Anna Cichocka

Popularność: 419
Bardzo dobry coach (3)
Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, psychologiem i trenerem. Specjalizuję się w pracy nad tematyką skutecznej realizacja celów, wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem, zaplanowania swojej kariery zawodowej, efektywnego zarządzania zespołem, zwiększania swojej skuteczności osobistej oraz rozwoju kompetencji managerskich. Posiadam 11 letnie doświadczenie w biznesie na stanowiskach specjalistycznych i managerskich w obszarze HR w międzynarodowych firmach, 6 letnie doświadczenie trenerskie i 5 letnie doświadczenie w pracy coacha. Posiadam akredytację ICF (International Coach Federation), ukończyłam szkołę trenerów biznesu prowadzoną przez Laboratorium Arkanów Biznesu oraz studia w zakresie psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Swoim Klientom zapewniam pracę w poczuciu zaufania, profesjonalizmu i 100% uwagi dla Klienta. Posiadam doświadczenie w pracy w następujących obszarach: **Life Coaching: - budowanie i wzmacnianie motywacji do realizacji celów, - radzenie sobie w rozwiązywaniu trudności w relacjach rodzinnych i małżeńskich, - radzenie sobie ze stresem, - skuteczna realizacja celów, - odnajdywanie własnej drogi zawodowej. **Business Coaching: - rozwój kompetencji managerskich, - zwiększanie sprzedaży, - rozwój własnej działalności, - poprawa relacji interpersonalnych, - work- life balance, - rozwój umiejętności osobistych.
Kontakt
Tel. 505-66-33-18
skype: cichocka_anna
Specjalizacje
Miasta
Rybnik, Żory, Mikołów, Bytom, Sosnowiec, Katowice, Gliwice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Ważne we współpracy
zaufanie, otwartość, poczucie humoru
Jeśli masz wątpliwości...
Zapraszam na sesję próbną, na której omówimy zasady współpracy, metody pracy. Poznasz mnie i zobaczysz czy ta forma pracy jest dla Ciebie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać panią Annę.Jest osobą łączącą: delikatność z konsekwentnym dążeniem do celu, przyjazną atmosferę z konkretami dotyczącymi pracy rozwojowej, ciepło w relacjach z energią. To podejście okazuje się bardzo skuteczne. Jest bardzo dobrym przewodnikiem w odkrywaniu nowego.
14 września 2016 Iwona - Sales Network Director
Bardzo dobry coach
Pani Anna Cichocka wzbudza zaufanie, tworzy atmosferę, która sprzyja pracy i odkrywaniu swoich zasobów. Pełen profesjonalizm. Odkrywanie siebie to niesamowita przygoda, wiedza z której korzystam do dziś. Polecam!!!
14 lipca 2014 Izabela - pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Świetny kontakt, bardzo profesjonalne podejście, a przede wszystkim skuteczne sesje, podczas których każda minuta to odkrycie w sobie niesamowitych, nieznanych dotąd pokładów pozytywnej energii i chęci do działania. Panią Anię polecam każdemu! Super człowiek i specjalista w swoim fachu.
11 lipca 2014 Maja - Dyrektor marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom