Anna Raimann

Popularność: 79
Bardzo dobry coach (3)
Jestem akredytowanym coachem, trenerem, psychologiem biznesu, marketingowcem. Specjalizuję się w coachingu grupowym i zespołowym. Z grupami pracuję najczęściej nad zmianą nawyków. Stosuję autorską metodę coachingu skoncentrowanego na wartościach, dzięki czemu efekty coachingu są trwałe, a proces krótki. Jestem twórcą Fitowo Camp (www.fitowo.pl) – podczas którego uczę kobiety zmiany nawyków na zdrowe. Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Silnie związana z tymi dwoma pięknymi regionami. Wielbicielka zwierząt zwłaszcza wszelkiej maści psów. Zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami o mnie, poczytania artykułów na mojej stronie oraz na sesję próbną, podczas której możesz mnie poznać i zdecydować, czy jestem odpowiednim coachem dla Ciebie.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to bardzo dobry coach. Jest osobą niezwykle empatyczną, a przy tym potrafiącą konsekwentnie i odważnie pracować z klientem podczas procesu. Zadaje trafne pytania i nie odpuszcza. Potrafi dopasować się do różnych typów klientów. Zdecydowanie polecam Anię jako profesjonalnego coacha.
28 marca 2017 Agnieszka - Coach
Bardzo dobry coach
Polecam Anie! To mądra i ładna kobieta :D Mimo, że miałem wokół siebie ludzi to czułem się samotną osobą :( Z pomocą Ani, wszystko się zmieniło ! :) Moje relacje z ludźmi są teraz na innym poziomie i dzięki temu, że potrafię z nimi rozmawiać, moje zarobki tak samo się powiększyły :D
5 maja 2016 Maciej - Ekspert
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Początkowo nie do końca byłem przekonany do coachingu. Po sesjach z Panią Anną, udało mi się spełnić wyznaczone cele. Uważam, że warto polecać ludzi dla których ich praca to pasja. Pozdrawiam!
26 czerwca 2015 Rafał - Kierownik produkcji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom