życiowe.
6 luty 2024 Damian - Kierownik projektów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj