Anna Raimann

Popularność: 239
Bardzo dobry coach (6)
Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym facylitatorem, coachem zespołowym i grupowym, trenerem i psychologiem biznesu. Specjalizuję się w coachingu grupowym i zespołowym oraz w indywidualnym coachingu biznesowym. Z grupami i osobami pracuję najczęściej nad zmianą nawyków. Zespołom i organizacjom pomagam przejść przez zmianę, usprawnić komunikację, pracować efektywniej (zobacz więcej na: TeamHakerki.pl) Stosuję autorską metodę coachingu skoncentrowanego na wartościach, dzięki czemu efekty coachingu są trwałe, a proces krótki. Jestem twórcą Fitowo Camp (www.fitowo.pl) – podczas którego uczę kobiety zmiany nawyków na zdrowe. Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Silnie związana z tymi dwoma pięknymi regionami. Wielbicielka zwierząt zwłaszcza wszelkiej maści psów. Zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami o mnie, poczytania artykułów na mojej stronie oraz na sesję próbną, podczas której możesz mnie poznać i zdecydować, czy jestem odpowiednim coachem dla Ciebie.
Kontakt
tel. 609 630 876
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Cześć! Miałem przyjemność pracować z Anią na warsztatach nt. Mindfulness. Jakie to było dobre!
12 października 2018 Kamil - Trener
Bardzo dobry coach
Praca z Anią to czysta przyjemność! To takie lekkie podróżowanie wciąż do przodu. Jeśli chodzi o cel, z którym przyszłam to czuję, że poczyniłam ogromny krok milowy w rozwoju swojej firmy. Za wszystko bardzo Ci dziękuję!
9 czerwca 2018 Agnieszka - właściciel firmy consultingowej
Bardzo dobry coach
Ania pomogła mi inaczej spojrzeć na pewne sprawy i w końcu ruszyć z miejsca. Jestem bardzo wdzięczna za otworzenie, pokazanie innych perspektyw i ciepło Ani, które bardzo mi pomogło i było bardzo wspierające. Polecam gorąco!
6 luty 2018 Kasia - samozatrudniona
Bardzo dobry coach
Ania to bardzo dobry coach. Jest osobą niezwykle empatyczną, a przy tym potrafiącą konsekwentnie i odważnie pracować z klientem podczas procesu. Zadaje trafne pytania i nie odpuszcza. Potrafi dopasować się do różnych typów klientów. Zdecydowanie polecam Anię jako profesjonalnego coacha.
28 marca 2017 Agnieszka - Coach
Bardzo dobry coach
Polecam Anie! To mądra i ładna kobieta :D Mimo, że miałem wokół siebie ludzi to czułem się samotną osobą :( Z pomocą Ani, wszystko się zmieniło ! :) Moje relacje z ludźmi są teraz na innym poziomie i dzięki temu, że potrafię z nimi rozmawiać, moje zarobki tak samo się powiększyły :D
5 maja 2016 Maciej - Ekspert
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Początkowo nie do końca byłem przekonany do coachingu. Po sesjach z Panią Anną, udało mi się spełnić wyznaczone cele. Uważam, że warto polecać ludzi dla których ich praca to pasja. Pozdrawiam!
26 czerwca 2015 Rafał - Kierownik produkcji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj