Anna Godlewska

Popularność: 410
Bardzo dobry coach (5)
Od ponad 7 lat zajmuję się prowadzeniem programów rozwojowych oraz szkoleń z zakresu umiejętności miękkich dla kadry managerskiej oraz sprzedawców. Coaching jest nie tylko moim zawodem, ale jest przede wszystkim moją pasją. Dzięki niemu mogę pomagać ludziom i firmom w ich wzroście, trwałej zmianie, w osiąganiu stawianych celów, zarówno tych biznesowych, jak i indywidualnych. Moje 20 letnie doświadczenie związane jest z rolą handlowca, managera, a także trenera i coacha. Realizuję indywidualne programy rozwojowe skoncetrowane na rozwoju kometencji managerskich, przywódczych i umiejętnościach interpersonalnych. Dla zespołów prowadzę programy wspomagające zwiększenie ich efektywności zespołowej (wg. Patricka Lencioniego), która wskazuje na skuteczne wykorzystanie indywidualnych umiejetności czlownków zespołu w celu realizacji celów całego zespołu, aby zangażowanie, wspołpraca i komunikacja były na najwyższym poziomie. Przeprowadzenie diagnozy aktualnej sytuacji biznesowej proponuję firmom, które chcą uzyskać jeszcze większy efekt synergii z podejmowanych działań i usprawnić swoje procesy, aby najefektywniej wpsierały osiąganie sukcesu. Oferuję: Executive and Business Coaching Diagnozę potrzeb rozwojowych dla pracowników i zespołów. Diagnozę aktualnej sytuacji biznesowej organizacji. Szkolenia z umiejętnośći miękkich dla managerów i sprzedawców.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Podjęłam współpracę z Anią z własnej, prywatnej inicjatywy. Podczas spotkań Ania szybko odnajdywała obszary, nad którymi należało popracować. Do nich elastycznie dostosowywała dalsze postępowanie podczas spotkań i dobierała odpowiednie zadania do samodzielnego wykonywania. Sesje z Anią uświadomiły mi automatyzm mojego myślenia i postępowania w codziennym życiu, które ograniczały i obniżały jakość mojego życia. Aby to zmienić otrzymałam od Ani narzędzia, dzięki którym mogę na co dzień pracować nad sobą i swoim rozwojem. Sesje z Anią uważam za w pełni udane, skuteczne i mające rzeczywisty wpływ na różne aspekty życia.
6 luty 2018 Magdalena - Account Manager
Bardzo dobry coach
Moje sesje z Anią uważam za niezwykle pomocne w każdej dziedzinie życia. Spotkania rozpocząłem z dużym dystansem, zupełnie nie zdawałem sobie sprawy ze znaczenia i zmian jakie powoduje skuteczny coaching. Dzięki sesjom poszerzyłem swoje horyzonty, widzę większy obraz rzeczywistości, potrafię obiektywnie ją ocenić, nabyłem umiejętność samomotywacji, --> stałem się tym samym bardziej skuteczny nie tylko zawodowo. Doceniłem także znaczenie samorozwoju i konieczności pracy nad samym sobą. Anię polecam ze względu na Jej znajomość omawianych zagadnień, profesjonalizm, za Jej wielkie zaangazowanie i za zmianę, która stała się moim udziałem. To naprawdę zadziałało !
4 maja 2015 Grzegorz - Kierownik Sprzedaży - Polska, Czechy, Słowacja
Bardzo dobry coach
Początkowo sceptycznie nastawiony, zmieniłem całkowicie pogląd na temat coachingu i samorozwoju. Ania Jagła sprawiła że przemyślałem i zmieniłem swoje całkowicie podejście do życia i pracy. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy jak mogę dużo osiągnąć dzięki spotkaniom coachingowych. Polecam Anię Jagłe za jej profesjonalizm, umiejętność dostosowania się do potrzeb chwili, przygotowanie do spotkań. Ania dzieli się chętnie swoją wiedzą oraz przekaże gdzie można znaleźć więcej materiałów.
22 kwietnia 2015 Mirek - Dyrektor Handlowy Europa Środkowa
Bardzo dobry coach
Polecam Anię Jagła jako coacha, ponieważ : - zapewnia bardzo dobrą atmosferę spotkań - jest zawsze przygotowana : merytorycznie i narzędziowo - jest elastyczna; potrafi umiejętnie dostosować tematykę, program, cele do zmieniającej się na bieżąco rzeczywistości - wychodzi na przeciw oczekiwaniom proponując dodatkowe aktywności , poza programem (oczywiście wymaga to zaangazowania uczestnika) - każda sesja to realizacja w 100% założonych celów Jestem zadowolona z rezultatów, zmotywowana i czekam na kolejne sesje, ponieważ dają mi one ogromną satyskację i faktyczną możliwość rozwoju. Polecam!
21 kwietnia 2015 Ilona - Regionalny Kierownik
Bardzo dobry coach
Od jakiegoś czasu korzystam z coachingu jaki proponuje Anna Jagła. Nasze regularne spotkania dotyczą różnych poziomów: biznes coaching i life coaching. Fantastyczna atmosfera podczas spotkań, doskonałe przygotowanie tematów i materiałów oraz konsekwencja w realizacji postawionych celów. Każde spotkanie przynosi oczekiwane rezultaty. Do tego czasu zdecydowanie zmieniła się na lepsze się moja postawa i podejście do działań biznesowych. Zwiększyła się stanowczość i realizacja postawionych celów. Firma nabrała tempa i stabilizacji. Zarówno w życiu osobistym wzrosła pewność siebie i samoświadomość. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szczególnie polecam!
4 marca 2015 Ania - projektant mody
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj