Anna Lempa

Popularność: 282
Bardzo dobry coach (3)
Jeżeli chcesz poprawić swoje życie w obszarze związku, finansów domowych, kariery lub po prostu chcesz zastanowić się czy w twoim życiu możesz coś poprawić to zadzwoń - 693711228 lub napisz anna.lempa@o2.pl. Poniżej informacje o moim wykształceniu i doświadczeniu. Edukacja w zakresie coachingu: 2015 ABC Coachingu – Zasady i narzędzia coachingu – Coaching&Training House Aware Coach – szkolenie akredytowane przez International Coach Federation (ICF) 2016 Akademia Akredytowanego Coacha – The Cornerstone Coaching – Leader Business Institute. Szkolenie aprobowane przez International Coach Federation (ICF ACSTH) Presence based Coaching – ICF Core Competencjes – szkolenie akredytowane przez ICF w ramach kontynuacji kształcenia. Członek ICF Global oraz ICF Poland. Wykształcenie (poza coachingowe): 1990-1996 Politechnika Śląska w Gliwicach – Wydział Matematyczno-Fizyczny, specjalność matematyka stosowana 2000 Studia podyplomowe – Systemy Informatyczne, Politechnika Śląska w Gliwicach – Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki 2005 Egzamin zdany w Ministerstwie Finansów na audytora wewnętrznego Jednostek Sektora Finansów Publicznych 2008 Trenerskie szkolenie dydaktyczne – w ramach programu unijnego Transition Facility 2005 Trenerskie szkolenie z systemu zarządzania jakością i samooceny CAF 2014 Studia podyplomowe – Administracja – organizacja i zarządzanie, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Szkolenie – Metoda Kaizen – sposobem na dokonanie zmiany Szkolenie – 7 grzechów głównych nieskutecznego negocjatora Doświadczenie: Wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołem zarówno w roli menadżera jaki mentora. Kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji, autoprezentacji, informatyki, wdrożenia oprogramowania oraz szkoleń związanych z wprowadzeniem w organizacji sytemu zarządzania jakością oraz prowadzenia w organizacji samooceny Wspólną Metodą Oceny (CAF). Coachingi indywidualne z obszaru live coachingu oraz coachingu kariery – ponad 120 godzin. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) oraz standardami jakie wyznacza.
Kontakt
telefon: 693 711 228
Specjalizacje
Miasta
Piekary Śląskie, Bytom, Świętochłowice, Mikołów, Mysłowice, Czeladź, Będzin, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Katowice, Świerklaniec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Akredytacja
Associated Certified Coach (ACC), członek International Coach Federation

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe prowadzone przez Annę są profesjonalne a rozmowa i zadawane pytania zmuszają do refeksji nad sobą, przemyślenia swojego życia i w konsekwencji prowadzą do zmian. Dzięki spotkaniom odkryłam swoje nowe pasje i zrealizowałam wiele pomysłów, które ciągle odkładalam na później. Bardzo konkretna, ale jednocześnie serdeczna i godna zaufania. Sesje prowadzone są zgodnie z kodeksem etycznym ICF.
22 lipca 2016 Ilona - Finanse
Bardzo dobry coach
Proces, który prowadziła Anna bardzo wiele wniósł do mojego życia. Pozwolił mi podjąć kluczową decyzję w życiu na ten moment, poszerzył świadomość o moim życiu jak i rozumieniu samego siebie. Było kreatywnie, konkretnie, a przede wszystkim profesjonalnie! Polecam Annę jako coacha, jest bardzo ciepłą, spokojną i konkretną osobą.
3 czerwca 2016 Dawid - Student
Bardzo dobry coach
Sesje, w których uczestniczyłam charakteryzowała świetna atmosfera i trafne pytania, które pozwoliły mi przemyśleć kilka ważnych kwestii, ustalić priorytety i zwiększyć efektywność działań. Proces zakończyłam w lutym. Śmiało stwierdzam, że był niezwykle pomocny, ponieważ wypracowane w tamtym czasie zachowania oraz nawyki, nad którymi rozpoczęłam pracę towarzyszą mi do teraz. Jako osoba od dłuższego czasu interesująca się coachingiem uważam, że Anna Lempa w 100% przestrzega Kodeksu Etycznego International Coach Federation, na który się powołuje.
29 maja 2016 Aleksandra - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj